10 סיבות לעבוד דווקא עם WEmanage

1. שירות אחד על אחד!

אצלנו יש לכם מנהל אתר קבוע, מנהל אתר קבוע לומד להכיר אתכם, את הדקויות של העסק וגם זמין לכם באמצעות הטלפון, המייל, הווטאסאפ ואפילו הטלגרם לכל בקשה לביצוע מידי.

2. זמינות יוצאת דופן!

אנו מתחייבים לזמינות שאין באף חברה אחרת. מנהלי האתרים עונים בזמן אמת לכל בקשה ודרישה ואנו מכוונים לזמני טיפול קצרים במיוחד. אנו מעדכנים עם קליטת הבקשה ומיד עם ביצוע ובמהירות!

3. ניתן לסמוך עלינו!

אנו חברה בע"מ עם עשרות עובדים. ניתן לסמוך עלינו שלא נעלם, שתמיד נהיה זמינים, שנצמיד לכם מנהל אתרים מחליף בעת הצורך וכמובן שנבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וללא פשרות.

4. יתרון תחרותי משמעותי!

רוב הסיכויים שלמתחרים שלכם אין מנהל אתר צמוד. כלומר, לכם יכול להיות יתרון משמעותי על יתר השחקנים בשוק. זאת על ידי כך שהאתר כל הזמן בתנועה, בשינויים ובשיפורים למקסום יכולות.

5. מאגר פתרונות מוכן!

כחברה שמנהלת מאות אתרי אינטרנט, יש לנו מאגר פתרונות מוכן למרבית הבקשות של הלקוחות. יש לכם בקשה? אנו כנראה כבר טיפלנו בבקשה דומה בעבר, היישום שלה באתר שלכם יהיה מהיר במיוחד.

6. היכרות עם טכנולוגיות!

הצוותים של חברתנו מכירים את כל סוגי הטכנולוגיות והפלטפורמות. אנו נדע לנהל אתרי קוד פתוח כדוגמת וורדפרס, מג'נטו, דרופל, ואתרי קוד סגור כדוגמת שופיפיי, קונימבו, אישופ וקאש קאו..

7. קידום אורגני מובנה!

מנהלי אתרי האינטרנט שלנו מיישמים את כל כללי הקידום האורגני (SEO) בעבודה על האתרים של הלקוחות. מחקר מילות מפתח, כתיבת תוכן מעניין ורלוונטי, האצת האתר ועוד שלל פעולות לקידום האתר.

8. תוכן ורלוונטיות למשתמשים!

מלבד ניהול תוכן, אנו גם מייצרים תוכן לפי צורך עבור הלקוחות. כתיבת מאמרים, כתיבת תיאורי מוצרים, עבודה על נראות האתר וכל הנדרש בכדי להבטיח שהאתר יתקדם במנועי החיפוש וייצר תוצאות.

9. חיסכון כספי משמעותי!

בהתלבטות בין העסקה ישירה של עובד על כל תנאיו וזכויותיו ובין שירותי ניהול אתרים במיקור חוץ על ידי חברתנו, יש חיסכון משמעותי בעלויות. גובה החיסכון יכול להגיע לכדי 80% עם תוצאה טובה יותר!

10. אין התחייבות!

השירות שלנו אינו כולל התחייבות. באים, בודקים ונשארים בסופו של דבר כי רואים תוצאות בפועל! מאות לקוחות של חברתנו בוחרים בנו כל יום וחודש מחדש מתוך שביעות רצון ממנהל האתר והשירות!