ניהול אתרי עמותות

אתרי אינטרנט של עמותות הנם שונים ב-180° מאתרי אינטרנט של עסקים וזאת מאחר ומטרות האתר שונות בתכלית מאלו של עסקים. בעוד באתרי אינטרנט של חברות ועסקים עלינו לשווק את המוצרים/השירותים של החברה, בארגונים אנו צריכים להציג את התוצרים של העמותה.

שירות "ניהול אתרי עמותה" מאפשר לבעלי עמותות להשתחרר מהעול של ניהול האתר והנראות של העמותה במרחב המקוון ולהתמקד בהמשך עשיה ברוכה וניהול עובדים ומתנדבים בשטח. אך חשוב מכך, גם להפיק הרבה יותר תרומות און ליין.

אנו מציעים שירות יוצא דופן המצמיד לאתר שלכם מנהל אתר קבוע שמתערה עם צוות מנהלי הפעילויות בעמותה ומגיב בזמן אמת לכל פעולה כך שהיא מופיעה באינטרנט והציבור הרחב יכול להתרשם מהפעילויות של העמותה ואף לתרום לה.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול אתרי עמותה

  עמותות זוכות לתרומות רבות מגופים שונים ומגוגל בפרט. גוגל מציעה לעמותות במסגרת "מענק גוגל לעמותות" מאות אלפי שקלים מידי שנה לפרסום חינם. אך, לא ניתן לנצל סכומים ניכרים אלו ללא תכנים מתאימים באתר וללא יצירת ערך אמיתי לגולשים המבצעים חיפוש.

  ניהול אתרים לעמותות על ידי אנשי מקצוע מהימנים מבטיח לכם שיש גורם שכל אחריותו להפוך את הפעילות של העמותה לגלויה ברשת וכמובן לשווק את הפעילויות הללו לנתמכים ולתורמים ולבסוף להגדלת הפעילות של העמותה בחיים האמיתיים.

  מה נכלל בשירות ניהול אתרי עמותה

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול אתרי עמותות משתנים מאתר לאתר בהתאם למורכבות שבו ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  מחיר ניהול אתר עמותה נקבע לאחר שיחה עם מנהלי העמותה והבנת צרכי העמותה השוטפים כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרשות בקידום ובניהול השוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: