ניהול אתרי קהילה / חברה

אתרי קהילה כדוגמת פורומים, צ’אטים, רשתות חברתיות סגורות, מועדוני לקוחות ואתרי היכרויות מאפשרים שיג ושיח בין משתמשים שונים באתר. בעוד אתרים אלו חיים על בסיס הקהילה, עליהם להיות מנוהלים ומפוקחים מקרוב בכל זמן בכדי לשמור על רמת שיח נאותה וביטחון המשתמשים.

שירות “ניהול אתרי קהילה” מאפשר לבעלי אתרים קהילתיים לשחרר מעט את הלחץ ולהתמקד בדברים נוספים כאשר מנהל אתר מקצועי מנהל עבורם את הקהילה בשעות המוסכמות ובהתאם למקובל בתחום.

אנו מציעים שירות יוצא דופן המצמיד לאתר שלכם מנהל אתר קבוע שמתערה בקהילה והופך לחלק בלתי נפרד ממנה. מנהל זה יכול להגיב באופן דינמי ומידי בכל עת בהתאם לצורך ולנהל את הקהילה ולוודא שכולם פועלים לפי התקנון ותנאי השימוש באתר.


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


יתרונות בשירות ניהול אתרי קהילה

אתרי קהילה ידועים כאתרים המחייבים ניהול שוטף ותמידי מקרוב. ניהול אתר קהילתי מחייב זמינות רבה בכל שעות היום אך רבים מבעלי אתרי הקהילה כלל אינם זמינים לאתר בשעות היום בהם יש להם עיסוקים נוספים וחשובים לא פחות.

ניהול אתרים חברתיים / ניהול אתרים קהילתיים על ידי אנשי מקצוע מבטיח שיש זוג עיניים על האתר שלכם בכל רגע נתון ובעת הצורך יהיה מי שירחיק משתמשים ואו יגן על משתמשים ובכך יבטיח את הביטחון והיציבות שנדרש מאתרים קהילתיים.

מה נכלל בשירות ניהול אתרי קהילה

עלויות וסיכום

עלויות ניהול אתר קהילתי משתנים מאתר לאתר בהתאם למורכבות שבו ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

מחיר ניהול אתר קהילתי נקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרשות בקידום ובניהול השוטף מידי חודש.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!