ניהול שיווק לאתרי עמותות

לאתרי עמותות יש ייעוד מסוים למלא. ייעוד זה הנו להציג לרווחה את העשייה הברוכה של פעילי העמותה ותרומתם לציבור. זאת, בכדי שניתן יהיה לגייס עוד פעילים, עוד מתנדבים וכמובן עוד תורמים שיאפשרו המשך פעילות ברוכה.

בשונה מאתרי אינטרנט של עסקים, לעמותות יש נקודת זינוק מעולה בדמות מענק גוגל לעמותות אשר מקנה להם 10,000$ מידי חודש לפרסום ברשת החיפוש וכך להגיע לחשיפה משמעותית אך יש צורך בניהול שוטף של תקציב זה.

ניהול שיווק אתרי עמותות מוצע כחבילה אחת יחד עם ניהול תוכן לאתרי עמותות מאחר ומרבית תקציבי הפרסום לשיווק העמותה יפנו את התנועה לעמותי פעילויות עדכניות בשטח ולשם כך יש צורך במנהל אתרים פעיל.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול שיווק לאתרי עמותה

  מרגישים שהעמותה שלכם תורמת לציבור הרחב מידי יום אך אף אחד לא נחשף לעשיה שלכם? מרגישים שקשה לכם לגייס מתנדבים מאחר ורבים לא מכירים את העמותה? ובכן, הדרך לשנות זאת עוברת בתדמית שלכם ובאופן בו נחשפים אליכם ברשת.

  בעזרת שיווק נכון של העמותה באינטרנט, העמותה יכולה לזכות לחשיפה רחבה ו"להשוויץ במעשים הטובים שלה". מתנדבים ותורמים רוצים להיות חלק פעיל מעמותה עם תוצאות בשטח והם כבר יגיעו אליכם כאשר תשווקו את העמותה בצורה נכונה.

  פעולות השיווק שלנו כוללות שיווק באמצעים אורגניים על ידי קידום האתר במנועי חיפוש כדוגמת גוגל או בינג לצד פעולות שיווק ממומנות במנועי החיפוש עם מענק גוגל לעמותות. מטרת פעולות השיווק להביא לכך שהתנועה לאתר תגדל והעמותה תתחזק ותצמח..

  מה נכלל בשירות ניהול שיווק לאתרי עמותה

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול השיווק לאתרי עמותות ישתנו מאתר לאתר בהתאם לפעילויות העמותה ולאופי השיווק שנדרש לשימור וגידול בחשיפה לפעולות העמותה ומשפיע בין היתר על שעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהול שיווקם השוטף נאמד במאות שקלים וישנם אתרים שעלות ניהול שיווקם השוטף נעמד באלפי שקלים..

  מחיר ניהול שיווק לאתר עמותה יקבע לאחר שיחה עם מנהלי העמותה והבנת צרכי העמותה כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: