ניהול שיווק לאתרי קהילה

אתרי קהילה מבוססים על הפעילות החברתית דבר שמחייב פעילות שיווקית אינטנסיבית וזאת בכדי להבטיח שעוד ועוד גולשים יכנסו לאתר וישתתפו בפעילות הקהילתית. אתרי קהילה שאינם משווקים עצמם לא ישרדו ולכן מדובר בפעילות הכרחית לאתר קהילה.

פעולות השיווק שלנו נעשות על מגוון ערוצים בו זמנית ובהתאם לדרישות הלקוחות. כך, אנו מקדמים את האתר במנועי החיפוש בצורה אורגנית, אנו מקדמים את האתר בעזרת מימון פרסומות ושיווק מחדש וכמובן נשפר את הנוכחות של העסק ברחבי הרשת (וויז, גוגל מפות ועוד..)

ניהול שיווק אתרי קהילה מוצע כחבילה כוללת ואו בצורה חלקית בהתאם לבקשת הלקוח. אנו ממליצים לקחת את החבילה המלאה לסינרגיה והמשכיות פעולות השיווק בין הערוצים השונים לתוצאות אופטימליות.


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


יתרונות בשירות ניהול שיווק לאתרי קהילה

קורסים תלת נטל ניהול הקהילה? מרגישים את השחיקה ההולכת וגדלה? רוב מנהלי אתרי הקהילה נהנים מעבודתם אך גם הם צריכים מנוחה וסיוע בניהול הקהילה. אנו לא בהכרח מציעים להחליף אתכם בניהול הקהילה עצמה, אלא רק בפעילות השיווקית שלה.

כאשר פעולות שיווק לקהילה נעשים כהלכה, הקהילה צומחת וגדלה בהתמדה ומכך שכולם יוצאים נשכרים מכך בטווח הארוך והרווחים אף הם משתפרים והולכים.

פעולות השיווק שלנו כוללות שיווק באמצעים אורגניים על ידי קידום האתר במנועי חיפוש כדוגמת גוגל או בינג לצד פעולות שיווק ממומנות ברחבי הרשת ובמנועי החיפוש. מטרת פעולות השיווק להביא לכך שהתנועה לאתר והמודעות לקהילה שלכם תהיה בצמיחה מתמדת.

מה נכלל בשירות ניהול שיווק לאתרי קהילה

עלויות וסיכום

עלויות ניהול השיווק לאתר קהילה ישתנו מאתר לאתר בהתאם למורכבות הקהילה ולאופי השיווק שנדרש לשימור וגידול בקהילה ומשפיע בין היתר על שעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהול שיווקם השוטף נאמד במאות שקלים וישנם אתרים שעלות ניהול שיווקם השוטף נעמד באלפי שקלים..

מחיר ניהול שיווק לאתר קהילה יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!