ניהול קידום אורגני לאתרי עמותות

אתרי עמותות מעניקות שירותים נדרשים לציבור נתמכים רחב אך במקרים רבים הציבור אינו מודע לקיומם. לחלופין, לעתים עמותות מעניקות סעד נרחב והציבור מכיר בהם ונעזר בהן רבות אך התורמים אינם נחשפים לפעילות הברוכה ויש קושי בגיוס תרומות.

שירותי ניהול קידום אורגני לעמותות בא לענות בדיוק על בעיות עלו. אנו נדרשים להפעיל יצירתיות רבה כך שאנו נופיע בראש תוצאות החיפוש במגוון נושאים שמעניינים את ציבור נתמכי העמותה אך חשוב לא פחות שנופיע גם בעיני התורמים הפוטנציאליים.

קידום אורגני לעמותות עובד כנדרש רק כאשר יש גורם מקצועי שעומד בקשר רציף עם הפעילים בעמותה ומשקף את העשיה שלהם החוצה בצורה נכונה ושוטפת תוך ביצוע מחקר מילות מפתח ועוד פעולות מגוונות לשם השגת תוצאות ראויות!


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בניהול קידום אורגני לאתרי עמותה

  מבין שלל דרכי השיווק לאתרי אינטרנט, קידום אורגני נחשב לחשוב ולמוערך ביותר. זאת, משום ולעבודת קידום אורגני בכלים נכונים יש משמעויות ארוכות טווח עליהם ניתן להישען ולבנות עמותה עם מקורות תרומה יציבים.

  שירותי קידום אורגני דורשים לא מעט סבלנות מאחר ואנו לא שולטים בשוק ואו במנועי החיפוש. אך בסופו של תהליך, אנו מוצאים עצמנו במיקום טוב יותר ועם סבירות גבוהה יותר להגיע לקהל תרומים רחב שאוהב את מה שאנו תורמים לציבור!

  מה נכלל בניהול קידום אורגני לאתרי עמותה

  • כתיבת תוכן איכותי לאתר

   כתיבה ועריכה של תכני טקסט באתר

  • בניית קישורים לטובת האתר

   קישור לאתר ממקורות שונים באינטרנט

  • אופטימיזציה לאתר

   שיפור ביצועי האתר וחווית שימוש באתר

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול הקידום האורגני לאתר עמותות יקבעו על פי בקשות מנהלי העמותה ותחומי הפעילות אשר הם שואפים לקדם. כך לדוגמה, עלות ניהול אתר עמותה העוסקת בתחומים מבוקשים כמו פתרונות מימון עלולה להיות מורכבת מקידום אורגני של עמותה העוסקת בגמילה מהתמכרויות.

  כמו כן, במקרים מסוימים יש צורך בפרק זמן קצר כדי להגיע ליעדים והמחיר נמוך ובמקרים אחרים יש צורך בעבודה ארוכת טווח ולכן בסופו של דבר אתם משלמים יותר כסף על השירות. כמובן, שככל שאתם משלמים על יותר זמן, כך לרוב התוצאה שווה הרבה יותר בהתאמה..

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: