ניהול קידום אורגני לאתרי קהילה

אתרי קהילה מחייבים התחברות מה שמקשה על קידום אורגני סטנדרטי שמבוסס בעיקר על תוכן עם דגש על מילות מפתח. כאשר היכולת שלנו לקדם מוגבלים, חשוב להשקיע את הזמן והאנרגיה נכון. אנו נדע לעשות זאת עבורכם..

שירות ניהול קידום אורגני לאתרי קהילה כולל בין היתר היכרות עם השוק והמתחרים, הבנת צורכי הקהילה ושיפור האתר כך שחברי הקהילה יקבלו את החוויה הטובה ביותר. לאחר מכן, מקדם האתרים יכול להתמקד בשיפור הנראות של האתר גם בעיני מנועי החיפוש ולהתחיל לטפס במיקומים במנועים אלו.

קידום אורגני עובד רק כאשר יש לנו קהילה מאורגנת ואיש מקצוע שיודע מה ואיך לקדם את הקהילה מול קהל חברים חדשים פוטנציאלי. אנו נסייע לכם לזהות את הקהילה ואת השוק שלכם כך שתצליחו להשיג תוצאות ראויות!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


יתרונות בניהול קידום אורגני לאתרי קהילה

מבין שלל דרכי השיווק לאתרי אינטרנט, קידום אורגני נחשב לחשוב ולמוערך ביותר. זאת, משום ולעבודת קידום אורגני בכלים נכונים יש משמעויות ארוכות טווח עליהם ניתן להישען ולבנות קהילה יציבה ורווחית באינטרנט.

שירותי קידום אורגני דורשים לא מעט סבלנות מאחר ואנו לא שולטים בשוק ואו במנועי החיפוש. אך בסופו של תהליך, אנו מוצאים עצמנו במיקום טוב יותר ועם סבירות גבוהה יותר להגיע לקהל משתמשים רחב, מדויק ואיכותי שמחפש בדיוק את מה שאנו מציעים.

מה נכלל בניהול קידום אורגני לאתרי קהילה

  • כתיבת תוכן איכותי לאתר

    כתיבה ועריכה של תכני טקסט באתר

  • בניית קישורים לטובת האתר

    קישור לאתר ממקורות שונים באינטרנט

  • אופטימיזציה לאתר

    שיפור ביצועי האתר וחווית שימוש באתר

עלויות וסיכום

עלויות ניהול הקידום האורגני לאתר קהילתי יקבעו על פי השוק וסוג הקהילה אותה אנו מעוניינים לקדם. כך לדוגמה, עלות ניהול קהילת היכרויות יקרה ומורכבת יותר מניהול אתר קהילה חברתית בלבד. העלויות בקידום אורגני נחלקות לשניים, העלות על העבודה עצמה והעלות המצרפית בשקלול מספר חודשי העבודה הנדרשים להשגת היעדים הרצויים.

כך, במקרים מסוימים יש צורך בפרק זמן קצר כדי להגיע ליעדים והמחיר נמוך ובמקרים אחרים יש צורך בעבודה ארוכת טווח ולכן בסופו של דבר אתם משלמים יותר כסף על השירות. כמובן, שככל שאתם משלמים על יותר זמן, כך לרוב התוצאה שווה הרבה יותר בהתאמה..

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!