ניהול קידום ברשתות חברתיות לאתרי עמותות

ניהול פעילות ברשתות חברתיות אינה קלה מכמה סיבות. בראשונה, יש מספר רב של רשתות חברתיות ועלינו לעסוק ולהעניק שירות בכולן. בשנייה, פעילות ברשתות חברתיות הנה אינטנסיבית יותר ומחייבת זמינות גבוהה ומענה הולם ומהיר לפניות, בשלישית, לכל הערה, פרסום או מודעה יש השלכות רבות ולכן יש להפעיל שיקול דעת.

ניהול עמודים ברשתות חברתיות עבור אתרי עמותה יכולה להיות קלה או פשוטה בהתאם לאופי הארגון ועמידתו בתנאי השימוש של הרשתות החברתיות, אופי הפעילות וקהל הנתמכים ועוד. אך, כאשר עמודי עמותות מנוהלים כמו שצריך, התוצאות מדברות בעד עצמן והשביעות רצון של הציבור מהעמותה עולה.

אתרי עמותות רבים מעדיפים לדחוף את החברים לפעילות בפלטפורמה שלהם ולא ברשתות חברתיות, זאת בהחלט ניתן לעשות על ידי מתן שיתופים שיוצרים סקרנות ועניין ומובילים את המתעניין לקחת חלק פעיל בפעילויות העמותה.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול לרשתות חברתיות

  הפעילות החברתית בעמודים ברשתות חברתיות נפרסות על פני כל שעות היממה. כמנהלי עמותות, יש לכם דברים אחרים לעשות מלבד לשתף פוסטים, לעדכן גולשים ולענות על שאלות מסוגים שונים. לכן, שירות זה נועד בדיוק בשבילכם. הוא מעניק לכם את כל מה שאתם לא יכולים לעשות ובקלות רבה.

  ניהול פעילות ברשתות חברתיות מאפשר שמירה על נראות העמותה, חיסכון רב בזמן וכמובן גם שירות טוב יותר לקהל נעזרי העמותה הקיימים והפוטנציאליים. השירות מוצע במתכונת יחידה או כחלק מחבילה כוללת.

  מה נכלל בשירות ניהול לרשתות חברתיות

  • ניהול שוטף לעמוד הפייסבוק

   ניהול העמוד ומאפייניו השונים

  • ניהול קהילה ופניות בפייסבוק

   ניהול הקהילה ומענה לפניות בעמוד

  • הרחבת הקהילה בפייסבוק

   פעילות לצירוף עוד ועוד חברים

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול פעילות חברתית עבור אתרי עמותה נקבעים על פי דרישות וצורכי מנהלי העמותה. ככל שהעמותה דורשת יותר זמינות וזמן יקר, כך המחיר נוטה להיות יקר יותר. לעומת זאת, במקרים מסוימים, המחירים יכולים להיות סבירים בהחלט.

  רוצים לדעת כמה יעלה לכם שירות זה? התקשרו אלינו ואנו נוכל להעריך מחירים דרך הטלפון ובכך להתקדם.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: