ניהול תוכן לאתרי עמותות

במרבית המקרים, אתרי אינטרנט של עמותות אינם מציגות הרבה מעבר לסיכום השירותים המוענקים על ידה לציבור הנתמכים. אך, בפועל חשוב מאוד שאתר האינטרנט של העמותה יציג הרבה מעבר לכותרות השירותים ויציג דווקא את העשייה בפועל של העמותה.

שירותי ניהול תוכן אתרי עמותות הנו שירות ייחודי בו מוצמד לעמותה מנהל אתרים מקצועי השומר על קשר עם פעילים מובילים בעמותה ומקבל מהם בזמן אמת סיפורים, תכנים, תמונות מהשטח (כן, ממש בוואטסאפ) ומציג אותם לציבור הרחב להתרשמות.

השירות מבטיח שהעמותה זוכה לחשיפה גבוהה במיוחד ושכל פעילות קטנה כגדולה של העמותה זוכה לקרדיט הרצוי ומכך שגם לגידול משמעותי בתרומות ולבסוף גם בגידול חד בפעילויות העמותה.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול תוכן לאתרי עמותה

  ניהול מתמשך ומקצועי של אתר עמותה יוצר ערך רב לאין שיעור מכל פעילות אחרת. זאת משום וכל פעולה חיונית שעושה העמותה מוצג לציבור הרחב גם שנים רבות לאחר מכן. כלומר, ניתן לראות היקפים גדולים של פעילות התנדבותית של העמותה ולהעריך אותה על כך.

  עם צבירת די תכנים באתר, גם הנתמכים וגם התורמים מפתחים אמון רב יותר בעמותה וזאת משום שיש לעמותה זו "קבלות" בפועל. כלומר, העשייה שלה ניכרת ואינה עוד בגדר סיפור בעלמה. ניתן לגייס תרומות רבות יותר ולפתח את העמותה עוד ועוד..

  מה נכלל בשירות ניהול תוכן לאתרי עמותה

  • ניהול תוכן טקסט באתר

   ניהול תכני הטקסט השונים באתר

  • ניהול תכני המדיה באתר

   ניהול כל סוגי המדיה באתר האינטרנט

  • ניהול עמודי הפעילות באתר

   ניהול ושיפור העמודים באתר

  עלויות וסיכום

  שירות ניהול תוכן לאתרי עמותות כולל פעילות רבה מול צוותים שונים בתוך העמותה. עבודה זו נעשית באופן שוטף ומובילת על ידי מנהל האתרים שמוצמד לארגון שלכם. כך, עם הזמן מתפתח אמון בין הצדדים והעמותה זוכה לחשיפה גדלה והולכת.

  עלויות ניהול תוכן אתר נגזרות כמובן משעות העבודה ומספר השעות להשקעה מידי חודש. לכן, מומלץ מאוד לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאמה אישית ועל ידי הצעה זו לקבל את התמונה המלאה והמדויקת בהקשר לאתר שלכם.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: