ניהול תוכן לאתרי קהילה

אתרי קהילות דומים במעט לכוורות של דבורים. קהילות מתקיימות משיתוף פעולה ומשיג ושיח בין חברים שונים בקהילה. קהילה מתקיימת ומתפתחת רק תחת פיקוח הדוק של מנהל קהילה שדואג לרווחתם ובטיחותם של כלל החברים בקהילה.

אתרי קהילה מצליחים מושפעים באופן ישיר ממנהלי הקהילה. שירות ניהול תוכן לאתרי קהילה כולל בין היתר את הניהול השוטף של התכנים שמועלים על ידי הגולשים, בקרת התכנים ועריכתם בהתאם לצורכי הקהילה כפי שהוגדרו על ידי מנהליה.

השירות שלנו מבטיח מעקב צמוד ועריכה מדוקדקת של כלל התכנים שמועלים למערכת האתר ונמצאים תחת אחריות מנהלי הקהילה. שירות זה מאפשר למנהלי האתר להתמקד בהרחבת הקהילה ולא בניהולה השוטף.


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


יתרונות בשירות ניהול תוכן לאתרי קהילה

ניהול מתמשך של קהילה אינו מסתיים אף פעם. קהילות תוססות פועלות בכל יום ובכל שעה, ביום ובלילה ועם הזמן מלאכת הניהול שוחקת את המנהלים והם נדרשים לרגיעה ואו התמקדות ברכיבים שונים באתר כדוגמת השיווק, הפיתוח ועוד..

שירותי ניהול לתוכן אתרי קהילות מאפשר לבעלי קהילות לנוח ולהתמקד במה שמכניס להם כסף ובמה שדורש פיתוח על פני ניהול שוטף של הקהילה עצמה. יתרון זה מאפשר לכולם ליהנות וזאת במקביל לשיפור והתרחבות מתמדת של חיי הקהילה.

מה נכלל בשירות ניהול תוכן לאתרי קהילה

  • ניהול תוכן טקסט באתר

    ניהול תכני הטקסט השונים באתר

  • ניהול תכני המדיה באתר

    ניהול כל סוגי המדיה באתר האינטרנט

  • ניהול תכני גולשים

    ניהול ופיקוח על תכני גולשים

עלויות וסיכום

שירות ניהול תוכן לאתרי קהילה כולל התערות בקהילה, מעקב שוטף בשעות לא שגרתיות ואפילו בסופי שבוע במידה ואנו נדרשים לכך. מסיבה זו, אנו מתייחסים לכל פרויקט ופרויקט בצורה ייחודית ואישית ומתכננים אסטרטגיה קבועה מראש.

עלויות ניהול תוכן אתר נגזרות כמובן משעות העבודה ומספר השעות להשקעה מידי חודש. לכן, מומלץ מאוד לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאמה אישית ועל ידי הצעה זו לקבל את התמונה המלאה והמדויקת בהקשר לאתר שלכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!