תחזוקת אתרי עמותות

אתרי עמותות כמו כל יתר האתרים נדרשים ללא מעט עבודות תחזוקה שוטפת. שירות תחזוקת אתרים לעמותות מבטיח לכם שאתם בידיים טובות וכל בעיה, באג, תקלה שעולה תטופל ובהקדם האפשרי ועם מלוא תשומת הלב.

שירות תחזוקת אתרי עמותה כולל בין היתר עדכון שוטף של מערכת האתר, תוספים שהותקנו עליו וכמובן גם שינויים מערכתיים בהתאם לצורך מנהלי העמותה. שירותים אלו הכרחיים לכל מנהל אתר עמותה שאינו מוגדר כמתכנת מוסמך.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות תחזוקת אתרי עמותה

  אתר אינטרנט של עמותה שלא תוחזק כהלכה הולך ודועך עם הזמן וזה משקף את נראות העמותה כולה. כלומר, העמותה נראית לא טוב, הפעילויות שמוצגות בה נראות ישנות ולא מספיק משכנעות ובכלל, ייתכן וחלק גדול מהפעילות של העמותה תוצג בצורה לא מספקת.

  במסגרת שירות תחזוקת אתרי קהילה, אנו מבצעים בדיקות מדגמיות ותקופתיות כדי לוודא שכלל המערכות עובדות כנדרש. עם גילוי בעיות, מחובתנו לטפל בהם בתוך פרק זמן סביר ובהתאם להסכם עליו חתומים הצדדים.

  מה נכלל בשירות תחזוקת אתרי עמותה

  • אחסון אתר

   אחסון תוכן האתר ואבטחתו

  • עבודות תחזוקה

   עבודות תחזוקה למערכת ותוספיו

  • הטמעת עדכונים

   הטמעת עדכונים נדרשים לפי חוק

  עלויות וסיכום

  עלות תחזוקת אתר אינטרנט נקבעת לרוב בהתאם למערכת ניהול התוכן ולרמת התחזוקה הנדרשת. כך לדוגמה, תחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת וורדפרס צפוי להיות זול משמעותית מתחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת ויבולטין.

  מחיר תחזוקת אתרים נקבע בהתאם לצפי העבודה שנדרש יהיה להשקיע מידי חודש בכדי לשמור על תקינות האתר ואבטחתו. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם ואנו מבטיחים שתצאו שביעי רצון!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: