ניהול אתרים לחברות גדולות

ניהול אתרים לחברות בינוניות וגדולות לצד תאגידים מחייב זהירות יתרה ושימת לב לדגשים הקטנים ביותר. ניהול אתרים לחברות מחייב היכרות עם שלל מערכות הניהול וידע טכני מקצועי בכדי שניתן יהיה להגשים לכל חברה וחברה את מלוא בקשותיה לשביעות רצונה.

במידה ואתם מעוניינים לקדם את האתר ואת נראות החברה ברחבי הרשת, במידה ואתם מעוניינים להגיע לכמה שיותר אנשים עם התוכן הנכון בזמן הנכון, במידה ואתם מעוניינים לשפר את איכות השירות לקהל הלקוחות הקיים והפוטנציאלי, שירות זה נועד עבורכם.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול אתרים לחברות

  ניהול אתרים עבור חברות גדולות חייב להיעשות בזהירות שיא בכדי להבטיח שמירה על המותג וערך החברה אל מול הלקוחות. חברות המעוניינות בשירות לקוחות איכותי ומהיר וללא פשרות יעדיפו לשכור שירותים של אנשי מקצוע ולחסוך זמן וכסף רב.

  בעזרת חברת ניהול אתרים המעריכה את ערך החברה והנראות שלה בציבור, ניתן להשיג תוצאות ראויות מבלי להחזיק עובד נוסף ומבלי להשקיע משאבים מיותרים בניהול התוכן, הפניות והשיווק השוטף לאתר האינטרנט של החברה.

  מה נכלל בשירות ניהול אתרים לחברות

  • ניהול תוכן באתר

   ניהול תוכן האתר באופן שוטף

  • ניהול שיווק לאתר

   ניהול מכלול השיווק הקבוע לאתר

  • ניהול וסינון פניות מהאתר

   ניהול וסינון הפניות המתקבלות באתר

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול אתרים לחברות גדולות ישתנו מאתר לאתר בהתאם למורכבות שבו ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  מחיר ניהול אתר משמעותי עבור חברה יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: