ניהול אתרים למוסדות חינוך

מוסדות חינוך כדוגמת אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר ועוד נדרשים לאתרי אינטרנט המעדכנים את הסטודנטים / תלמידים על מערך שיעורים, מבחנים ועוד שלל פרטי מידע חשובים לציבור התלמידים. מידע זה צריך להיות מעודכן תדיר בכדי להבטיח שירות טוב ככל האפשר.

שירות ניהול אתרים עבור מוסדות חינוכיים מאפשר למנהלי המוסד להתמקד בניהול השוטף של תכני הלימוד, המרצים ויתר הפעילות הנדרשות כאשר האתר עובר לניהול חיצוני מקצועי שמבטיח זמינות גבוהה ועדכון מידי של כל שינוי במערכת הלימודים..

ככל שהשירות טוב יותר, כך יותר ויותר תלמידים ילמדו לפנות אליכם דרך האתר ובמקביל העומס על קווי הטלפון והמזכירות ירד משמעותית. המידע באתר מהווה שירות לקוחות הטוב ביותר בעידן בו לכל תלמיד יש סמארטפון בכיס ולכן מומלץ להשקיע בשירות זה.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול אתרים למוסדות חינוך

  ניהול מערכת לימודים ותיאום בין מורים/מרצים לבין תלמידים/סטודנטים וכל מה שביניהם אינו קל ומחייב בגמישות רבה. ככזה, קשה מאוד לתחזק אתר אינטרנט עדכני מאחר והמידע בו משתנה כל הזמן. אך, במידה ויש חברה העוסקת בדיוק בזה, המשימה הופכת לקלה והשירות לתלמידים משתפר לאין שיעור.

  השירות שלנו הופך את כל ההמרה של המידע בזמן אמת לנתוני אמת לעיניהם של התלמידים לאפקטיבי ושימושי במיוחד. בכך, אתם זוכים לפנאי להתמקד בדברים החשובים באמת ומחייבים טיפול שוטף על ידי אנשי המקצוע במוסד הלימודים.

  מה נכלל בשירות ניהול אתרים למוסדות חינוך

  • ניהול תוכן באתר

   ניהול תוכן האתר באופן שוטף

  • ניהול שיווק לאתר

   ניהול מכלול השיווק הקבוע לאתר

  • ניהול וסינון פניות מהאתר

   ניהול וסינון הפניות המתקבלות באתר

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול אתרי מוסדות חינוך משתנים מאתר לאתר בהתאם למידת העדכון של התכנים בו ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  מחיר ניהול אתר מוסד חינוכי יקבע לאחר שיחה עם מנהלי המוסד והבנת הצרכים והיעדים שהוגדרו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: