ניהול אתרים לעסקים

ניהול אתרים לעסקים מחייב השקעה רבה וניסיון ארוך שנים. אנו מעניקים שירות ניהול אתרים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים בכלל סוגי מערכות הניהול לשביעות רצון הלקוחות. ניהול אתרי עסקים הנו ייחודי ומשתנה מאתר לאתר ומכך שגם עלויות הניהול משתנות ומותאמות אישית לכל אתר ואתר.

בעוד מרבית בעלי העסקים שולטים מצוין בתחום התמחותם. לדוגמה, יבואנים שולטים ברזי הייבוא והתמודדות עם הביורוקרטיה, קבלנים שולטים בחישוב כמויות, מכרזים וניהול עובדים בשטח, כאשר מגיעים לעולם המקוון, עסקים רבים מגלים שהם לא ממש יודעים מה עליהם לעשות בכדי לשמר את המותג ולהציע שירות לקוחות אמין ומקצועי ללקוחותיהם.

שירות ניהול אתרים לעסקים עונה על מחסום ידע זה ומאפשר לבעלי עסקים להישאר בתחום הנוחות שלהם תוך כדי שאנשי מקצוע עושים מלאכתם נאמנה בעבורם!


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול אתרים לעסקים

  עסקים חייבים להתמקד בצמיחה צמיחה ובצמיחה. לשם כך, עליהם להשקיע מאמצים רבים מחוץ לאינטרנט. אך בעולם בו האינטרנט תופס מיקום יותר ויותר משמעותי עם השנים, אין מנוס מהשקעה גם בזירה זו ולכן על עסקים לבחור האם להשקיע באתר אינטרנט בעצמם או בעזרת מנהלים אחרים ומנוסים.

  שירות ניהול אתרים לעסקים מציע לעסקים קטנים ובינוניים את הפתרון המושלם. מנהלי העסק יכולים להתמקד בפעילות שהם מכירים ואוהבים ובו הם שולטים ומצליחים כאשר את הפעילות המקוונת הם מפקידים בידי אנשי מקצוע מנוסים שיאזנו עבורם את הצד הווירטואלי.

  מה נכלל בשירות ניהול אתרים לעסקים

  • ניהול תוכן באתר

   ניהול תוכן האתר באופן שוטף

  • ניהול שיווק לאתר

   ניהול מכלול השיווק הקבוע לאתר

  • ניהול וסינון פניות מהאתר

   ניהול וסינון הפניות המתקבלות באתר

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול אתרים לעסקים מתעדכנים מאתר לאתר בהתאמה אישית לפי המורכבות בפעילות ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  מחיר ניהול אתרים לעסקים יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: