ניהול אתרים לרשויות מקומיות

רשויות מקומיות וחברות עירוניות מחזיקות באתרי שירות לקוחות הכוללים מידע, תשלומים ועוד שלל כלים שירותיים לטובת הציבור. אתרים אלו מנוהלים לרוב בצורה חלקית בלבד ומתעדכנים לעתים רחוקות כתוצאה מניהול לקוי מצד הרשות המקומית ואו החברה הציבורית.

כאשר גוף עירוני, חברה עירונית או כל גוף אחר מעוניין להעניק שירות לקוחות ברמה גבוהה יותר לקהל התושבים בעיר, ביכולתו לשכור את שירותי ניהול האתרים לרשויות מקומיות שאנו מציעים. בשירות זה, אנו מעניקים את מלוא הניהול לכל האספקטים השונים באתר על מאפייניו הרבים.

ניהול אתר של רשות מקומית על ידי אנשי מקצוע מבטיח חשיפה מקסימלית ושירות אופטימלי ללקוחות. ניהול אתר עירוני על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך תביא לכך שיותר ויותר אנשים יכנסו לאתר ויחשפו לתכנים שלכם ולאחר מכן יחוו דעה חיובית על השירותים הציבוריים שאתם מעניקים.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול אתרים לרשויות מקומיות

  לרשויות מקומיות וגופים עירוניים נוספים יש הרבה על הצלחת. עליהם לשרת אלפים רבים של תושבים במגוון רחב של שירותים וכולם דורשים ניהול מקצועי ויד מכוונת לאורך כל הדרך. אתר האינטרנט של הרשויות והגופים העירוניים דורשים אף הם ניהול אך לכך לא תמיד נשאר כוח אדם מקצועי..

  השירות שלנו מאפשר לכם לשמור על שירות יוצא דופן וחיובי בעיני התושבים וזאת על אף שאתם אינכם משקיעים יותר מידי מאמץ בכך. כל אירוע, כל עדכון מידע, כל שירות חדש לציבור מפורסם ומוצע לציבור הרחב בעיר על ידי איש מקצוע ובצורה מידית תוך מענה לכל שאלה ופניה מצד התושבים.

  מה נכלל בשירות ניהול אתרים לרשויות מקומיות

  • ניהול תוכן באתר

   ניהול תוכן האתר באופן שוטף

  • ניהול שיווק לאתר

   ניהול מכלול השיווק הקבוע לאתר

  • ניהול וסינון פניות מהאתר

   ניהול וסינון הפניות המתקבלות באתר

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול אתרים לרשויות מקומיות וארגונים עירוניים נקבעות בהתאם לטיב השירות הרצוי ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  עלויות ניהול אתרים עירוניים נקבעים רק לאחר שיחה עם הרשות והבנת יעדיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: