ניהול פניות לאתרים גדולים

האינטרנט מציע שלל סוגי אתרים. חלק קטנים ואחרים גדולים, חלק נדרשים לעדכונים נדירים ואחרים לעדכונים תכופים. כך גם כאשר אנו מתייחסים לאתרים יש צורך להפריד בין אתרים קטנים המקבלים מספר מועט של פניות לעומת אתרים שמקבלים מספר רב של פניות..

אתרים גדולים שמקבלים מספר רב של פניות חייבים לבחור בין החזקת איש שירות לקוחות כעובד החברה ואו לשכור את שירותי ניהול הפניות של חברות ניהול אתרים. חשוב מאוד לבחור נכון מאחר ויש משמעויות רבות לבחירה.

אורח חיי פניה המגיעה דרך האינטרנט נעמדת בכ-24 שעות. לאחר יממה, איכות הפניה יורדת והסיכוי להביא לידי עסקה כתוצאה מהפניה צונח בחדות. לכן, יש משמעות לחזרה מהירה ככל האפשר לכל פניה ופניה..

ניהול פניות מאתרים גדולים על ידי אנשי מקצוע המחוברים בכל שעות היום לדוא"ל ומספקים מענה טלפוני מבטיח תוצאות טובות יותר לעסק שלכם! השירות שלנו מציע את המכלול הרצוי ובהתאמה אישית לצורכי העסק שלכם!


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול פניות לאתרים גדולים

  לשירות ניהול פניות לאתרים גדולים יש יתרונות רבים אך היתרון המשמעותי ביותר הנו מהירות התגובה ודיוק התגובה לפניה. כל פניה זוכה למענה מידי על ידי איש מקצוע בתוך פרק זמן קצר בהתאם להסכם שנחתם בין הצדדים וזאת גם כאשר יש עומס פניות חריג כתוצאה מפרסום או ידיעה..

  השירות מבטיח שגם כאשר אתם עסוקים בניהול העסק ואו הפעילות השוטפת, ביכולתכם לטפל בפניות בצורה מקצועית ואחראית ולשמור על חווית שירות טובה לכלל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים. מענה לפניות במהירות שיא וסינון הפניות האיכותיות בלבד לטיפולכם מבטיח עיסוק בעיקר ולא בטפל.

  מה נכלל בשירות ניהול פניות לאתרים גדולים

  • ניהול פניות כתובות

   ניהול פניות כתובות דרך האתר

  • ניהול פניות טלפוניות מהאתר

   ניהול פניות טלפוניות המתקבלות באתר

  • ניהול פניות ממדיות אחרות

   ניהול וסינון הפניות ממקורות נוספים

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול פניות באתרים גדולים ישתנו מאתר לאתר בהתאם למספר הפניות המתקבלות דרכו ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהול הפניות בשוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהול הפניות בהם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  מחיר ניהול פניות באתרים גדולים יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בשיחות ובמענה שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: