ניהול שיווק לאתרים גדולים

ההתנהלות השיווקית של אתרים גדולים אינה דומה להתנהלות השיווקית של אתרים קטנים. הפעילות השיווקית של חברות, ארגונים וגופים ממשלתיים מחייבת שימת לב לפרטים הקטנים ולתמיכה מצד אנשי השירות והתמיכה בסופו של תהליך.

כדי שאתר אינטרנט משמעותי יניב תוצאות ראויות, יש להשקיע מאמצי שיווק במספר רב של אפיקי פרסום ושיווק שמשפרים לא רק את המכירות אלא גם את התדמית של החברה או הארגון מול קהל הצרכנים והלקוחות הפוטנציאליים.

פעולות השיווק שלנו נעשות על מגוון ערוצים בו זמנית ובהתאם לדרישות הלקוחות. כך, אנו מקדמים את האתר במנועי החיפוש בצורה אורגנית, אנו מקדמים את האתר בעזרת מימון פרסומות ושיווק מחדש וכמובן נשפר את הנוכחות של העסק ברחבי הרשת (וויז, גוגל מפות ועוד..)

ניהול שיווק לאתרים גדולים מוצע כחבילה כוללת ואו בצורה חלקית בהתאם לבקשת הלקוח. אנו ממליצים לקחת את החבילה המלאה לסינרגיה והמשכיות פעולות השיווק בין הערוצים השונים לתוצאות אופטימליות.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול שיווק לאתרים גדולים

  אתם מנהלי שיווק עם הרבה על הראש? מרגישים שהמאמצים שלכם אינם נושאים פרי? ובכן, זה הזמן לפנות למומחים בכדי להשיג תוצאות טובות יותר ולהתחיל לקבל מחמאות מהניהול בחברה או בארגון.

  אנו יודעים להציע את המכלול המלא של פעולות השיווק שמותאמות אישית לכל ארגון ולכל חברה ובכך בעצם לשמור על שיווק יעיל ומקצועי לאורך כל הדרך עד להשגת התוצאות הרצויות. ניהול פעילות על גבי זירות שונות מחייב ידע מקצועי רב.

  פעולות השיווק שלנו כוללות שיווק באמצעים אורגניים על ידי קידום האתר במנועי חיפוש כדוגמת גוגל או בינג לצד פעולות שיווק ממומנות ברחבי הרשת ובמנועי החיפוש. מטרת פעולות השיווק להביא לכך שהתנועה לאתר והמודעות לעסק שלכם תהיה בצמיחה מתמדת.

  מה נכלל בשירות ניהול שיווק לאתרים גדולים

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול השיווק לאתרים של חברות וארגונים גדולים ישתנו מאתר לאתר בהתאם למורכבות השוק ולאופי השיווק שנדרש ומשפיע בין היתר על שעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהול שיווקם השוטף נאמד במאות שקלים וישנם אתרים שעלות ניהול שיווקם השוטף נעמד באלפי שקלים..

  מחיר ניהול שיווק לאתרים גדולים יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: