ניהול קידום ברשתות חברתיות לאתרים גדולים

ניהול פעילות ברשתות חברתיות אינה קלה מכמה סיבות. בראשונה, יש מספר רב של רשתות חברתיות ועלינו לעסוק ולהעניק שירות בכולן. בשנייה, פעילות ברשתות חברתיות הנה אינטנסיבית יותר ומחייבת זמינות גבוהה ומענה הולם ומהיר לפניות, בשלישית, לכל הערה, פרסום או מודעה יש השלכות רבות ולכן יש להפעיל שיקול דעת.

ניהול עמודים ברשתות חברתיות עבור אתרים גדולים יכולה להיות קלה או פשוטה בהתאם לאופי הארגון, טיב השירות ומגוון רחב של פרמטרים נוספים. אך, כאשר עמודים חברתיים מנוהלים כמו שצריך, התוצאות מדברות בעד עצמן והשביעות רצון של מנהלי העסק והלקוחות גבוהים למדי.

בשונה מעסקים קטנים, עבור חברות גדולות יש משמעות אדירה לאופן בו מנוהלים העמודים החברתיים מאחר ואילו פונים ישירות ללקוחות הקצה. לכן, שירות זה לחברות גדולות נעשה תוך הקפדה יתרה על רמת הדיוק ומתוך זהירות לכל אדם ואדם באשר הוא.


צריכים עזרה? התייעצו עם מנהלי האתרים והרשתות החברתיות של WEmanage!


יתרונות בשירות ניהול לרשתות חברתיות

הפעילות החברתית בעמודים ברשתות חברתיות נפרסות על פני כל שעות היממה. כבעלי עסקים, יש לכם דברים אחרים לעשות מלבד לשתף פוסטים, לעדכן גולשים ולענות על שאלות מסוגים שונים. לכן, שירות זה נועד בדיוק בשבילכם. הוא מעניק לכם את כל מה שאתם לא יכולים לעשות ובקלות רבה.

ניהול פעילות ברשתות חברתיות מאפשר שמירה על המותג, חיסכון רב בזמן וכמובן גם שירות לקוחות טוב יותר לקהל הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים של העסק. השירות מוצע במתכונת יחידה או כחלק מחבילה כוללת.

מה נכלל בשירות ניהול לרשתות חברתיות

  • ניהול שוטף לעמוד הפייסבוק

    ניהול העמוד ומאפייניו השונים

  • ניהול קהילה ופניות בפייסבוק

    ניהול הקהילה ומענה לפניות בעמוד

  • הרחבת הקהילה בפייסבוק

    פעילות לצירוף עוד ועוד חברים

עלויות וסיכום

עלויות ניהול פעילות חברתית עבור אתרים גדולים נקבעים על פי דרישות הלקוח וצורכי העסק. ככל שהלקוח צריך יותר זמינות וזמן יקר, כך המחיר נוטה להיות יקר יותר. לעומת זאת, במקרים מסוימים, המחירים יכולים להיות סבירים בהחלט.

רוצים לדעת כמה יעלה לכם שירות זה? התקשרו אלינו ואנו נוכל להעריך מחירים דרך הטלפון ובכך להתקדם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של WEmanage ונשמח לעזור!