ניהול תוכן לאתרים גדולים

מנהלים את השיווק לחברה, מרגישים שאתם לא מגיעים לערוך את תוכן האתר ולעמוד בציפיות מכם? שירות ניהול תכנים לאתרים גדולים הנו שירות אשר מאפשר לכם לייצא את ניהול התוכן לגורם חיצוני שאמנם יערוך עבורכם את התכנים אך יעשה זאת בזהירות ובקבלת אישור לכל שינוי ושינוי.

ניהול אתרים של חברות וארגונים גדולים שונה במהותו מאתרים רגילים מאחר ויש משקל רב לכל מילה כתובה באתר ככזו המייצגת את הארגון. לכן, אנו פועלים בשיטה מסודרת ומבוקרת כך שמנהל/ת השיווק של הארגון יוכלו לבדוק ולאמת כל שינוי.

במסגרת השירות, אנו מקבלים מכם תכנים / תמונות ואו כותבים עבורכם את התכנים, לאחר אישור העימוד, האיות והמלל כולו אנו מפרסמים את התכנים החדשים ומעדכנים את הציבור הרחב דרך האתר.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול תוכן לאתרים גדולים

  מנהל תוכן אתר המתמחה בכתיבה שיווקית ומקצועית עומד לרשותכם בכל זמן לשם עריכת תכנים, עימוד וסידור תכנים, הוספה ואו שינוי תכנים חדשים שנמסרו במייל ועוד. השירות צפוי לחסוך לכם זמן יקר ובו זמנית להביא לשיפור הנראות והתוכן באתר.

  שירות ניהול תוכן לאתרים גדולים אינו בא על חשבון מנהל השיווק והפעילות השיווקית באתר נעשית יד ביד יחד עם מנהל השיווק לשביעות רצונו ושביעות רצון הארגון. מדובר בעובד נוסף למחלקת השיווק וככזה שעומד לרשותכם בכל עת ובכל שעה.

  מה נכלל בשירות ניהול תוכן לאתרים גדולים

  • ניהול תוכן טקסט באתר

   ניהול תכני הטקסט השונים באתר

  • ניהול תכני המדיה באתר

   ניהול כל סוגי המדיה באתר האינטרנט

  • פרסום תכנים חדשים

   פרסום תכנים חדשים מידי תקופה באתר

  עלויות וסיכום

  שירות ניהול תוכן לאתרים גדולים מבוקש מאוד בין היתר בגלל שמחירו אינו גבוהה במיוחד. טווח מחירים לניהול תוכן אתר יכול לנוע בטווחים של מאות שקלים בודדים בלבד לחודש באתרי תדמית ממוצעים ויכול להגיע עד לאלפי שקלים באתרי חברות ומועדונים.

  עלויות ניהול תוכן אתר נגזרות כמובן משעות העבודה וממספר השינויים הנדרשים מידי חודש. לכן, מומלץ מאוד לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאמה אישית ועל ידי הצעה זו לקבל את התמונה המלאה והמדויקת בהקשר לאתר שלכם.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: