ניהול אתרי מכירות – Ecommerce

אתרי מכירות מחייבים לא מעט עבודה. כל מי שניסה לנהל או ניהל בפועל חנות און ליין יודע שמדובר במשימה לא פשוטה. יש צורך להשקיע מאמצים רבים בצילום, עריכה, העלאה, סידור ושיפור כל הזמן של המוצרים בחנות בכדי להבטיח חווית רכישה טובה.

בעלי חנויות פיזיות ובעלי רשתות קמעונאיות אינם יכולים או מעוניינים לנהל את החנות האינטרנטית מאחר ויש להם הרבה על הראש. בדיוק עבור לקוחות אילו, אנו מציעים את "שירות ניהול אתרי מכירות" שלנו. שירות הכל כלול לסיוע בניהול חנות מקוונת להצלחה מובטחת..

ניהול אתר מכירות על ידי אנשי מקצוע מבטיח חשיפה מקסימלית ושירות אופטימלי ללקוחות. ניהול אתר מכירות על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך תביא לכך שיותר ויותר אנשים יכנסו לאתר ויחשפו למוצרים שלכם ולאחר מכן ירכשו והרבה.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול אתרי מכירות

  היתרון הבולט ביותר בהוצאת ניהול אתר מכירות לגורם חיצוני הנו החיסכון האדיר בזמן. במקום שתעסקו בכל ההיבטים הטכניים במערכת האתר, אתם יכולים להשקיע את האנרגיה בייצור ואו באיתור מוצרים נוספים להצגה באתר.

  במידה ואתם מקימים חנות חדשה און ליין, היתרון אף גדול יותר מאחר ומנהל האתר יוכל לסייע לכם לקבל החלטות ולהכווין אתכם בכך שהוא יספר לכם מה האתרים האחרים עושים ואיך הם עושים זאת. ניהול אתר Ecommerce על ידי איש מקצוע ישפיע בצורה משמעותית על הביצועים של האתר.

  מה נכלל בשירות ניהול אתרי מכירות

  עלויות וסיכום

  ככלל, עלות ניהול אתר מכירות תהיה גבוהה ביחס לניהול אתר תדמית או אתרים מסוגים אחרים. אך, גם בעולם אתרי המכירות ישנם אתרים אשר הניהול שלהם עולה יותר ופחות וזאת בהתאם למספר המוצרים, תדירות עדכון המוצרים, רמת השירות המבוקש ועוד..

  אנו יכולים להציע לכם הצעה לניהול אתר מכירות דרך הטלפון אך המחיר הסופי לניהול אתר מכירות יקבע רק לאחר תקופה קצרה של הרצה בה אנו לומדים מה הדרישות שלכם וכמה שעות בחודש יידרשו לכך.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: