הקמה וניהול חנויות באמזון

אמזון הנה האתר מכירות הגדול ביותר בעולם. בשנת 2019, אמזון נכנסה לישראל וכעת גם עסקים ישראלים שרוצים למכור בישראל לרוכשים בישראל ואו מישראל לרוכשים מהעולם יכולים לעשות זאת בשפה נוחה ועם שירות לקוחות בעברית.

אך, הקמה של חנות באמזון דורשת לא מעט מאמצים מוקדמים כדוגמת בחירת מוצרים, צילום מוצרים, מיתוג החנות, העלאה וניהול של החנות, ניהול השיווק של המוצרים באמזון, אחסון, שילוח ושירות לקוחות..

ניהול חנויות אמזון על ידי חברת ניהול אתרים מקצועית מבטיחה לבעלי החנות את התוצאות הטובות ביותר ותוך הקטנת הסיכונים למינימום האפשרי. קראו עוד על השירותים שלנו ונשמח לעמוד גם לרשותכם!

מידע אודות שירות הקמה וניהול חנויות באמזון

יתרונות בשירות הקמה וניהול חנויות באמזון

כבעלי עסקים, יש לכם טרדות רבות לטפל בהם מידי יום. הוספה של ניהול חנות באמזון יכולה להיות בעייתית למדי מאחר ויש צורך בסבלנות רבה, אך חשוב מכך גם ניסיון עשיר ולמידה מטעויות עבר וזאת משום שאין מקום לטעויות בזירת מסחר זו. טעות אחת יותר מידי ואמזון תמנע מכם למכור דרכה והנזק גדול במיוחד.

כדי להתמודד עם הבעיה, הוקמו לא מעט חברות ניהול לאמזון ואשר מעניקות לחברות ועסקים את המעטפת הנדרשת כדי שהם לא יידרשו לבצע את העבודה עצמאית אך כן יוכלו למנף את המוצרים שהם מוכרים לרווחיות גדולה יותר.

עלויות וסיכום

עלויות ניהול חנויות באמזון ישתנו מחנות לחנות בהתאם למספר השעות הנדרשות על ידי מנהל חנויות אמזון מידי חודש. כך לדוגמה, חנות אמזון עם מספר רב של מוצרים להעלאה תידרש ליותר זמן עבודה מידי חודש ועלויות הניהול יהיו בהתאמה. כמו כן, ניהול חנות אמזון חדשה ואו אשר לא הושקעו בה מאמצי מיתוג ואו שירות לקוחות יכול לייקר עלויות בהתאמה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


    צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: