ניהול קידום ממומן לאתרי מכירות

מרבית אתרי המכירות פועלים בסביבה תחרותית מאוד. ככל שמתקרבים לכסף, כך התחרות גדלה ועמה החובה להשקיע כסף בשיווק ופרסום. הבעיה, שמנהלי אתרי מכירות עסוקים בניהול השוטף ואינם תמיד יכולים לעשות הכל בו זמנית. לכן, הפתרון שלנו הכולל ניהול כלל הפרסום הממומן עבור אתרי מכירות פשוט נכון עבור עסקים רבים.

ההשקעה בפרסום ממומן באתרים שונים וברשתות חברתיות מבטיחה חשיפה הולכת וגדלה והיכרות טובה יותר עם המותג והעסק שלכם. בצורה זו, הנכם יכולים לגדול ולהשיג לקוחות חדשים. אך, כדי להצליח בשיווק יש לדעת היכן ואיך לבצע את הפרסום בהתאם לתקציב שעומד לרשותנו.

ניהול קידום ממומן לאתר מכירות על ידי אנשי מקצוע מבטיח חשיפה מקסימלית ופניה ליותר ויותר לקוחות חדשים. ניהול שיווק לאתר תדמית על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך תביא לכך שיותר ויותר אנשים יכנסו לאתר ויחשפו לתכנים שלכם ולאחר מכן ישכרו את השירותים שלכם.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בניהול קידום ממומן לאתרי מכירות

  ניהול קמפיינים פרסומיים עבור אתרי מכירות אינו דבר פשוט בכלל. יש צורך בניהול שוטף של קמפיינים בזירות שונות ובמערכות שונות וזאת תוך שמירה על אחידות והמשכיות בין פלטפורמה ופלטפורמה ולכן יש צורך ברף מקצועיות גבוהה במיוחד בשיווק מסוג זה.

  ניהול השיווק והפרסום הממומן של אתרי מכירות כולל בניית אסטרטגיה, תכנון תקציב ופריסת הכסף על פני מספר אפיקי פרסום שונים. כך, ניתן לרדוף אחרי הלקוחות הפוטנציאליים בכל רחבי הרשת ואף להכווין אותם עד לפתח העסק בעזרת כלי פרסום בניווט.

  לאתרי מכירות המנסים להגדיל ככל האפשר את המכירות, ניתן לרכז מאמצים רבים על ידי הקמת קמפיינים ייעודיים לכל מוצר ומוצר כך שכל חיפוש יוביל בסופו של דבר דווקא לאתר שלכם ויביא לידי עסקאות רבות ככל האפשר.

  מה נכלל בניהול קידום ממומן לאתרי מכירות

  • ניהול קמפיינים בגוגל

   ניהול פרסומות בחיפוש ובאתרים

  • ניהול קמפיינים בפייסבוק

   זיהוי ופרסום לקהלים שונים בפייסבוק

  • ניהול שיווק בתוכן

   ניהול הופעות באווטבריין וטאבולה

  • ניהול קמפיינים לניווט

   ניהול הופעות בכלי ניווט שונים

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול קמפיינים לאתר מכירות יקבעו לרוב על פי התקציב הרצוי ולפי שעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  מחיר ניהול השיווק לאתר מכירות יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: