ניהול תוכן לאתרי מכירות

אתרי מכירות דורשים השקעה רבה בניהולם. מאיתור ואו ייצור מוצרים, דרך צילומם והכנות הרקע עליהם ועד עריכת התכנים ופרסומם באתר. תהליך המכירות אינו מסתיים עם קבלת פניה באתר אלא משם התהליך ממשיך עוד דרך ארוכה עד להגעת הפריט לבית הלקוח..

בעלי חנויות מקוונות רבות מלינים על כך שהם לא מגיעים לטפל באתר כנדרש מאחר והם כל הזמן עוסקים בטיפול בהזמנות וזה פוגע בהכנסותיהם. ובכן, הפתרון שלנו "ניהול תוכן לאתרי מכירות" נועד בדיוק עבור בעלי חנויות און ליין שאינם מספיקים לעמוד במעמסה ורוצים עזרה מקצועית בניהול האתר.

השירות שלנו מאפשר לבעל החנות להעביר לנו פרטים גסים במייל ואנו מבצעים את כל היתר ומוודאים שהפריט נראה מעולה ואף מופיע במחיר המבצע בתקופות שנקבעו מראש. שירות זה מאפשר לבעל החנות להתמקד בכסף ולא בעבודה הטכנית.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול תוכן לאתרי מכירות

  היתרון הבולט ביותר בשירות ניהול התוכן לאתרי מכירות הנו כמובן היכולת של בעל החנות לחסוך זמן יקר ולהרוויח יותר כסף. אך זה לא רק החיסכון בזמן ואנרגיה שבא לידי ביטוי, מנהל אתר מקצועי ידע להציג את המוצרים בצורה טובה יותר ולהביא לגידול במכירות.

  תקשורת טובה של בעל אתר מכירות עם מנהל אתר מקצועי מבטיחים תוצאות טובות יותר ומכך שהרווח מהעסק צפוי לגדול. השירות שלנו אינו מחליף את בעל האתר אלא מספק לו ידיים נוספות לביצוע משימות טכניות שאינם דורשות את בעל החנות בעצמו.

  מה נכלל בשירות ניהול תוכן לאתרי מכירות

  • ניהול תוכן טקסט באתר

   ניהול תכני הטקסט השונים באתר

  • ניהול תכני המדיה באתר

   ניהול כל סוגי המדיה באתר האינטרנט

  • ניהול מוצרים והוספת חדשים

   ניהול מלאי המוצרים והוספת חדשים

  עלויות וסיכום

  שירות ניהול תוכן לאתרי מכירות הנו ייחודי מאוד מאחר ומעטים החברות המוכנות לעבוד באינטנסיביות רבה בניהול אתרי לקוחותיהם. ניהול תוכן אתר מכירות מחייב היכרות עם המוצרים ועם המלאים ותקשורת טובה בין הלקוח ובין נותן השירות ואנו מאמינים ביכולות שלנו!

  עלויות ניהול תוכן אתר מכירות יקבעו כמובן משעות העבודה וממספר השינויים הנדרשים מידי חודש. לכן, מומלץ מאוד לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאמה אישית ועל ידי הצעה זו לקבל את התמונה המלאה והמדויקת בהקשר לאתר שלכם.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: