תחזוקת אתרי מכירות

תחזוקת אתרי אינטרנט ואתרי מכירות בפרט הנה חשובה במיוחד. אתר אינטרנט שאינו זוכה לעבודות תחזוקה שוטפות ישיג ביצועים פחות טובים הן ברמת ההופעות בתוצאות החיפוש והן בעיני הגולשים הרבים שמבקרים באתר.

תחזוקת אתרי מכירות כוללת בין היתר עבודה רבה על עדכניות מערכת האתר ותוספי המכירה השונים וזאת כדי לשמור על רמת שירות גבוהה ואבטחה מספקת (תעודת SSL) כדי שהגולשים ירגישו שמדובר באתר מודרני ובטוח לרכישה.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות תחזוקת אתרי מכירות

  כאשר מתחזקים אתר מכירות כנדרש, כלל הרכיבים שאמונים לדבר זה עם זה עובדים כמו שצריך ולכן תהליכי הרכישה באתר והדיוור לאחריו עובדים ומשיגים את יעדיהם. כחלק מעבודות התחזוקה של אתרי מכירות, אנו עורכים בדיקות תכופות ומעדכנים את הרכיבים שיצאו מכלל שימוש ואו שאינם מתפקדים כהלכה.

  תחזוקה שוטפת לאתרי מכירות הנה הפתרון הטוב והזול ביותר בטווח הארוך מאחר ועלינו לבסס לעצמנו שם טוב ולהציג לגולשים חוויית שימוש טובה ומהנה ובמידה והאתר יציג שגיאות ובעיות, הגולשים שלנו לא יחזרו בשנית.

  מה נכלל בשירות תחזוקת אתרי מכירות

  • אחסון אתר

   אחסון תוכן האתר ואבטחתו

  • עבודות תחזוקה

   עבודות תחזוקה למערכת ותוספיו

  • הטמעת עדכונים

   הטמעת עדכונים נדרשים לפי חוק

  עלויות וסיכום

  עלות תחזוקת אתר אינטרנט נקבעת לרוב בהתאם למערכת ניהול התוכן ולרמת התחזוקה הנדרשת. כך לדוגמה, תחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת וורדפרס צפוי להיות זול משמעותית מתחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת מג'נטו.

  מחיר תחזוקת אתרים נקבע בהתאם לצפי העבודה שנדרש יהיה להשקיע מידי חודש בכדי לשמור על תקינות האתר ואבטחתו. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם ואנו מבטיחים שתצאו שביעי רצון!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: