ניהול שיווק לאתרי תדמית

אתר אינטרנט ללא פעולות שיווק אינטנסיביות אינו צפוי להניב לכם פירות. מלאכת שיווק אתרי אינטרנט דורשת ידע מקצוע רב וניסיון ארוך שנים ואנו נשמח לעזור לכם בכך ככל שיידרש כדי להבטיח שהאתר שלכם זוכה לתנועה איכותית ופניות רבות ככל האפשר.

פעולות השיווק שלנו נעשות על מגוון ערוצים בו זמנית ובהתאם לדרישות הלקוחות. כך, אנו מקדמים את האתר במנועי החיפוש בצורה אורגנית, אנו מקדמים את האתר בעזרת מימון פרסומות ושיווק מחדש וכמובן נשפר את הנוכחות של העסק ברחבי הרשת (וויז, גוגל מפות ועוד..)

ניהול שיווק אתרי תדמית מוצע כחבילה כוללת ואו בצורה חלקית בהתאם לבקשת הלקוח. אנו ממליצים לקחת את החבילה המלאה לסינרגיה והמשכיות פעולות השיווק בין הערוצים השונים לתוצאות אופטימליות.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול שיווק לאתרי תדמית

  יש לכם עסק לנהל ואין לכם זמן לנהל את האתר ואו את הפעילות השיווקית הנלווית אליו? זה יותר מהגיוני. השירות שלנו מציע לכם את החבילה המושלמת 360 מעלות אשר כוללת את כל פעולות השיווק וניהול האתר כמקשה אחת.

  פעולות השיווק שלנו כוללות שיווק באמצעים אורגניים על ידי קידום האתר במנועי חיפוש כדוגמת גוגל או בינג לצד פעולות שיווק ממומנות ברחבי הרשת ובמנועי החיפוש. מטרת פעולות השיווק להביא לכך שהתנועה לאתר והמודעות לעסק שלכם תהיה בצמיחה מתמדת.

  כדי להבטיח תוצאות טובות, אנו מודדים כל פעולה ופעולה ובוחנים מה עובד טוב יותר ופחות. מה שעובד יותר זוכה להשקעה גדולה יותר וההפיך.. והכל בהתאמה ליעדים כמובן.

  מה נכלל בשירות ניהול שיווק לאתרי תדמית

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול השיווק לאתר תדמיתי ישתנו מאתר לאתר בהתאם למורכבות השוק ולאופי השיווק שנדרש ומשפיע בין היתר על שעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהול שיווקם השוטף נאמד במאות שקלים וישנם אתרים שעלות ניהול שיווקם השוטף נעמד באלפי שקלים..

  מחיר ניהול שיווק לאתר תדמית יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: