ניהול קידום ממומן לאתרי תדמית

ניהול הקידום הממומן של אתרי תדמית ברשת כיום אינה דומה למה שהיה מוכר ומקובל בעבר. כיום, את ההשקעה הכספית על שיווק ופרסום אנו יכולים לרכז בצורה ממוקדת מטרה לקהלים שונים ולחיפושים שונים על ידי שימוש בכלי פרסום של ענקיות האינטרנט.

ההשקעה בפרסום ממומן באתרים שונים וברשתות חברתיות מבטיחה חשיפה הולכת וגדלה והיכרות טובה יותר עם המותג והעסק שלכם. בצורה זו, הנכם יכולים לגדול ולהשיג לקוחות חדשים. אך, כדי להצליח בשיווק יש לדעת היכן ואיך לבצע את הפרסום בהתאם לתקציב שעומד לרשותנו.

ניהול קידום ממומן לאתר תדמית על ידי אנשי מקצוע מבטיח חשיפה מקסימלית ופניה ליותר ויותר לקוחות חדשים. ניהול שיווק לאתר תדמית על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך תביא לכך שיותר ויותר אנשים יכנסו לאתר ויחשפו לתכנים שלכם ולאחר מכן ישכרו את השירותים שלכם.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בניהול קידום ממומן לאתרי תדמית

  גם אתרי תדמית שאינם בהכרח גדולים מידי חייבים להחזיק תקציב כלשהו לשיווק באינטרנט. כיום, עומדות לרשותנו יכולות שיווק יוצאות דופן באיכותם ועם הניהול הנכון והפניה לקהלים הנכונים כל השקעה חוזרת ועמה רווחים גדלים והולכים.

  ניהול השיווק והפרסום הממומן של אתרי תדמית כולל בניית אסטרטגיה, תכנון תקציב ופריסת הכסף על פני מספר אפיקי פרסום שונים. כך, ניתן לרדוף אחרי הלקוחות הפוטנציאליים בכל רחבי הרשת ואף להכווין אותם עד לפתח העסק בעזרת כלי פרסום בניווט.

  לאתרי תדמית המנסים לחזק את המותג, ניתן לשלב פרסומות סמויות בדמות כתבות תוכן איכותיות אשר מופיעות בתחתית כתבות באתרי התוכן הגדולים בישראל ובכך בעצם להכניס עוד ועוד תנועה איכותית לאתר.

  מה נכלל בניהול קידום ממומן לאתרי תדמית

  • ניהול קמפיינים בגוגל

   ניהול פרסומות בחיפוש ובאתרים

  • ניהול קמפיינים בפייסבוק

   זיהוי ופרסום לקהלים שונים בפייסבוק

  • ניהול שיווק בתוכן

   ניהול הופעות באווטבריין וטאבולה

  • ניהול קמפיינים לניווט

   ניהול הופעות בכלי ניווט שונים

  עלויות וסיכום

  עלויות ניהול קמפיינים לאתר תדמיתי יקבעו לרוב על פי התקציב הרצוי ולפי שעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

  מחיר ניהול השיווק לאתר תדמית יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: