ניהול תוכן לאתרי תדמית

עסוקים בניהול השוטף של העסק ואינכם מגיעים לכדי טיפול באתר? אתם לא לבד. רוב מוחלט של העסקים אינם מוצאים את הזמן הנדרש בכדי להשקיע ולערוך את תוכן האתר אחת לתקופה וכדי להישאר עדכניים ואטרקטיביים..

אי ניהול תוכן אתר בצורה קבועה יכול לגרום לאתר להיראות עזוב ואו לא פעיל. יתרה מכך, כאשר אנו לא מעדכנים את תוכן האתר אחת לתקופה, מנועי החיפוש מזהים זאת ומקטלגים את האתר כפחות רלוונטי ומכך שאנו נפגעים במיקומים שלנו בתוצאות החיפוש.

שירות ניהול תוכן לאתרי אינטרנט נועד בדיוק עבור אותם בעלי עסקים שאינם עומדים בקצב ובכל זאת רוצים להציג אתר תדמית מרשים ומעודכן תדיר. שירות זה מבוקש מאוד על ידי לקוחות רבים והם נהנים משירות אדיב ומקצועי בכל עת.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות ניהול תוכן לאתרי תדמית

  תארו לעצמכם מצב שאתם עוברים ברחוב ראשי ליד חנות מסוימת והתצוגה בחלון הראווה זהה כל יום וכל השנה? ובכן, זה בדיוק מה שמתרחש באתרים רבים ברחבי הרשת! כפי שאנו מצפים לראות קולקציה חדשה ופרטי מידע עדכניים כך אנו רוצים לראות אתר עדכני.

  שירות ניהול תוכן לאתר מבטיח נראות מושלמת ועדכון של כל פרט ופרט שעלול לעניין את הלקוח. כך לדוגמה, שעות פעילות, כתובת, פרטי שותפים בעסק, חשיפה בתקשורת, עדכוני פרויקטים ועוד שלל עדכונים שוטפים שלכם פשוט אין זמן או את הידע לעשות.

  מה נכלל בשירות ניהול תוכן לאתרי תדמית

  • ניהול תוכן טקסט באתר

   ניהול תכני הטקסט השונים באתר

  • ניהול תכני המדיה באתר

   ניהול כל סוגי המדיה באתר האינטרנט

  • פרסום תכנים חדשים

   פרסום תכנים חדשים מידי תקופה באתר

  עלויות וסיכום

  שירות ניהול תוכן לאתרי תדמית מבוקש מאוד בין היתר בגלל שמחירו אינו גבוהה במיוחד. טווח מחירים לניהול תוכן אתר יכול לנוע בטווחים של מאות שקלים בודדים בלבד לחודש באתרי תדמית ממוצעים ויכול להגיע עד לאלפי שקלים באתרי חברות ומועדונים.

  עלויות ניהול תוכן אתר נגזרות כמובן משעות העבודה וממספר השינויים הנדרשים מידי חודש. לכן, מומלץ מאוד לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאמה אישית ועל ידי הצעה זו לקבל את התמונה המלאה והמדויקת בהקשר לאתר שלכם.

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: