תחזוקת אתרי תדמית

תחזוקת אתרי אינטרנט ואתרי תדמית בפרט הנה חשובה במיוחד. רבים נוטים לשכוח את אחריותם לנהל ולתחזק את אתר התדמית שלהם ולכן האתר הופך עם זמן לאנדרטה חסרת תוחלת ושימוש בעיני המשתמשים הרבים.

תחזוקה שוטפת לאתרי תדמית חייבת לכלול עדכונים תכופים של המערכת, שמירה על נראות ויזואלית מדויקת ועדכנית בכל עת ובעיקר לוודא שהגולשים ממשיכים להביע אמון בשירותים אותן העסק מציג באמצעות האתר.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  יתרונות בשירות תחזוקת אתרי תדמית

  תחזוקת אתרי תדמית אינה עבודה מורכבת ובדיוק מסיבה זו היתרונות בשירות גדולים שבעתיים. כאשר מדובר בעבודה קלה יחסית אשר עלותה נקבעת בהתאמה, חבל לא להשקיע את הסכום הנדרש בכדי להבטיח שהאתר תדמית שלכם ממשיך לעבוד כנדרש!

  תחזוקה שוטפת לאתרי תדמית איננה רק פתרון בסיסי לכך שהאתר יעלה וכמו שצריך אלא יש בשירות זה יתרונות נוספים. בעזרת נותני שירותי התחזוקה ניתן לבקש התאמות ושינויים שיבטיחו תוצאות טובות יותר עבור העסק בטווח הארוך.

  מה נכלל בשירות תחזוקת אתרי תדמית

  • אחסון אתר

   אחסון תוכן האתר ואבטחתו

  • עבודות תחזוקה

   עבודות תחזוקה למערכת ותוספיו

  • הטמעת עדכונים

   הטמעת עדכונים נדרשים לפי חוק

  עלויות וסיכום

  עלות תחזוקת אתר אינטרנט נקבעת לרוב בהתאם למערכת ניהול התוכן ולרמת התחזוקה הנדרשת. כך לדוגמה, תחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת וורדפרס צפוי להיות זול משמעותית מתחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת דרופל.

  מחיר תחזוקת אתרים נקבע בהתאם לצפי העבודה שנדרש יהיה להשקיע מידי חודש בכדי לשמור על תקינות האתר ואבטחתו. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם ואנו מבטיחים שתצאו שביעי רצון!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: