ניהול אתרי תדמית

מתי בפעם האחרונה עדכנתם את אתר התדמית של העסק שלכם? האם אתם יודעים לשווק את האתר שלכם במנועי החיפוש וברשתות החברתיות? רוב בעלי העסקים נמנעים מעיסוק באתר האינטרנט שלהם ורואים בו עוד מטרד הדומה לביקור תקופתי במוסך..

אבל, בצורה זו אתר האינטרנט אינו משווק ואינו מביא תוצאות ראויות. לשם שיפור התדמית וניצול האתר, אתם מוזמנים לקרוא אודות "שירות ניהול אתרי תדמית" שלנו ולבחון האם אתם יכולים וצריכים להיעזר באנשי מקצוע לצורך ניהול האתר שלכם.

ניהול אתר תדמית על ידי אנשי מקצוע מבטיח חשיפה מקסימלית ושירות אופטימלי ללקוחות. ניהול אתר תדמית על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך תביא לכך שיותר ויותר אנשים יכנסו לאתר ויחשפו לתכנים שלכם ולאחר מכן ישכרו את השירותים שלכם.


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


יתרונות בשירות ניהול אתרי תדמית

אמנם אתר תדמיתי לרוב אינו אתר גדול, אך לבעל עסק הטרוד בענייני היום יום בעסק, מדובר במטרד לא קטן. בעזרת שירותי ניהול אתר תדמית, אתם יכולים ליהנות משקט תעשייתי ולדעת שהאתר מנוהל ומתופעל כהלכה על ידי אנשי מקצוע שעושים עבורכם את העבודה.

כל שינוי, כל פעילות חדשה, כל שעליכם לעשות זה ליידע אותנו ואנו מיד נדאג שהמידע יופיע באתר ויראה מושלם. יתרה מכך, אנו דואגים לנראות הכוללת שלכם ברחבי רשת האינטרנט ובכך מבטיחים שאתם נגישים ללקוחות הקיימים וללקוחות פוטנציאלים חדשים.

מה נכלל בשירות ניהול אתרי תדמית

עלויות וסיכום

עלויות ניהול אתר תדמיתי משתנות מאתר לאתר בהתאם למורכבות שבו ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

מחיר ניהול אתר תדמית יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!