בדיקת תנועה באתר - רשת

בדיקת תנועה באתר – בדיקת פעילות באתר ודרכי הגדלת תנועה לאתר!

אתרי אינטרנט נועדו לשרת גולשים, גולשים נמדדים כתנועה לאתר. לכן, חשוב מאוד לבדוק אחת לתקופה את התנועה לאתר ולבחון מה הם עושים ואיך ניתן לשפר עבורם את החוויה כך שיחזרו בשנית ויביאו לכדי גידול כללי בתנועת האתר. במאמר זה אנו סוקרים את השיפורים האפשריים להגדלת תנועה לאתר.

בדיקת תנועה באתר

התנועה באתר נחלקת לשניים:


  :צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה


  1. התנועה המגיעה לאתר.
  2. התנועה בתוך האתר.

  כאשר אנו ניגשים לבדיקת תנועה באתר, אנו לא יכולים לבדוק רק מי הגיע לאתר או רק מה הגולשים עשו באתר. אלא, אנו חייבים למתוח קו בין התנועה לאתר ובין התנועה באתר ואילו בדיקות מעט שונות זו מזו.

  בדיקת תנועה לאתר:

  כדי לבדוק אילו מקורות תנועה יש לאתר שלנו, עלינו להיעזר במספר כלים חשובים:

  כמובן שיש כלים נוספים, אך אלו הן הכלים הפשוטים והיעילים ביותר לבחינת התנועה אל תוך האתר. בעזרת כלים אלו, ניתן לדעת איך מוצאים אותנו בתוצאות החיפוש, אילו אתרים מפנים אלינו תנועה וכמובן כמה גולשים מגיעים מכל מקור ומקור.

  בדיקת תנועה באתר:

  כדי לבדוק את התנועה בתוך האתר, עלינו לבצע בדיקות מעמיקות יותר מאחר וקשה מאוד לזהות מגמות ואו תנועה ממשית באתר עצמו בעזרת הכלים שציינו מעלה. במקום זאת, חשוב שנכיר כלים נוספים שעוזרים לנו להבין טוב יותר מה הגולשים שלנו עושים ולא עושים באתר:

  בעזרת כלים אלו, ניתן לעקוב אחר העכבר של הגולשים ואף לזהות מה מרבית המשתמשים באתר אוהבים ואו לא אוהבים. בדיקת תנועה באתר נותנת לנו להבין מה מידת שביעות הרצון של הגולשים שלנו וזה דבר חשוב מאוד!

  הגדלת תנועה לאתר

  לאחר שביצענו בדיקת תנועה לאתר לצד בדיקת תנועה באתר, הרי שאנו כבר מכירים את הגולשים שלנו טוב יותר ומכך שאנו יכולים לעשות פעולות שיביאו לכדי הגדלת תנועה לאתר:

  כדי לזכות בגידול בתנועה לאתר, אנו יכולים להתמקד במנועי החיפוש ולהבין מה הם מצפים מאיתנו בכדי להעלות אותנו במיקומים בתוצאות החיפוש גבוהה יותר ומכך גם לתנועה גדולה יותר, חלק ממנועי החיפוש וגוגל בראשם נותנים לנו הוראות ברורות שניתן לתמצת בשלושה כללי אצבע חשובים:

  1. רלוונטיות לחיפוש – הקשר בין החיפוש ובין מה שהגולשים מוצאים באתר.
  2. חוויית שימוש למשתמש – שיפור הנגישות / הסדר באתר לחוויה טובה יותר.
  3. תוכן איכותי – שיפור התוכן בהתאם לדרישות המשתמשים.

  במידה ואתם מבינים את התנועה לאתר, הרי שקל יותר להגשים כללי אצבע אלו ומכך להבאת גידול בכניסות לאתר בטווח הנראה לעין.

  לסיכום,

  רוצים תנועה רבה יותר לאתר? רוצים תנועה חלקה יותר בתוך האתר? בדיקת תנועה באתר תזכה אתכם בדיוק במידע הדרוש לכם בכדי לעמוד במשימות הללו. בדיקה זו שאנו עושים אורכת כחודש אך לאחריה יש בידכם הוראות ברורות מה לעשות ומה לא לעשות בכדי לשפר את התנועה באתר ולהביא לגידול בתנועה איכותית שגם פונה אלינו או רוכשת מוצרים בהתאם לסוג האתר.

  מעוניינים שנבצע עבורכם בדיקה זו? השאירו פרטים באתר ואו חייגו אלינו ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי!

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:
   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *