תיקון אתר אינטרנט

תיקון אתר אינטרנט בפלטפורמות קוד פתוח – זו המומחיות שלנו!

יש לכם אתר אינטרנט שצריך תיקון או תחזוקה דחופה? במידה ויש לכם מעט מזל, האתר נבנה על בסיס מערכת קוד פתוח. מערכת קוד פתוח הנה מערכת לשימוש חופשי אשר מאפשרת לכם להכניס כל מפתח או מעצב כדי לשנות חלקים בנראות או בחוויית השימוש באתר מבלי תלות בחברת הפיתוח שבנתה את האתר.

כדי לבדוק האם אנו יכולים לתקן עבורכם את האתר, עליכם לבדוק בראש ובראשונה, באיזו מערכת אתם משתמשים,

איתור מערכת ניהול:

כדי לבדוק האם ניתן לעזור לכם, עליכם לבדוק בראש ובראשונה האם מערכת הניהול של האתר שלכם מופיעה ברשימה הבאה:

ייתכן והאתר שלכם בנוי על מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח מבוסס FrameWork כדוגמת Codeigniter, במקרים אלו, לא בטוח שתמצאו את שם המערכת ברשימה. אך אנו עדיין נוכל להעניק לכם את הסיוע הנדרש מאחר ויש לנו היכרות מוקדמת עם הקוד המדובר או שביכולתנו ללמוד אותו הישר מן המקורות.

עכשיו שזיהיתם את המערכת שלכם, ביכולתכם לפנות אלינו לקבלת שירות בתחום הרצוי, אבל מה בדיוק אנו עושים? איך נראה תהליך תיקון של אתר בקוד פתוח? להלן הסבר קצר:

תיקון אתר אינטרנט בפלטפורמות קוד פתוח

כאשר אנו ניגשים לתקן אתר אינטרנט בקוד סגור, עלינו ללמוד את המערכת כולה ולהתמודד עם מגוון רחב של הגבלות. לעומת זאת, כאשר אנו ניגשים לתקן אתר מבוסס קוד פתוח, אנו יכולים לגעת בכל חלק וחלק במערכת ואף להיעזר בפורומים ואנשי מקצוע אחרים בכדי לאתר את הבעיה.

כלומר, בבואנו לתקן אתר מבוסס קוד פתוח, אנו לעולם לא מתחילים מנקודת האפס אלא מתחילים הישר מנקודה גבוהה ביותר. למה? מאחר והבעיה שעלינו לתקן איננה רק שלנו ומישהו שאל בפורום כלשהו ברשת את השאלה אותה אנו מחפשים לענות. או במילים אחרות, "למה להמציא את הגלגל – אם מישהו כבר המציא אותו"!

לאחר הקדמה זו, בואו ניגש לתכלס:

שלבי תיקון אתר אינטרנט

 1. הגדרת התיקון הנדרש.
 2. זיהוי מקור הבעיה שנדרשת לתיקון.
 3. בירור דרכי התיקון האפשריים.
 4. הטמעת הקוד המתוקן באתר.
 5. אימות שהתיקון הושלם.

בשלב ראשון, יש צורך בהגדרה מדויקת לטיב התיקון שנדרש. לאחר שברור לנו מה התיקון הנדרש, ביכולתנו לעבור תהליך מדורג של סינון רכיבים ואיתור התקלה. עם מציאתה, ניתן לבדוק מול מאגרים שונים ברשת מה הפתרונות לה ולהטמיעם באתר לשם השלמת התיקון. – כדי לבצע תהליך פשוט זה יש צורך בידע טכני מקדים ומומלץ לא לנסות זאת עצמאית.

לסיכום,

יש לכם אתר הדרוש תיקון, יש לכם אתר מבוסס קוד פתוח, אנחנו מתמחים בתיקונים מסוגים אלו. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לתיקונים הנדרשים לכם ונשמח לעמוד לרשותכם עד לתיקון הבעיה לשביעות רצונכם!

שדרוג אתר קיים - יומן 2018

שדרוג אתר קיים – שדרוג אתר אינטרנט לסטנדרטים העדכניים לשנת 2019!

שנת 2019 מציבה בפני בעלי אתרים לא מעט קשיים אך גם הזדמנויות. מצד אחד, מנועי החיפוש דורשים יותר ויותר ממנהלי האתרים. מצד שני, זהו גם תקופה מצוינת לייצר ערך מוסף ולעקוף את המתחרים שמתקדמים פחות מהר מאיתנו. שדרוג אתר קיים בהתאם לסטנדרטים הרצויים מביא כמעט תמיד לשיפור בתוצאות האורגניות אך גם לשיפור בחוויית השימוש באתר.

שדרוג אתר קיים לשנת 2019

שדרוג אתר אליו נקשרנו זמן רב אינו דבר של מה בכך, עלינו להיפרד מעיצוב ישן שעבד שנים רבות לטובת עיצוב חדש וצעיר שאולי יעבוד ואולי לא יעבוד ואין לנו דרך לדעת מה יהיו התוצאות של השדרוג. לכן, כדי לצמצם כמה שניתן את האפקט במסגרת שדרוג אתרים, אנו נבצע כמה פעולות הכרחיות:

 1. נכוון גבוהה ככל האפשר.
 2. נשאר קרובים למראה הנוכחי.
 3. נבצע מעבר חלק בסיום.

שדרוג אתר שנחשב מוצלח הנו שדרוג אשר בסיומו כולם מרוצים. הגולשים נהנים מאותו האתר אך נוח ונעים יותר, מנועי החיפוש נהנים מאתר קל יותר לקריאה, בעלי האתר נהנים ממראה דומה אך שונה מזו שהתרגלו אליו עם השנים. במילים אחרות, במידה ואתם מחליטים על שדרוג אתר, חשוב מאוד לשמור על קו דומה ואולי אף מבנה דומה אך בהתאם לסטנדרטיים העדכניים ביותר.

מה הם הסטנדרטים לשנת 2019?

להלן רשימת הכללים שיש לזכור בשדרוג אתר במהלך שנת 2019:

 • עיצוב האתר:
  • על האתר להיות מעוצב בסגנון נקי ופשוט.
  • על האתר להיות מותאם לכל סוגי המכשירים (מובייל, טאבלט ומחשבים).
 • מבנה האתר:
  • על הניווט באתר להיות נוח ונעים לשימוש.
  • על מבנה האתר להיות מותאם לשפת השימוש.
 • אבטחת האתר:
  • על האתר להופיע עם תעודת הצפנה מסוג SSL.
  • על האתר להודיע על איסוף נתונים אודות הגולשים.
 • מהירות האתר:
  • על האתר לעלות במהירות נמוכה מ-1.5 שניות במחשב.
  • על האתר לעלות במהירות נמוכה מ-3 שניות במובייל.

מה היתרונות בעמידה בסטנדרטים אלו?

בעלי אתרים שישדרגו את האתר שלהם במהלך השנה הקרובה ואכן יעמדו בציפיות אלו צפויים להעניק שירות טוב יותר ללקוחות שלהם ומכך שגם מנועי החיפוש יעריכו זאת ויפנו אליהם תנועה גדולה יותר עם הזמן. יתרה מזאת, כאשר האתר שלנו עולה כנדרש, מספר הלקוחות שיפנו אלינו וירכשו את המוצרים / השירותים שאנו מעניקים צפוי לגדול ומכך שמדובר במהלך חכם עבור העסק.

לסיכום,

רוצים לשדרג את האתר? מעוניינים לבצע שדרוג אתר מושלם ללא פערים בעליית האתר או בהופעה במנועי החיפוש? פנו אלינו ואנו נשמח לבחון את האתר שלכם ללא עלות ולייעץ לכם בנושא זה. במידה ותרצו בכך, נוכל אף לסייע לכם לבצע את השדרוג ואו לשפר את האתר הקיים בהתאם לתנאים הקיימים ולרצונכם..

ניתוח אתרים - אבחון אתר אינטרנט

ניתוח אתרים – ניתוח ביצועי האתר שלכם לצורך גידול במספר הפניות לאתר!

השקעתם כסף, השקעתם זמן, אתם מציעים מוצר / שירות מעולה, ועדיין – אין פניות מהאתר?! אין רכישות מהאתר?! יש לכך סיבה אבל אתם לא יודעים מהי ותפקידנו לבצע ניתוח מעמיק ולהקשיב לגולשים שלכם כדי להבין היכן הבעיה ואיך לפתור אותה. מאמר זה מתמצת את האופן בו אנו מנתחים אתרים לשיפורם.

ניתוח אתרים

יש מספר דרכים לבצע ניתוח אתר אינטרנט. ניתוח ביצועי אתר ייעשה ברובו על בסיס מידע אנליטי שיוצרים עבורנו הגולשים ומעט על בסיס ידע מצרפי אודות חוויית משתמש, ממשק משתמש ועיצוב בכלל. השילוב של המידע יחד והצלבתו מספקים לנו את האינדיקציות לאותן בעיות שמונעות מהגולשים שלנו לרכוש או לפנות אלינו ומכך שניתן לתקן את הבעיה ולשפר את האתר.

כדי לנתח אתר, עלינו לאסוף מגוון סוגי מידע אודות הגולשים שלנו:

 • צילום תנועות העכבר שלהם באתר.
 • סטטיסטיקה אודות הקלקות על גבי האתר.
 • סטטיסטיקה אודות מעבר דרך קישורים באתר.
 • סטטיסטיקה אודות כניסה לעמודים והמרה דרכן.
 • סטטיסטיקה אודות תנועת המשפכים באתר.
 • זיהוי מקורות תנועה דרכם יש פניות ורכישות.
 • זיהוי יחסי המרה וערכן עבור העסק.
 • ועוד..

איסוף מידע סטטיסטי הנו שלב קריטי בניתוח אתר. מידע זה מאפשר לנו לזהות את התהליך שעוברים הגולשים באתר ולזהות היכן יש "חורים" שמהם עוזבים הגולשים שניתן "לסתום" באמצעים שונים. כך לדוגמה, לעתים קרובות אנו מזהים שיש אתרים חדשים ומאוד מרשימים אך האפשרות לפנות וליצור קשר נעלם מעיני הגולשים ולכן בעלי האתר מפספסים המון לקוחות פוטנציאליים.

תהליך ניתוח אתרים:

כאשר אנו ניגשים לניתוח אתר, נפעל לפי סדרת שלבים ברורה וידועה מראש:

 1. צילום ורישום של המצב הקיים.
 2. בחינה וניתוח של המצב הקיים.
 3. המתנה לתקופת מבחן ואיסוף נתונים.
 4. השוואת ביצועים והסקת מסקנות.
 5. הטמעת שינויים באתר.

מדובר בתהליך מקצועי שאינו כולל "קיצורי דרך" או הנחות מראש אלא הכל חייב להיות מבוסס על נתונים שנאספו מהגולשים שלנו בכלים שונים שמוטמעים באתר.

כמה עולה לנתח אתר אינטרנט?

ניתוח אתרים נחלק לשני קטגוריות:

 1. ניתוח אתרי תדמית – לרוב כ-1,000 ש"ח.
 2. ניתוח אתרי מכירות – לרוב כ-2,000 ש"ח.
האם כדאי לנתח את האתר?

כפי שניתן לראות, מדובר בעלות נמוכה למדי שתבטיח שכל הזמן והכסף שהשקעתם בהקמה ובניהול השוטף של האתר לא ירדו לטמיון. אמנם אין הבטחה מראש לתוצאות כלשהן, אך במרבית המבדקים שאנו מבצעים מתגלים וצפים כשלים שתיקונם הזניק את ביצועי האתר ומספר הפניות / רכישות דרכו.

לסיכום,

רוצים שנבדוק עבורכם את האתר? ניתוח אתר אורך כחודש ימים ולאחריו ביצועי האתר ישתפרו פלאים. פנו אלינו ואנו נתאם אתכם את כל הנדרש בכדי לצאת לדרך. בהצלחה!

חידוש אתרים - חידוש אתר ישן

חידוש אתרים: 3 דרכים אפשריות לחידוש אתר אינטרנט מיושן!

אתרים ישנים אינם בהכרח אתרים גרועים. ישנם אתרים ישנים שנבנו כהלכה ובעלויות לא קטנות אשר עיצובן הפך עם השנים למיושן. במקרים אלו, אנו לא נרצה לבנות אתר מחדש אלא רק לחדש אותו. אך, מלאכת חידוש אתרים הנה מורכבת לעתים ויש לנו שלושה דרכים להשיג את אותן היעדים בדיוק ועל כך במאמר זה.

חידוש אתרים ישנים

האינטרנט מתקדם כה מהר שרבים לא ממש עומדים בקצב השינויים. בעולם המקוון, השתנו בחלוף השנים השפות בהם בונים אתרים, המבנה של האתרים, אופן הצגת תכנים באתרים וכמובן העיצוב הכולל שלהם. אתרים אשר אינם עומדים בסטנדרטיים העדכניים ואינם מותאמים למכשירים סלולריים ולמהירויות הרצויות ימצאו עצמם לא רלוונטיים וללא גולשים ולכן חידוש אתר חייב להיות על הפרק.

במידה ואתם מחזיקים באתר מיושן, הרי שכתבה זו צפויה לענות לכם על הדרכים שבהם תוכלו לקחת את האתר צעד או שניים קדימה ולשפר את השירות ללקוחות ולגולשים שלכם.

כפי שהובהר בכותרת, יש שלושה דרכים אפשריות לחידוש אתר אינטרנט ישן:

 1. חידוש המראה החיצוני של האתר בלבד.
 2. חידוש המערכת והמראה החיצוני של האתר.
 3. מיגרציה בין מערכות לחידוש ושיפור האתר.

אנו כמובן נתחיל לבחון את האפשרויות לפי הסדר שלהם (עלויות נמוכות לגבוהות):

1. חידוש מראש אתר אינטרנט:

במידה והאתר שלכם מבוסס HTML או מבוסס מערכת ניהול תוכן, ביכולתכם לעבוד על עיצוב האתר בלבד. כלומר, לשדרג את החלקים שהלקוחות רואים תוך שמירה על ליבת האתר מיושנת וזהה למה שקיים כיום. בצורה זו, אתם זוכים להשיג תוצאות מצוינות מבלי להשקיע יותר מידי כסף – זו כמובן האופציה המועדפת עלינו!

2. חידוש מערכת ומראה אתר אינטרנט:

במידה והמערכת מיושנת מידי, כן. גם זה קורה. אין לנו ברירה ועלינו לחדש גם את המערכת עצמה מאחורי הקלעים כדי שתצליח להתמודד עם המראה המחודש והפעולות העדכניות שנדרשות מאתר מחודש. במידה ומדובר בקוד, הרי שבפועל מדובר על בניה מחדש של כל האתר. במידה ומדובר במערכת ניהול תוכן, הרי ששדרוגו או עדכונו יעשו את העבודה לרוב ונסתפק בכך..

3. מיגרציה של אתר אינטרנט:

ישנם מקרים בהם האתר ממש אבל ממש מיושן ומבוסס ASP או שפות אחרות. במקרים אלו, אנו לא נשקיע סכומי עתק לחידוש האתר הקיים מאחר ועלויות הפיתוח גבוהות מידי. במקום זאת, נבצע תהליך מיגרציה (מעבר בין מערכות) למערכת חדשה ועוצמתית בקוד פתוח לשם קבלת מענה הולם וארוך טווח לאתר המחודש.

לסיכום,

חידוש אתר אינטרנט יכול להיות עסק זול או יקר. המשתנה העיקרי בעולם חידוש האתרים הנו כמובן המערכת עליו פועלת האתר. במידה והמערכת מבוססת קוד פתוח, אתם ברי מזל ומדובר בתהליך זול למדי. במידה והמערכת מבוססת קוד סגור או קוד מיושן מידי, במקרים רבים עדיף לשדרג את האתר במקום לנסות לחדש את האתר הקיים.

רוצים להתייעץ איתנו ללא עלות וללא התחייבות? השאירו פרטים או חייגו אלינו ואנו מבטיחים לנסות לעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה!

תיקון אתר וורדפרס - הגדרות וורדפרס

תיקון אתר וורדפרס – איך מתקנים אתר וורדפרס שלא עולה או מציג שגיאות?

מערכות ניהול תוכן כדוגמת וורדפרס הן דבר מצוין עד שצריך לתקן באג או שגיאה. למה? מאחר ועלינו לבודד את מקור הבעיה, לזהות אותה ורק לאחריה ניתן לתקן את הבעיה שמציקה לנו. מאחר ומערכות ניהול תוכן מותאמות, מורחבות ומשודרגות בהתאם לבקשת הלקוחות, מלאכת איתור הבעיה יכולה להיות קשה וממושכת.

תיקון אתר וורדפרס

כאשר מדברים על תיקון אתר וורדפרס, עלינו לפעול בצורה מסודרת, אחרת נבזבז זמן יקר על חיפוש תפל של הבעיה. לכן, נחלק את המשימה לכמה שלבים:

 1. איתור הגורם לשגיאה.
 2. תיקון הגורם לשגיאה.
 3. אימות תקינות האתר.

גם בכל אחד משלבים אלו יש מספר תתי שלבים, בואו נתחיל:

1. איתור שגיאה באתר וורדפרס:

כדי לבודד את הבעיה שלנו מתוך כלל המערכת ניהול תוכן, עלינו להבין איך בנויה המערכת ולזהות לפי השגיאה היכן לחפש את מקור הבעיה, מערכת וורדפרס מורכבת משלושה רכיבים עיקריים:

 1. מסד נתונים (DB).
 2. קוד המערכת (PHP, JS).
 3. עיצוב האתר (HTML,CSS).

למזלנו, כל שגיאה תיראה אחרת ומיד תסגיר את הרכיב הדורש תשומת לב:

 • האתר לא עולה / אין התחברות למסד נתונים – שגיאה בהגדרת המסד או הגישה אליה.
 • האתר עולה אך יש שגיאות טקסט / חלקים באתר לא עובדים – שגיאה בקוד המערכת או תוספים.
 • האתר עולה אך נראה רע או לא מסודר – שגיאה בקבצי העיצוב של האתר.

לאחר שבודדנו את מקור הבעיה, ביכולתנו להתחבר לשרת, לנווט למיקום הבעיה בצורה היררכית ולטפל בה כנדרש.

2. תיקון בעיה באתר וורדפרס:

הבעיות הקלות ביותר הן אלו הקשורות למסד הנתונים ואו לקבצי העיצוב של האתר וזאת משום וטיפול מקומי קצר יגלה לנו האם הבעיה תוקנה או עדיין קיימת. כלומר, יש לנו אינדיקציה ברורה למידת התיקון שביצענו לאתר הוורדפרס הנידון. לעומת זאת, במידה ויש שגיאה בקוד המערכת או האתר, הדברים עלולים להסתבך מעט.

במידה והבעיה במסד נתונים או בהתחברות אליה, לרוב עלינו לבדוק מול חברת האחסון האם יש שינויים כלשהן או בעיות כלשהן בשרת. לרוב, הבעיה תימצא שם. אך, במידה ואתם נגעתם בקבצים באתר ואו באלמנטים במסד נתונים, ייתכן ויהיה עליכם לעבור על ספריית ה-"options" ואו על קובץ ה-config בספריית הקוד הראשית של האתר.

במידה והבעיה בשגיאות באתר ואו בחלקים שאינם עובדים, מומלץ להתחיל בעדכון גרסת המערכת, התבניות והתוספים. במידה והבעיה עודנה קיימת, כדאי מאוד לכבות את כל ספריית התוספים (שינוי שם תיקייה לחסוך זמן..) ולבדוק האם הבעיה נפתרה. במידה והבעיה נפתרה, בודדנו את הבעיה לתוסף כלשהו ועלינו להפעיל תוסף תוסף עד לחזרת הבעיה ובכך זיהינו את התוסף שיוצר את הבעיה.

במידה ומקור הבעיה איננו בתוספים ואו במערכת וקיימת על אף עדכונם. הרי שיש לכם נגיעה בקוד. בעיה זו יכולה לנבוע ממגע לא מיומן בקוד האתר ואו מפריצה חיצונית לאתר. במקרים אלו, אנו בראש ובראשונה נוריד את האתר למחשב לסריקת אנטי וירוס ורק לאחר מכן נמשיך בפעולות הנדרשות לתיקון הבעיה.

במידה והבעיה בכך שהאתר נראה רע או לא מסודר, הרי שהבעיה קלה למדי לתיקון. עליכם לבדוק אילו שינויים נעשו בקוד ה-CSS ואו ה-HTML ולבטלם. במידה ואינכם יודעים אילו שינויים נעשו, מומלץ מאוד לשדרג גרסת תבנית ואו לפנות לבונה האתר שידע לזהות מיד את מקור התקלה בעבורכם.

3. אימות תקינות אתר וורדפרס:

תיקון אתר וורדפרס אינו נגמר בתיקון הבעיה. יש צורך לבדוק שהתיקון שביצענו לא גרם לבעיות אחרות במקומות שונים במערכת האתר. לעתים קרובות, העדכונים שביצענו ואו השינויים שערכנו אכן הביאו להבראת האתר אך לבעיות אחרות שאינם בהכרח ניכרות לעין. לכן, נאמת את תקינות האתר על ידי ביצוע כלל הפעולות האפשריות ובחינת ביצועם.

לסיכום,

יש לכם אתר וורדפרס תקול או פרוץ? יש לכם אתר וורדפרס עם שגיאות או שכלל לא נטען? במידה ואין לכם ידע מקצועי וניסיון בעבודה על גבי מערכת וורדפרס, עדיף שתפנו את הבעיה אלינו ואו אל חברות אחרות המתמחות במערכת זו. תיקון אתר וורדפרס אינו בהכרח כה יקר והזמן שיידרש לכם לאתר את הבעיה שווה יותר. שיפור אתרים ובכללם תיקון אתרים לקויים הנו ההתמחות שלנו ויש לנו את היכולת להעניק לכם את הטוב ביותר. פנו אלינו ונשמח לעזור לכם!

שיפור המרות באתר - A/B Testing

מהו שיפור המרות באתר וכמה עולה להשיג תוצאות אופטימליות?

כולנו רוצים לקבל פניות כתובות וטלפוניות רבות ככל האפשר מהאתר. אבל, רוב מוחלט של הגולשים שלנו נכנסים ויוצאים מהאתר מבלי להשאיר לנו פרטים. בין אם אנו משלמים על הכניסות בצורה אורגנית או ממומנת, נשאף להשיג כמה שיותר מכל כניסה וכניסה לאתר. שיפור המרות באתר עוסק בדיוק בזה.

שיפור המרות באתר

כאשר מדברים על שיפור המרות באתר מתכוונים להגדרה הפשוטה הבאה:

שיפור היחס בין מספר הנכנסים לאתר ובין מספר הפונים דרך האתר.

כלומר, אם יש לנו 100 כניסות ורק 1 פנה, יחס ההמרה שלנו עומד על 1%. במידה ואנו נצליח לגרום לעוד נכנס לאתר לפנות, יחס ההמרה שלנו יזנק ב-100% ל-2%. זה כמובן חשוב מאוד מאחר ואנו משלמים כסף בצורה ישירה או עקיפה על כל כניסה לאתר שלנו. ככל שנצליח לגרום ליותר גולשים להשאיר פרטים, כך הכסף שלנו מנוצל טוב יותר!

מהו תהליך שיפור המרות באתר?

תהליך שיפור המרות באתר או בשמו הלועזי CRO, נחלק על פני שלושה שלבים עיקריים:

 1. בדיקת של המצב הקיים.
 2. הטמעת שינויים לפי תוצאות הבדיקה.
 3. בדיקת המצב החדש.

בשלב ראשון, אנו ממפים את האתר ומנסים להבין היכן בדיוק אנו מאבדים את הגולשים שלנו. איך ייתכן שהם חיפשו מוצר שאנו מציעים, נכנסו לאתר שלנו ואף קראו אודות השירות אך לא פנו אלינו?! לפעמים הפתרון לבעיה ממש מונח לנגד עינינו אך אנו לא רואים זאת. לכן, אנו נבצע שורה של בדיקות ווירטואליות על הגולשים שלנו כך שהם יספרו לנו מה לא עובד..

בשלב שני, נטמיע את השינויים הנדרשים שעלו כחלק מתוצאות הבדיקה שלנו. לפעמים יש לסדר את התפריט בצורה שונה, לפעמים יש לשפר את יכולת הפניה לאתר ואו לצמצם חסמים שונים, לפעמים כל האתר צריך להתנהל בשפה שונה וכן הלאה.. הטמעת השינויים הללו כמעט תמיד תוביל לעליה במספר הפניות דרך האתר.

בשלב שלישי, נמדוד שוב! נרצה לבדוק איך הגיבו הגולשים שלנו לשינויים שהחלנו על האתר. במידה והשינויים חיוביים נמשיך לשפר ולשפר. במידה והשינויים שליליים, נחזור צעד לאחור בניסיון להבין מה לא בסדר בתוצאות הבדיקה שלנו ולחזור על התהליך בשנית..

כמה עולה להשיג תוצאות אופטימליות?

עלות שיפור המרות באתר ישתנה מאתר לאתר. אך ככלל, העלויות נחלקות בין שני קטגוריות:

 1. עלות שיפור המרות באתר תדמיתי – 1,000 ש"ח לא כולל הטמעות מורכבות.
 2. עלות שיפור המרות באתר מכירות – 2,000 ש"ח לא כולל הטמעות מורכבות.

עלויות אלו הן לבדיקה וקבלת דו"ח מצב לאתר. שינויים פשוטים לביצוע (תלוי מערכת ניהול תוכן) ייעשו כחלק מהתהליך. שינויים מורכבים הנוגעים לקוד יחייבו הערכת מחיר נפרדת מחדש וזאת כי טווח המחירים ישתנה מאתר לאתר בהתאם למורכבותו.

לסיכום,

מעוניינים בשיפור ההמרות באתר שלכם? חושבים שהאתר שלכם יכול להשיג יותר פניות מידי חודש? פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצדכם ואנו נשמח להיות לכם לעזר.

תיקון אתרים - תיקון אתר וורדפרס

תיקון אתרים – שירותי תיקון לאתרי אינטרנט ישנים או שאינם עובדים

החיים רצים קדימה ואתם התמקדתם בפעילות השוטפת של העסק ושכחתם את האתר? אתם לא לבד. בעלי עסקים רבים בונים אתר אינטרנט אך שוכחים לעדכן אותו ולשמור על תקינותו. עם הזמן, האתר הופך לכזה שאינו נגיש, אינו עדכני ואינו מביא לידי קבלת פניות דרך האתר. בשלב זה, אנו בדרך כלל נכנסים לתמונה!

שירות תיקון אתרי אינטרנט

בניית אתר אינטרנט איננה סוף פסוק. יש לתחזק את האתר באופן שוטף ולוודא שכל הרכיבים ממשיכים לעבוד כהלכה. הכל טוב בעולם אידאלי בו יש לנו שפע של זמן ויכולות טכניות. בפועל, רבים מבעלי העסקים אינם מגיעים לטפל באתר האינטרנט שלהם ומשום כך האתר הופך למיושן וחשוף לפריצות וליקויים חמורים.

היינו חושבים שאתרי אינטרנט העשויים בקוד לא יידרשו לתחזוקה שוטפת ואו לתיקונים עם הזמן. זה אגב נכון באתרים מבוססי HTML נקי. בפועל, כל בעלי האתרים שנעזרים במערכת ניהול תוכן (80% מהאתרים) חשופים לסיכונים וליקויים באתר במידה והם לא משדרגים אחת לתקופה את המערכת לגרסה העדכנית ביותר.

אם ניקח לדוגמה את מערכת ההפעלה WordPress שהנה המובילה בעולם כיום, נגלה שאתרים שלא עודכנו מפסיקים לעבוד וחמור מכך אף נפרצים על ידי האקרים המכירים את קוד מערכת ההפעלה על בוריה. תיקון אתר וורדפרס יכול להיות סיפור פשוט למדי לעתים אך גם מורכב עד בלתי אפשרי במקרים אחרים ויש לקחת זאת בחשבון.

סוגי תיקון אתרים:

תיקון אתרים כולל בתוכו מספר רב של סוגי תיקון אתר אינטרנט. להלן 10 התיקונים הנפוצים ביותר:

 1. תיקון אתר ישן שהוזנח.
 2. תיקון אתר שאינו עובד.
 3. תיקון אתר שנפרץ.
 4. תיקון ושדרוג אתר פעיל.
 5. תיקון בעיות נגישות.
 6. תיקון רספונסיביות בנייד.
 7. תיקון קישורים שבורים.
 8. תיקון היפוך שפה באתר.
 9. תיקון שגיאות וורדפרס.
 10. תיקון טפסי יצירת קשר.

במידה ויש לכם את בעיה אחת או יותר מהרשימה הנ"ל, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס יצירת קשר בתחתית האתר ואנו נבדוק עבורכם את מצב האתר ללא עלות וללא התחייבות ונראה מה אפשר לעשות עבורכם כדי להציל ולהחיות את האתר.

איך מזהים אתר הדורש תיקון?

קל מאוד לזהות אתר שאינו תקין. באתרים פגועים נזהה סימנים שונים לליקויים:

 • נראה שורות קוד במיקומים לא רצויים.
 • נראה שעיצוב האתר אינו סימטרי או נעים בעין.
 • נראה הערות / הודעות על פריצה.
 • נראה הודעות שגיאה (אין גישה למסד נתונים..)
 • נראה שהאתר כלל אינו עולה בגלישה אליו.
 • נראה עמודים שמופיע בהם "שגיאה 404".
 • נראה אתר שאינו קריא במכשירים סלולריים.
 • ועוד..

באופן מדהים, שגיאה שהאתר לא עולה או שיש בעיה בגישה למסד נתונים שנראית כחמורה מאוד יכולה להתברר כקלה מאוד לתיקון ואילו שורת קוד או הודעה על פריצה לאתר שנראים כתיקונים קלים למדי יכולים לקחת לנו לא מעט זמן וזאת כי עלינו לסתום את החור דרכו פרצו אלינו ולסרוק את כל האתר למקורות השגיאות.

איך מתקנים אתרים אלו?

כאשר אנו מטפלים באתר אינטרנט פגוע, אנו פועלים לפי סדרה מדויקת של פעולות:

 1. גיבוי והורדה של האתר במתכונת הקיימת.
 2. סריקת הגיבוי שהורדנו לווירוסים ורוגלות.
 3. יצירת מסד נתונים חדש והזנת התוכן הישן אליו.
 4. התקנה מחדש של מערכת ניהול תוכן עדכנית.
 5. חיבור מערכת ניהול התוכן למסד הנתונים החדש.
 6. התקנה מחדש של תבנית עיצוב עדכנית.
 7. התקנה מחדש של תוספי מערכת עדכניים.
 8. הגדרת טפסים וסריקת קישורים מחדש.
 9. יצירת גרסת עיצוב מותאמת למכשירי סלולר.
 10. בדיקות איכות ומסירת האתר המתוקן ללקוח.
לסיכום,

אנו מתמחים בדבר אחד בלבד וזהו שיפור אתרים. אנו עושים זאת בצורה המקצועית והמדויקת ביותר שניתן. מתוקף העובדה שזוהי התמחותנו, ביכולתנו לטפל במגוון רחב של בעיות שאחרים אינם בהכרח יודעים לזהות או לתקן כנדרש. פנו אלינו להתייעצות ללא כל התחייבות ואנו נבדוק עבורכם את האתר ללא עלות ונעריך את העבודה הנדרשת בעבורכם!

אופטימיזציה למנועי חיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש – שירות שיפור נראות האתר במנועי החיפוש ל-SEO

מחפשים אודות "אופטימיזציה למנועי חיפוש"? בוודאי אתם חושבים לעצמכם, איך האתר שלי יכול להיראות טוב יותר בעיני מנועי החיפוש השונים. ובכן, טעות בידכם. אין טעם להתחנף למנועי החיפוש וגוגל בפרט. במקום זאת, כדאי להתחנף לגולשים שלכם ולוודא שהם מרוצים מאחר ומנועי החיפוש יבואו בעקבות שביעות רצונם של הגולשים. איך עושים זאת? ובכן, להלן מאמר זה.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

רוב מקדמי האתרים מבססים את אסטרטגיית הקידום שלהם על כותרות, תיאורים ותיוגים בתוכן לצד בניית קישורים וכתיבת תכנים המורכבים ממילות מפתח רצויים. כאשר מציעים לכם אופטימיזציה למנועי חיפוש, בפועל מציעים לכם להניח תשתית לקידום. אבל, אם זה היה מספיק בעבר – כיום זה כבר אינו מספיק.

הסיבה לכך הנה שכלל המתואר מעלה אינו באמת מסייע או נותן ערך נוסף לגולשים שלנו. במקום זאת, נשארנו עם אתר זהה רק עם שיפור מועט בעיני מנועי החיפוש לזמן מוגבל (עד שהם יזהו את המחסור בערך לגולש). אז מה עושים? איך משפרים אתר אינטרנט לטווח ארוך ולהצלחה? בואו נצא לדרך!

שיפור נראות האתר במנועי החיפוש ל-SEO

אמנם כותרת מאמר זה אינה נכונה, אך הנה אתם כאן, קוראים את המאמר ואולי אף תפנו אלינו להתייעץ בנושא. למרות זאת, החלטנו להשתמש בכותרת זו כי הלקוחות שלנו משתמשים בה. היינו רוצים להיעזר בכותרת "שיפור נראות האתר אצל הגולשים שלנו" שהנה מדויקת ובעלת פוטנציאל גדול בהרבה.

כדי להשיג אופטימיזציה לאתר שלנו, עלינו להקשיב למנועי החיפוש ולאופן בו הם רואים את צורכיהם של הגולשים. בגדול, ניתן לתמצת את הצרכים בשלושה מרכיבים:

 1. רלוונטיות התוכן לחיפוש של הגולש.
 2. חוויית שימוש טובה מצד הגולש.
 3. טעינה מהירה של האתר מצד הגולש.

הדגש הנו כמובן דווקא על הגולש ולא על מנוע החיפוש. וזהו הטיפ החשוב ביותר שתקבלו. – התמקדו בגולש ולא במנוע החיפוש!

שיפור האתר בעיני הגולשים שלנו:

כדי שהאתר יראה טוב בעיני הגולשים שלנו, עלינו לעמוד בפרמטרים הבאים:

 • מיקוד גבוהה – האתר צריך לנסוב סביב נושאים ממוקדים במיוחד.
 • נוחות קריאה – חשוב שהתכנים יהיו בהירים ומתומצתים ככל האפשר.
 • רלוונטיות התוכן – הגולש צריך למצוא מה שחיפש (טקסט / תמונה / כלי ועוד..).
 • מהירות טעינה – האתר על תכנו צריך להיטען במהירות גבוהה למדי.
 • סדר האתר – האתר צריך להיות מסודר (היררכיה) לניווט מהיר.
 • חוויית השימוש – האתר צריך להיות עדכני ובעל חוויית שימוש נוחה.
 • קלות הפניה – האתר חייב להקל על הגולש בפניה אלינו בחיוג או בכתב.

רק לאחר שנעמוד בכלל הפרמטרים הללו שמתייחסים לגולש, נוכל לעבור לאופטימיזציה הרלוונטית למנועי החיפוש:

 • כותרות העמודים – יצירת כותרות מתאימות לתוכן העמוד בפועל.
 • תיאורי העמודים – תיאור תוכן העמוד בצורה מינימלית אך מדויקת.
 • תיאורי התמונות – תיאור התמונה עבור מנוע החיפוש לזיהוי אופטימלי.
 • בניית קישורים – בקשת קישורים מאתרים אחרים הסומכים עלינו.
 • ועוד..
כמה עולה אופטימיזציה למנועי החיפוש?

עלות האופטימיזציה לקידום אורגני. כלומר, לגולשים תלויה כמובן במצב הקודם של האתר. כלומר, אתר עדכני יהיה קל יותר לשיפור ואילו אתר מיושן יחייב לעתים עבודה מאומצת יותר. כמו כן, יש משמעות למערכת ניהול התוכן ולמיצוב הקיים של האתר טרם ביצוע האופטימיזציה.

שיפור אתרים הנו מלאכה מורכבת ועדינה ויש לקחת זאת בחשבון. עלות השירות תנוע בין 1,000 ש"ח ל-3,000 ש"ח. התמורה כמובן שווה את ההשקעה אך לפני שמוציאים סכומי כסף, חיוני לבדוק שאיש המקצוע אכן שם את הגולשים בראש ולא את מנועי החיפוש מאחר ורק כך יש לעבודה זו משמעות ארוכת טווח.

לסיכום,

רוצים לשפר את נראות האתר שלכם במנועי החיפוש? שפרו את האתר בעיני הגולשים, אחר כך הנראות של האתר בעיני מנועי החיפוש תשתנה בהתאמה. אנו יודעים לשפר אתרים בצורה כזו שהערך שלכם יעלה בעיני הגולשים ומשום כך גם בעיני מנועי החיפוש. פנו אלינו לקבלת ייעוץ בנושא ללא עלות וללא התחייבות.

אופטימיזציה לתמונות - צילום מקצועי

אופטימיזציה לתמונות – איך משפרים משקל ונראות של תמונות באתר?

האינטרנט עבר גלגולים רבים וממשיך לעבור גלגולים נוספים כל הזמן. אך יש דבר אחד ברור למדי, האינטרנט הולך למקום ויזואלי מתמיד. אתרי אינטרנט החלו את דרכם כטקסט בלבד, לאחר מכן שולבו בהם מעט תמונות וכיום כמעט כל אתר חדש מבוסס על מגוון רחב של רכיבי מדיה מתמונות, וידאו ועד אנימציה.

בעולם זה, אין מנוס מחשיבה מעמיקה על הדרכים בהם אפשר לשפר את האתר ואת התמונות בפרט. מאמר זה מציג מספר דרכים לביצוע אופטימיזציה לתמונות באתר ובכך להאצה ושיפור האתר והתאמתו לגולשים המודרניים שרוצים אתר מהיר ונגיש גם מהנייד..

אופטימיזציה לתמונות באתר

האתר הממוצע כיום בנוי לפי מתכון מנצח. עמוד הבית כולל מצגת תמונות או וידאו, הקטגוריות מוצגות בעזרת תמונות או איורים והמאמרים כוללים תמונה גדולה ומרשימה בראשיתן. זהו מבנה יעיל ומקובל אך גם כזה הדורש מספר רב של תמונות בכל עמוד ועמוד ותמונות כידוע שוקלות לא מעט. בעוד גלישה ממחשב שולחנו תהיה זריזה ונוחה גם באתר הכולל תמונות, בגלישה דרך מכשירים סלולריים התלויים ברמת הרשת הסלולרית יידרשו לזמן רב יותר בטעינת כל תמונה ותמונה.

אבל, למה שיהיה אכפת לנו ממשקל התמונות?

יש שני סיבות לכך שחשוב לעשות אופטימיזציה לתמונות:

 1. כדי שלגולשים שלנו יהיה חוויה טובה.
 2. כדי שמנועי החיפוש יתעדפו אותנו על פני אחרים.

כמובן ששני סיבות אלו חופפות. זאת משום שמנועי החיפוש מעדיפות להפנות את המחפשים לאתרים אשר בהם ייהנו מחוויית שימוש והרלוונטיות הגבוה ביותר. אופטימיזציה לתמונות נופל תחת הקטגוריה של קידום אתרים, לכן אם יש לכם מקדם אתרים, זוהי אחריותו. אם אין לכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו או לנסות לבד:

איך משפרים משקל ונראות של תמונות באתר?

הקטנת משקל התמונות באתר יכולה להיות מלאכה קשה או מלאכה קלה. אנו לא נבחר עבורכם את הדרך הנכונה אלא רק נציג חלק מן האפשרויות שעומדות לרשותכם לשם השגת היעדים הרצויים.

להלן רשימת כלים / קישורים הכרחיים:

 1. כיווץ תמונות טרם העלאתם – הדרך היעילה ביותר להקטין משקל של תמונות.
  קישור לתכנה לכיווץ תמונות על המחשב | קישור לאתר המכווץ תמונות און ליין
 2. חיתוך והקטנה של תמונות קיימות באתר – הדרך לצמצם ככל האפשר את הנזק.
 3. שימוש בתכנת קאשינג מקומית – התקנת תוספי זיכרון מטמון לטעינה מהירה יותר.
  w3 total cachewp fastest cachewp super cachewp rocket
 4. שימוש בשרתי CDN למדיה – טעינת המדיה משרתי ענן בפריסה עולמית.
  cloudflaremaxcdnaws.amazonincapsula
 5. התקנת טעינה מאוחרת לתמונות – טעינת תמונות רק עם גלילת העמוד ולא מיד.
  טעינה מאוחרת לאתרי וורדפרס | טעינה מאוחרת לאתרים אחרים

נסביר מעט,

אנו תמיד נעדיף לעבוד טיפה יותר קשר ופשוט להקטין את משקל התמונות. אך, אם יש לנו הרבה תמונות ואין לנו יכולת לעבור אחת אחת ולבצע אופטימיזציה, נוכל תמיד להשתמש בכלים נוספים שיעזרו לנו לטעון את התמונות שלנו רק בזמן ובדרך הנכונה ביותר עבור כל גולש וגולש בהתאם למיקומו ובהתאם למכשיר בו הוא משתמש..

לסיכום,

צריכים לבצע אופטימיזציה לתמונות? כנראה על הדרך כדאי לכם לעבוד טיפה יותר ולהשקיע בשיפור האתר. אנו מציעים שירותי שיפור אתרים במגוון תחומים (שיפור מבנה האתר, שיפור תוכן האתר, שיפור הפניות מהאתר ועוד..) וביניהם גם שירותי שיפור ואופטימיזציה לתמונות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות. פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם..

שדרוג אתר וורדפרס - עבודות על האתר

שדרוג אתר וורדפרס – שדרוג תבנית אתר וורדפרס לאתרי תדמית ומכירות

יש לכם אתר וורדפרס? אתם ברי מזל, מאחר והאתר שלכם מבוסס קוד פתוח ומכך שכלל הקוד של האתר שייך לכם ואינכם מוגבלים לחברה מסוימת או מבנה עיצובי מסוים. מערכת וורדפרס ידועה ככמערכת ניהול תוכן פופולרית וגמישה ביותר. לכך יש משמעויות רבות בבואנו לבצע שדרוג אתר וורדפרס.

שדרוג אתרים מבוססי וורדפרס

לפני שנסביר איך וכמה עולה לשדרג אתר וורדפרס, נשמח אם תקראו מעט אודות המערכת ומאפייניו:

מערכת וודרפרס תוכננה ונבנתה בתחילה בעבור בלוגרים שרצו לפתוח בלוג ללא תלות בפלטפורמה בבעלות פרטית. מתכנתים רבים התאגדו יחד בהתנדבות והקימו את מערכת ניהול התוכן שתאפשר לכל בלוגר להקים בלוג משלו לראשונה ללא תלות באחרים. עם הזמן, המערכת השתכללה והשתפרה, עוד ועוד מפתחים הצטרפו ושיפרו את המערכת, כיום, מדובר במערכת ניהול התוכן הפופולרית והמתקדמת בעולם.

ייחודיותה של המערכת הנה בכך שהיא מבוססת על שלושה רמות:

 1. מערכת האתר – ליבת האתר ומערכות המאפשרות עריכה של תוכן.
 2. תבנית עיצוב – מה שהגולשים רואים, העיצוב של האתר שמתחבר למערכת האתר.
 3. תוספים – רכיבים נוספים שמתחברים למערכת כמו לגו ומשפרות את האתר.

בגלל המבנה הייחודי והגמיש של המערכת, כאשר רוצים לשדרג מערכת, כמעט תמיד אין בעיה. כאשר רוצים לשדרג תבנית, כמעט תמיד אין בעיה. אבל, לפעמים אין ברירה ויש צורך לשדרג את האתר כולו וזאת כאשר האתר לא שודרג זמן רב ואו כאשר ישנם תוספים שעובדים רק עם תבנית מסוימת או כאשר ישנם תקלות לא מוסברות שנגרמות מחיבור לא תקין של רכיבים שונים באתר.

איך משדרגים אתר וורדפרס?

שדרוג מערכת וורדפרס מתאפשרת בלחיצת כפתור בודדת (לאחר גיבוי האתר כמובן..). שדרוג תבנית הנו כבר נושא מורכב יותר וזאת מאחר ויש צורך לבחור או ליצור תבנית בשפה העברית ולהטמיע אותה כך שהיא תעבוד בצורה חלקה עם מערכת האתר.

כאשר מדברים על שדרוג אתר וורדפרס, מתייחסים לרוב לשדרוג של תבנית העיצוב של האתר ולא ליתר הרכיבים. אבל, שדרוג תבנית בדרך כלל כוללת את הצורך בשדרוג גם יתר הרכיבים של האתר.

כדי לשדרג אתר וורדפרס יש לעבור תהליך מסודר:

 1. גיבוי של האתר על מסד הנתונים שלו טרם נגיעה באתר.
 2. שדרוג מערכת האתר לגרסה המתקדמת ביותר.
 3. שדרוג תוספי האתר לגרסאות המתקדמות ביותר.
 4. בדיקת מצב תבנית האתר הקיים לאחר עדכונים אלו.
 5. התקנת תבנית חדשה על גבי האתר העדכני שיצרנו.
 6. עריכת התבנית / תרגום התבנית לתמיכה לעברית (RTL).
 7. בדיקת התוצאות ואישור מול הלקוח.
 8. יצירת גיבוי עדכני ושמירה במקום בטוח.

כפי שניתן לראות, גם כאשר משדרגים אתר וורדפרס יש להתנהל בזהירות ראויה.

כמה דגשים:

 • ישנם מקרים שיש להחליף מסד נתונים לחדש יותר.
 • ישנם מקרים שיש לשדרג אתר חי ובזמן אמת מול הגולשים.
 • ישנם מקרים שבהם יש צורך בהשלמות אבטחה סביב האתר.

במקרים אלו, העניינים הופכים למעט יותר מורכבים. יש לוודא מול חברת הפיתוח שהם ידעו להתמודד עם מקרים אלו.

כמה עולה לשדרג אתר וורפדרס?

עלות שדרוג אתר וורדפרס נקבע בדרך כלל לפי מקצועיות החברה המטפלת ולפי סוג המערכת. אך עלויות שדרוג אתר וורדפרס הן גם נגזרת של זמן העבודה שיידרש לביצוע העבודות ולמורכבות התבנית.

 • עלות שדרוג אתר וורדפרס לתדמית – בין 2,000-8,000 ש"ח.
 • עלות שדרוג אתר וורדפרס למכירות – בין 4,000-10,000 ש"ח.
 • עלות שדרוג אתר וורדפרס לקהילה – בין 6,000-12,000 ש"ח

אלו עלויות ממוצעות בלבד כמובן ויש לפנות אלינו או לחברות אחרות המתמחות בשדרוג אתרים לקבלת הצעת מחיר מדויקת.

לסיכום,

האתר שלכם דורש שדרוג? אנו מתמחים בשיפור אתרים וזה כמובן כולל עבודות שדרוג אתרים המבוססים על מבדקים וניתוחים של האתר הקיים. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר מטה או בטלפון להתייעצות בחינם ולקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצדכם!