לשדרג את האתר

איך יודעים כשהגיע הזמן לשדרג את האתר?

בוודאי שמתם לב לכך שיש מגוון סוגי אתרים ולכל אתר אינטרנט עיצוב ייחודי משלו. לאתרי אינטרנט יש חילופי אופנה בדיוק כמו שיש בענף הטקסטיל. אחת לתקופה, יוצאים עדכונים שונים באופן כתיבת הקוד או בסגנונות העיצוב המקובלים בענף ועמם משתנים מרבית האתרים ברשת. דבר שמאלץ גם אתכם לבחון שדרוג אתר אחת לתקופה.

מתי לשדרג אתר?

כאשר עוברים מספר שנים, אתר האינטרנט שהיה נחשב כחדש בתחילתו הופך לכזה המיושן והלא אופטימלי בעבור הגולשים שלנו. כפי שאין אנו רוצים להכניס לקוחות לחנות מיושנת ומאובקת, אלא למתחם מסודר, ממוזג, נקי ומיוחד, כך אנו רוצים להעניק חוויה דומה לגולשים שלנו באתר.


  :צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה


  כדי לקבל החלטה על שדרוג אתר, יש לבחון בעזרת עיניים זרות את האתר ולשאול מספר חברים ובני משפחה האם הם אוהבים את האתר, האם הם מרגישים שהוא עדכני, האם הם מצליחים להתמצא בו בקלות, במידה ואינכם מקבלים תשובות משביעות רצון – הגיע הזמן לשדרג את האתר!

  אך, לא תמיד יש צורך בשדרוג של אתר אינטרנט, ישנם שלושה רמות לשיפור מצב קיים:

  1. שיפור אתר קיים.
  2. שדרוג אתר קיים.
  3. בניית אתר חדש.

  עלינו לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבורנו.

  אז איך לעדכן את אתר האינטרנט?

  כאשר אנו מבינים שהגיע הזמן לשדרג את האתר, עומדות לרשותנו שלושת האפשרויות שהצגנו מעלה. אנו נפעל לפי סדר האפשרויות מלמעלה למטה,

  אפשרות ראשונה, נבחן האם יש דרך לשפר את האתר הקיים על ידי שיפור מבנה האתר, שיפור נראות האתר, שיפור מהירות האתר או שיפור הפניות באתר.
  אפשרות שניה, נבחן שדרוג של האתר על ידי עדכון מערכת או עדכון תבנית ובמידת הצורך גם בהחלפת תבנית לכזו העדכנית יותר ועונה על הדרישות.
  אפשרות אחרונה, באין ברירה, נאלץ לבנות אתר חדש תוך אפיון הצרכים שלנו מההתחלה להשגת תוצאות אופטימליות ומענה הולם לגולשים שלנו.

  ישנם מקרים בהם על אף היכולת שלנו להשיג את המטרה בעזרת שיפור אתר בלבד, שנעדיף לבנות אתר מחדש וזאת כדי להתכונן להרבה יותר שנים קדימה. אך החלטה זו אנו נקבל לרוב בעזרת איש מקצוע שיבחן את האתר שלנו ויאמת עבורנו את הצורך באתר חדש לגמרי.

  לסיכום,

  רוצים שנבדוק עבורכם מה הצעד הנכון ביותר לשדרוג האתר שלכם? מעוניינים לבחון עיצוב אתר מחדש במינימום הוצאות בדרך? הרגישו חופשיים לפנות אלינו ולהתייעץ עמנו ללא עלות וללא כל התחייבות מצדכם. השאירו פניה ונעשה כל מאמץ לחזור אליכם בהקדם!

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:
   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *