חידוש אתרים - חידוש אתר ישן

חידוש אתרים: 3 דרכים אפשריות לחידוש אתר אינטרנט מיושן!

אתרים ישנים אינם בהכרח אתרים גרועים. ישנם אתרים ישנים שנבנו כהלכה ובעלויות לא קטנות אשר עיצובן הפך עם השנים למיושן. במקרים אלו, אנו לא נרצה לבנות אתר מחדש אלא רק לחדש אותו. אך, מלאכת חידוש אתרים הנה מורכבת לעתים ויש לנו שלושה דרכים להשיג את אותן היעדים בדיוק ועל כך במאמר זה.

חידוש אתרים ישנים

האינטרנט מתקדם כה מהר שרבים לא ממש עומדים בקצב השינויים. בעולם המקוון, השתנו בחלוף השנים השפות בהם בונים אתרים, המבנה של האתרים, אופן הצגת תכנים באתרים וכמובן העיצוב הכולל שלהם. אתרים אשר אינם עומדים בסטנדרטיים העדכניים ואינם מותאמים למכשירים סלולריים ולמהירויות הרצויות ימצאו עצמם לא רלוונטיים וללא גולשים ולכן חידוש אתר חייב להיות על הפרק.


  :צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה


  במידה ואתם מחזיקים באתר מיושן, הרי שכתבה זו צפויה לענות לכם על הדרכים שבהם תוכלו לקחת את האתר צעד או שניים קדימה ולשפר את השירות ללקוחות ולגולשים שלכם.

  כפי שהובהר בכותרת, יש שלושה דרכים אפשריות לחידוש אתר אינטרנט ישן:

  1. חידוש המראה החיצוני של האתר בלבד.
  2. חידוש המערכת והמראה החיצוני של האתר.
  3. מיגרציה בין מערכות לחידוש ושיפור האתר.

  אנו כמובן נתחיל לבחון את האפשרויות לפי הסדר שלהם (עלויות נמוכות לגבוהות):

  1. חידוש מראש אתר אינטרנט:

  במידה והאתר שלכם מבוסס HTML או מבוסס מערכת ניהול תוכן, ביכולתכם לעבוד על עיצוב האתר בלבד. כלומר, לשדרג את החלקים שהלקוחות רואים תוך שמירה על ליבת האתר מיושנת וזהה למה שקיים כיום. בצורה זו, אתם זוכים להשיג תוצאות מצוינות מבלי להשקיע יותר מידי כסף – זו כמובן האופציה המועדפת עלינו!

  2. חידוש מערכת ומראה אתר אינטרנט:

  במידה והמערכת מיושנת מידי, כן. גם זה קורה. אין לנו ברירה ועלינו לחדש גם את המערכת עצמה מאחורי הקלעים כדי שתצליח להתמודד עם המראה המחודש והפעולות העדכניות שנדרשות מאתר מחודש. במידה ומדובר בקוד, הרי שבפועל מדובר על בניה מחדש של כל האתר. במידה ומדובר במערכת ניהול תוכן, הרי ששדרוגו או עדכונו יעשו את העבודה לרוב ונסתפק בכך..

  3. מיגרציה של אתר אינטרנט:

  ישנם מקרים בהם האתר ממש אבל ממש מיושן ומבוסס ASP או שפות אחרות. במקרים אלו, אנו לא נשקיע סכומי עתק לחידוש האתר הקיים מאחר ועלויות הפיתוח גבוהות מידי. במקום זאת, נבצע תהליך מיגרציה (מעבר בין מערכות) למערכת חדשה ועוצמתית בקוד פתוח לשם קבלת מענה הולם וארוך טווח לאתר המחודש.

  לסיכום,

  חידוש אתר אינטרנט יכול להיות עסק זול או יקר. המשתנה העיקרי בעולם חידוש האתרים הנו כמובן המערכת עליו פועלת האתר. במידה והמערכת מבוססת קוד פתוח, אתם ברי מזל ומדובר בתהליך זול למדי. במידה והמערכת מבוססת קוד סגור או קוד מיושן מידי, במקרים רבים עדיף לשדרג את האתר במקום לנסות לחדש את האתר הקיים.

  רוצים להתייעץ איתנו ללא עלות וללא התחייבות? השאירו פרטים או חייגו אלינו ואנו מבטיחים לנסות לעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה!

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:
   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *