ניתוח ביצועי האתר - שיפור ביצועי אתר

ניתוח ביצועי האתר לשם תיקון בעיות ושיפור המרות באתר האינטרנט!

ניתוח ביצועי האתר הנו השלב הראשון בתהליך מסודר של שיפור אתר. כאשר רוצים שאתר יעבוד טוב יותר וישיג יותר כניסות ופניות, יש לבדוק בראש ובראשונה מה עובד ומה לא עובד וזאת כדי שנדע מה דרוש תיקון מידי ומה יידרש לתיקון בעתיד. במאמר זה אנו מסבירים אודות ניתוח ביצועי אתר אינטרנט שאנו מבצעים ללקוחות.

ניתוח ביצועי האתר

מרבית הלקוחות שלנו הנם בעלי עסקים המחזיקים באתר אינטרנט מלוטש ויפיפה אך אינם זוכים לקבל דרכו פניות. כן, הם השקיעו כסף רב על בניית האתר. כן, הם משקיעים כסף רב על קידום אורגני וממומן להכנסת תנועה לאתר אך, לא. הם לא מקבלים די פניות בכדי להצדיק השקעות אלו והם שואלים את עצמם: מה השתבש בדרך?!


  :צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה


  התשובה לשאלה מרתקת זו משתנה מאתר לאתר. ישנם מקרים בהם אין סיבה נראית לעין ורק לאחר ביצוע מחקר אנליטי על האתר אנו מגלים את הסיבה וישנם מקרים שמיד עם הסתכלות ראשונית על האתר ניתן להבין למה הגולשים אינם משאירים פרטים. בשני המקרים, אנו לא מנחשים את הסיבה לבעיה אלא בודקים בכלים שונים ומאמתים את הבעיה כך שיש לנו זיהוי ודאי לאי קבלת הפניות דרך האתר.

  לשירות זה של בדיקת האתר ובחינתו קוראים "ניתוח ביצועי האתר"..

  אז איך נראה ניתוח ביצוע האתר?

  תופתעו לקרוא, אך את מלאכת ניתוח ביצועי האתר אתם כלל לא רואים. כלל הפעולות הנדרשות נעשות בצורה וירטואלית ואף חיצונית לאתר וכך בעצם במהלך הבדיקה שאורכת חודש ימים, לא אתם ולא הגולשים מבחינים בכך שהאתר בעצם עובר ניתוח ונבחן מקרוב על ידי צוות מקצועי.

  במסגרת ניתוח ביצועי אתרים, אנו בעצם שותלים קוד מסוים בראשית האתר. קוד זה מהווה צינור להטמעת רכיבים שונים למדידת ביצועי האתר. דרכו אנו גם מייצרים אירועים וירטואליים שעוזרים לנו למדוד את התנועה בין נקודות שונות באתר ובין שדות שונים בטפסי יצירת הקשר.

  בעזרת כלים שונים והצלבת נתונים ביניהם, אנו יודעים לזהות את חוויית השימוש של הגולשים ולהבין היכן נעוצה הבעיה באתר ואיך ניתן יהיה לפתור אותה ומכך להביא לידי גידול כמעט מידי במספר הפניות המתקבלות מידי חודש דרך האתר.

  למה כדאי לעשות ניתוח אתר?

  ניתוח אתר אינטרנט נותן לנו זווית ראיה חדשה על האתר. על בסיס זווית זו אנו יכולים לנצל את המשאבים שלנו בצורה טובה יותר. כך לדוגמה, אם אנו משקיעים כסף בשיווק ממומן של האתר במנוע החיפוש או ברשתות חברתיות, הרי שאנו יכולים להפנות את התנועה לעמודים שעובדים טוב יותר ואו לתקן את העמודים הלקויים כך שהם יעבדו מעתה טוב יותר וכך בעצם אנו מייצרים ערך גבוהה ומתמשך לכסף שאנו משקיעים.

  לסיכום,

  רוצים שנבצע אבחון אתר עבורכם? בדיקת אתר אינטרנט אינה יקרה מידי ואינה דורשת מאמצים רבים מהצד שלכם. כל שעליכם לעשות זה לפנות אלינו בטלפון או בטופס המופיע מטה ואנו נסביר לכם מעט על השירות ונדריך אתכם מה לעשות בכדי להוציא ניתוח אתר אל הדרך..

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:
   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *