שיפור אתרים או שדרוג אתרים

שיפור אתר אינטרנט או שדרוג אתר אינטרנט – מה עדיף?

רבים שואלים אותנו, האם לשפר את האתר או לשדרג אותו באתר חדש? השאלה הזו מורכבת כמובן מאחר ובכל אתר יש רכיבים שונים וצרכים שונים ולכן התשובה תשתנה בהתאם לאתר ואופי קהל היעד.

שיפור אתר VS שדרוג אתר

אתרי אינטרנט דומים לכל יתר הרכוש שאנו מחזיקים. מידי תקופה, יש צורך בחידוש ובשדרוג לדבר הבא שיעמוד בסטנדרטים החברתיים המצופים מאתנו. אבל, בשונה מהחלפת בגד או מכשיר סלולרי, לא תמיד יש צורך בהחלפה של אתר אינטרנט ובמקום זאת אנו יכולים לשדרג את האתר ואו לשפר אותו בצורות שונות. במאמר זה, אנו סוקרים בקצרה את האפשרויות ומסייעים לכם לקבל החלטה נבונה.


  :צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה


  שיפור אתרים:

  שיפור אתרים הנו האפשרות העדיפה במרבית המקרים, מאחר ואתרי אינטרנט מבוססים על מערכות ניהול תוכן שאינם חשופות לקהל הרחב של הגולשים שלנו, אנו יכולים לשפר רק את המראה החיצוני כך שהאתר יראה חדש ועדכני יותר על אף היותו ישן ולא בהכרח עדכני.

  כאשר אנו מדברים על שיפור אתר, יש לנו מספר אפשרויות:

  1. שיפור נראות האתר – שיפור כולל לתבנית העיצוב של האתר.
  2. שיפור מבנה האתר – שיפור של מבנה התוכן או העמודים באתר.
  3. שיפור מהירות האתר – שיפור מהירות וביצועי האתר.
  4. שיפור המרות באתר – שיפור אופן קליטת ואיסוף הפניות מהאתר.

  בתצורה זו, אנו משיגים את מקסימום תועלת במינימום סיכון והשקעה.

  שדרוג אתרים:

  שדרוג אתרים הנו אפשרות נוספת שנדרשת במקרים לא מעטים. שירות שדרוג אתרים נדרש בעיקר כאשר מדובר באתר ישן מאוד אשר בנוי בקוד לא עדכני או על בסיס מערכת ניהול תוכן שלא עודכנה ותוחזקה שנים רבות. הדבר דומה לרכב שישב בחניה ולא נסע שנים רבות, עם הזמן הבלאי גדל והולך והכדאיות בנסיעה בו הולכת וקטנה ולכן אין מנוס משדרוג רכיביו הפנימיים וטיפולים יקרים יותר.

  במסגרת שדרוג אתר, אנו מחליפים לא רק את החלק החיצוני של האתר אלא גם את המערכת שפועלת מאחורי הקלעים (זו שהלקוחות לא רואים..) וזאת כדי להבטיח מערכת שתאפשר לנו להתקין תבנית עיצוב עדכנית וכדי להבטיח לנו שהאתר ימשיך לפעול ולהיות אטרקטיבי למשך שנים רבות נוספות.

  אז איך מחליטים מה עדיף?

  התשובה לשאלה זו משתנה כמובן ממערכת למערכת ומאתר לאתר. ככלל, אנו תמיד נשאף לתקן ולא לשדרג. אך במידה והתנאים הבאים התרחשו אין מנוס משדרוג:

  • האתר לא תוחזק / עודכן למשך כמה שנים.
  • האתר מבוסס מערכת ניהול תוכן לא מתאימה.
  • האתר בנוי מקוד סגור / קוד בלבד.

  אבל, כדי להיות חכמים יותר, מומלץ לפנות אלינו ולהתייעץ בחינם על הנושא. אנו נוכל לעזור לכם לבדוק את האתר ואת החלופות השונות שעומדות לרשותכם ובכך להבטיח שתקבלו את ההחלטה הטובה ביותר בעבורכם. פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:
   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *