מעט על בניית אתרים

בעולם החדש, בניית אתר לעסק איננה אופציה ואו מותרות. כיום, כל עסק חייב לעצמו אתר אינטרנט. מחקרים מראים שכ-80% מהלקוחות החדשים של בתי העסק מגיעים לעסק הפיזי רק לאחר שהם ביקרו קודם לכן באתר האינטרנט של העסק!

בניית אתר אינטרנט יכולה להיעשות כשירות משלים לליבת הפעילות של העסק ואו כמקור מידע נוסף ללקוחות. בעבר, רוב העסקים בנו אתרי אינטרנט כמקור מידע (כרטיס ביקור). אך כיום, עסקים רבים מבינים שניתן להצליח להרחיב את העסק מעבר למיקום הפיזי על ידי הצעת ליבת השירותים על גבי האינטרנט ועד בית הלקוח בשעות הנוחות עבורו.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  נהוג לומר:

  "אתר אינטרנט איננו אתר אלא סניף נוסף בעסק
  תכנון הסניף ופרסום קיומו הכרחי להצלחה באינטרנט"

   

  סוגי אתרים לבניה

  • בניית אתרי מכירות

   אתרי מכירות (Ecommerce) מאפשרים לנו להרחיב את הפעילות של העסק למיקומים חדשים, לשעות נוספות ביממה וכמובן כתוצאה מכך להרוויח כסף רב יותר ובסיכון נמוך למדי.

  • בניית אתרי תדמית

   אתרי תדמית משמשים לשני מטרות: מידע וכרטיס ביקור. בניית אתר תדמית חיונית לעסקים פעילים שנדרשים להעניק לגולשים שלהם חווית שירות טובה ומידע עדכני על העסק.

  • בניית אתרי שירותים

   אתרי שירותים מציעים לנו לבצע פעולות שונות און ליין. כך, אתרי השוואת מחירים, אתרי הזמנת חופשות וטיסות ומגוון רחב של אתרים נוספים מציעים שירות מקוון באינטרנט.

  • בניית אתרי קהילה

   בניית אתרי פורום, צ'אט, קניה חברתית, מבוססים על מערכות סגורות אשר מחייבות ברישום והתחברות למערכת טרם שימוש באתר. קהילה יוצרת חברתיות וחברתיות טובה מאוד לעסקים.

  פנו אלינו להתייעצות

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: