מעט על ניהול אתרים

כמעט לכל עסק פיזי יש אתר אינטרנט. אתרי אינטרנט בנויים אמנם מקוד ולכן הבלאי בהם נמוך, אך ברגע שבונים מערכת אתר על בסיס מערכת קוד פתוח או סגור שמתעדכנת מעת לעת, גם האתר חייב לעבור עדכונים תכופים בכדי לזכות להגנה מפריצות ולשמור על תקינות הרכיבים.

כמחצית מן האתרים בישראל זוכים לניהול שוטף הכולל תחזוקה, עדכון רכיבים ושדרוגים עיצוביים אחת לתקופה בהתאם לצורך. לצדם של אתרים אלו, יש מאות אלפי אתרים נוספים שאינם זוכים לתחזוקה שוטפת ואינם זוכים לניהול תקין. משום כך, הביצועים בהם ירודים ועם הזמן הרלוונטיות של אתרים אלו יורדת וערך האתר צונח.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  נהוג לומר:

  "ניהול אתר ותחזוקה שוטפת עולה מעט
  הזנחת אתר והימנעות מניהול שוטף עולה ביוקר"

   

  סוגי שירותי ניהול אתרים

  • תחזוקת אתרי אינטרנט

   תחזוקת אתרי אינטרנט איננה עולה יותר מידי כסף. מדובר בשירות הדומה לטיפול 10,000 ברכב. כדי לשמור על תקינות אתר, יש צורך בתחזוקה מעת לעת ושמירה על רכיבים עדכניים.

  • ניהול שוטף לאתרי אינטרנט

   ניהול שוטף לאתרי אינטרנט נדרש לכל אתר. עבודת הניהול השוטפת באתר כולל בין היתר עדכון תוכן, שינוי תוכן, תחזוקה ותפעול מערכות קיימות לניצול מקסימלי של הנכס המקוון.

  • שדרוג אתרי אינטרנט

   אתר אינטרנט איננו נכס לכל החיים. מדובר בנכס שבתחזוקה נכונה יכול להחזיק מספר רב של שנים. אך עם הזמן, הטכנולוגיה משתנה ויש צורך בשדרוג מערכות ועיצוב אתר.

    

  • עדכוני תכנה לאתרי אינטרנט

   אתרי אינטרנט מורכבים מרכיבים רבים. רכיבים אלו חייבים לעבור עדכון אחת לתקופה וזאת בכדי למנוע קונפליקטים בין חלקי קוד וכדי למנוע פרצות מסוכנות שהתגלו ומשמשים האקרים.

    

  פנו אלינו להתייעצות

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: