מחזיקים אתר אינטרנט שפותח על גבי מערכת ניהול תוכן? אחת לתקופה יש לבצע עדכון לרכיבי האתר בכדי שאלו יתפקדו כהלכה ויבטיחו לכם הגנה טובה מפני פריצות. שירות עדכון אתרים עושה בדיוק זאת.

עדכון אתרים ותוספים באתר

אתרי אינטרנט אשר כוללים "פאנל לניהול תוכן" מבוססים על מערכת ניהול תוכן (CMS). מערכות אלו מאפשרות לבוני האתרים ובעלי אתרים גמישות רבה גם לאחר בניית האתר בהטמעת שינויים מבניים ותוכניים. לכן, מרבית האתרים כיום מבוססים על מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח (שימוש חופשי).


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  במידה ואתם לא משלמים לאיש מקצוע על ניהול האתר, יהיה עליכם לבצע טיפולי תחזוקה אחת לחצי שנה או שנה. טיפולים אלו זולים וחד פעמיים וכוללים את עדכון מערכת האתר לגרסה העדכנית והבטוחה ביותר וכמובן התאמה של תוספים ורכיבים נוספים שהותקנו על המערכת בכדי שיתאימו אף הם למערכת החדשה.

  שירות עדכון אתרים כולל:

  • עדכון מערכת אתר – החלפת קוד המערכת הישנה בזו החדשה והעדכנית.
  • עדכון תבנית אתר – החלפת קוד התבנית הישנה בגרסאות החדשות שיצאו.
  • עדכון תוספי אתר – החלפת קוד התוספים הישנים בחדשים ועדכניים.

  במידה ואנו לא מעדכנים את תוכנת האתר, במידה ואנו לא משדרגים את הקוד אחת לתקופה, אנו חשופים לכל פורץ וצפויים לחוות בעיות עתידיות עם הפסקת התמיכה של רכיבים מסוימים ובעת הצורך הטיפול בהם הופך ליקר בהרבה.


  אולי תאהב גם: ניהול שוטף לאתרים | תחזוקת אתריםשדרוג אתרים


  מתי נהוג לבצע עדכון מערכת?

  עדכון מערכת נדרש אחת לרבעון. בעדכון מערכת בתכיפות מספקת, אין בעיה של תאימות בין הרכיבים השונים בקוד ולכן העדכון עובר בקלות לרוב ואינו מחייב שעות רבות של עבודה. ככל שעובר יותר זמן בין עדכון לעדכון, כך הסיכויים לבעיות בתאימות הרכיבים עולה ומכך גם שהטיפול בהליך הופך ליקר יותר ולעתים אף לא משתלם.

  עלות עדכון מערכת אתר על רכיביו השונים תתחיל בעשרות שקלים בודדים לעדכון לאלו הרוכשים חבילת עדכונים לפרק זמן של כשנה ויכולה לזנק עד אלפי שקלים לאלו המבצעים עדכון חד פעמי לאחר תקופה ממושכת בה לא עודכנו רכיבים חיוניים כדוגמת התבנית ואו תוספי ליבה כדוגמת תוסף מסחר..

  לסיכום,

  מחזיקים באתר שלא עודכן זמן רב? חוששים שהאתר כבר אינו מאובטח ואו מתחיל לזייף בביצועים? הגיע הזמן ככל הנראה לבצע עדכון מערכת ורכיבי תוספים. אתם מוזמנים לפנות אלינו לבדיקת האתר בחינם ולאחר הבדיקה ניתן יהיה להעריך עלויות עדכון בהתאם לשעות העבודה הנדרשות לשם ביצוע העבודה. פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: