הקמת אתר סחר לחברות - סל קניות

כמה עולה בניית אתר מכירות שבאמת מייצר תוצאות? (מחירון בניית אתרים לשנת 2021)

צריכים לבנות אתר מכירות לעסק שלכם? אבל רוצים לדעת שאתם משלמים את המחיר הנכון עבור החנות הטובה ביותר עבורכם? להלן פירוט עלויות בניית אתר מכירות לפי מחירון בניית אתרים לשנת 2021!

מחירון בניית אתרי 2021 – בניית אתר מכירות

לא מעט חברות מנסות למכור לכם אתרי מכירות. ישנם פלטפורמות שונות לפיתוח אתרי מכירות וכמובן יש גם רמות שונות לגמר האתר (נראות עיצובית של האתר). אבל, בלי להיכנס לקטנות, עדיין יש להגדיר את גבולות הגזרה בכל הקשור לעלויות הבניה של אתר מכירות לעסק.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  אנו ננסה לסקור ולענות על כמה שאלות בהתאם למחירון העדכני ביותר,

  1. על איזו פלטפורמה לבנות אתר מכירות.
  2. מה הם דרישות הסף כדי לגרום לאתר למכור.
  3. מה הגורמים הקובעים את עלות אתר המכירות.
  4. מה המחיר שתשלמו בפועל על אתר מכירות.
  5. מה העלות להחזיק באתר מכירות לאורך זמן.

  בכדי לא לבזבז לכם זמן יקר, נענה על כל שאלה בקצרה ככל שניתן. יצאנו לדרך..

  1. על איזו פלטפורמה לבנות את אתר המכירות?

  תכלס, לא ממש משנה. כל עוד מדובר בפלטפורמה מבוססת קוד פתוח (קוד חופשי לשימוש) ואו כל עוד מדובר במערכת שתוכננה מראש לצורכי אתרי מכירות. חשוב מאוד לא לבחור במערכות שלא ייועדו לכך כדוגמת וויקס..

  2. דרישות הסף לאתר מכירות שבאמת מוכר:

  כדי שאתר מכירות יבצע מכירות בפועל, האתר צריך להכיל מגוון רחב של כלים. לא, הוא לא חייב להיראות מושלם, אבל הוא כן חייב להכיל כמה שיותר כלי שיווק כדוגמת פיד נתונים, קופונים, דיוור ועוד..

  3. מה קובע את המחיר של אתר מכירות?

  עלות הפיתוח של אתר מכירות נקבעת במרבית המקרים על בסיס העיצוב. כלומר, ככל שאתם רוצים עיצוב מרשים ומיוחד יותר כך המחיר יעלה. כל שאר הפרמטרים כמעט ולא משפיעים על המחיר!.

  4. כמה עולה לבנות אתר מכירות (דוגרי)?!

  עלות אתר מכירות מעולה שיודעת למכור כמו שצריך ועם כל הכלים צפויה לעלות לכם בין 6,000-8,000 ש"ח בלבד. אם תרצו שהעיצוב יהיה מיוחד ואו כלים מיוחדים נוספים המחיר יכול לעלות לכדי 10,000 ש"ח.

  5. כמה עולה להחזיק אתר מכירות אחר כך?

  החזקת אתר מכירות אינה יקרה מהחזקת אתר תדמית. אבל, מאחר ויש צורך בעבודה שוטפת מידי יום/שבוע/חודש – מומלץ להיעזר בחברת ניהול אתרים וחברת קידום אתרים ויש לכך עלות של כמה אלפי שקלים בחודש.

  איך שנת 2021 משפיעה על המחיר של בניית אתר מכירות?

  מחירון בניית אתרים לשנת 2021 מושפע בין היתר מהטירוף של שנת 2020 (הקורונה). העלות לבניית אתרי מכירות עלו במעט (עד 10%) ביחס לשנים קודמות וזאת כי הביקוש אדיר והלחץ על חברות הפיתוח גדול.

  אז אם לסכם, מחיר אתר מכירות נכון לשנת 2021 צריך לעמוד על כ-8,000 ש"ח. הרבה פחות מכך מעיד לרוב על חוסר מקצועיות או פיתוח לא מספיק מקצועי (בכל זאת, שעות עבודה רבות..) מצד שני גם אין סיבה לשלם הרבה מעבר לכך וזאת כאמור כי ניתן לבנות אתר מכירות מעולה בעלות שציינו מעלה. בהצלחה! 🙂

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:
   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *