כאשר מנהלים אתרים, יש משמעות רבה לניסיון ולוותק של מנהל האתר, מנהל אתר מתחיל יכול לעשות טעויות שיביאו לכך שיופיעו נתונים שגואים ואו אף שהאתר לא יעלה. אנו פעילים ומנהלים אתרים שלנו ושל לקוחותינו החל משנת 2008 ועם ניסיון עשיר זה בידינו היכולת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.


הניסיון שלנו בניהול אתרים:

כחלק מאסטרטגיה שבנינו עם השנים, אנו מנהלים אתרים בשיטת "הכל כלול". כלומר, אנו מנהלים את כלל הפרמטרים לאתרי אינטרנט ובהם:

  • ניהול מערכת אתר
  • ניהול תוכן אתר
  • ניהול שיווק אתר
  • ניהול פניות מהאתר

זאת מתוך מטרה להשיג המשכיות ברורה בין כלל השלבים הללו ולאפשר לעצמנו למדוד ביצועים בכל זמן נתון. כך לדוגמה, אנו מבצעים קמפיין פרסומי או קמפיין אורגני ומפנים תנועה לעמוד מסוים, עם הזמן ומדידת הביצועים אנו נרצה לעתים קרובות לערוך את תוכן העמוד, את מבנה העמוד ומגוון פרמטרים נוספים. יתרה מזאת, עם קבלת הפניה, אנו נרצה להיות אלו שעונים לה ומבצעים סינון אפקטיבי ולמדוד את תוצאות הקמפיין.

למרות שאנו מעדיפים לקחת ניהול כולל לאתרים, אנו גם מציעים שירותים חלקיים כדוגמת ניהול של התוכן או השיווק בלבד וזאת תוך שאנו יכולים לנצל את מלוא הידע והניסיון שלנו לטובת הלקוחות שלנו ובמידה ולמדנו משהו חדש מלקוח אחד, אנו נטמיע אותו גם באתר שלכם!


הוותק שלנו בניהול אתרים:

לוותק יש משמעות רבה בכל תחום ניהול האתרים, זאת משום שמדובר בשירות מתמשך אשר הולך ונלמד, הולך ומשתפר, עם זמן. מנהל אתרים עם וותק רב ידע איך לבצע שינויים מבלי לפגוע במיקומים אורגניים, מנהל אתרים עם וותק רב ידע לנהל את האתר מבלי לגרום להאטת קצב ואו הסרה של האתר מהאוויר ואפילו לא לזמן מועט..

אנו פועלים בשוק האינטרנט כעשר שנים. מדובר בזמן רב אשר בו אנו לומדים בכל יום דבר חדש. אנו מאמינים שוותק זה יבוא לטובתכם וממליצים לכם להתייעץ איתנו ולחוש את המשמעות של הוותק מבעד לטלפון.


    צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: