תחזוקת אתרי חברות, ארגונים ועמותות(לחץ לפירוט)

רוב הציבור לא באמת מכיר את החברה שלכם. רוב הלקוחות הפוטנציאליים ילמדו על החברה/ארגון דרך מידע פומבי ברשת. במילים אחרות, הלקוחות ואו התורמים שלנו מודדים אותנו לפי מה שהם רואים באתר האינטרנט של הארגון. ואנחנו יכולים לנהל זאת על ידי תחזוקה שוטפת ונכונה לארגון.

מה זה תחזוקת אתרים? תחזוקת אתרים הנה שם כותרת למגוון רחב של פעולות שוטפות שנועדו להבטיח שהאתר מעודכן לחלוטין כמו גם מאובטח כנגד סוגים שונים של פריצה לאתרים. התפקיד כולל מידה רבה של ניסיון, ידע מקצועי וכמובן סבלנות.

איך אנחנו מספקים את השירות? שירותי תחזוקת אתרים הן בפועל 6 שירותים נפרדים שניתן לראות מעט מטה בעמוד זה.

אנא הקליקו על האייקונים מטה כדי לקרוא עוד אודות כל סוג של שירות בתחזוקת אתרים.

מה יוצא לנו מזה? שקט נפשי. ידיעה ברורה שיש עיניים על האתר כל הזמן. מישהו דואג לכך שתראו כמו שצריך וחלילה שהאתר לא ייפרץ או יראה לא כפי שאנחנו רוצים להיראות בפועל.

לסיכום, אם אתה בעלים של עסק ואין לך זמן להתעסק בתחזוקת האתר, יש לנו פתרון בשבילך. שירות מקצועי במיקור חוץ אשר נותן לך מענה בזמן אמת לכל סוג של בעיה/תקלה ואו סתם תמיכה טכנית מקצועית בשימוש באתר.

ניהול אתרים לעסקים מחייב השקעה רבה וניסיון ארוך שנים. אנו מעניקים שירות ניהול אתרים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים בכלל סוגי מערכות הניהול לשביעות רצון הלקוחות. ניהול אתרי עסקים הנו ייחודי ומשתנה מאתר לאתר ומכך שגם עלויות הניהול משתנות ומותאמות אישית לכל אתר ואתר.

בעוד מרבית בעלי העסקים שולטים מצוין בתחום התמחותם. לדוגמה, יבואנים שולטים ברזי הייבוא והתמודדות עם הביורוקרטיה, קבלנים שולטים בחישוב כמויות, מכרזים וניהול עובדים בשטח, כאשר מגיעים לעולם המקוון, עסקים רבים מגלים שהם לא ממש יודעים מה עליהם לעשות בכדי לשמר את המותג ולהציע שירות לקוחות אמין ומקצועי ללקוחותיהם.

שירות ניהול אתרים לעסקים עונה על מחסום ידע זה ומאפשר לבעלי עסקים להישאר בתחום הנוחות שלהם תוך כדי שאנשי מקצוע עושים מלאכתם נאמנה בעבורם!

יתרונות בשירות ניהול אתרים לעסקים

עסקים חייבים להתמקד בצמיחה צמיחה ובצמיחה. לשם כך, עליהם להשקיע מאמצים רבים מחוץ לאינטרנט. אך בעולם בו האינטרנט תופס מיקום יותר ויותר משמעותי עם השנים, אין מנוס מהשקעה גם בזירה זו ולכן על עסקים לבחור האם להשקיע באתר אינטרנט בעצמם או בעזרת מנהלים אחרים ומנוסים.

שירות ניהול אתרים לעסקים מציע לעסקים קטנים ובינוניים את הפתרון המושלם. מנהלי העסק יכולים להתמקד בפעילות שהם מכירים ואוהבים ובו הם שולטים ומצליחים כאשר את הפעילות המקוונת הם מפקידים בידי אנשי מקצוע מנוסים שיאזנו עבורם את הצד הווירטואלי.

עלויות וסיכום

עלויות ניהול אתרים לעסקים מתעדכנים מאתר לאתר בהתאמה אישית לפי המורכבות בפעילות ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

מחיר ניהול אתרים לעסקים יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!

הרגש חופשי לשאול אותנו כל שאלה 🙂

מה אנחנו עושים עבורך?

אחסון אתר

הצפנת אתר

גיבויים סדירים

ניטור אתר

תחזוקת אתר

אבטחת אתר

מה הם תנאי השירות?

זמינות 24/7

התחייבות לSLA

ללא מגבלות

אין הוצאות נוספות

ניהול DNS

תמיכה טכנית

תן לנו לתחזק את האתר שלך, אנחנו טובים בזה 🙂

    הגדרת אתר חברה/עמותה: אתר אינטרנט בבעלות חברה ואו עמותה אשר מונה לרוב למעלה מ100 עמודים פעילים. במקרים רבים מדובר באתרים אשר מחולקים למחלקות נפרדות כך שגורמים שונים בתוך הארגון באים במגע עם האתר.

    תנאי שירות: שירותי ניהול האתרים שלנו הנם במתכונת של הסכם שירות (SLA) אשר מחייב אותנו בזמני מענה ובזמני טיפול בפועל. למרות האמור, יש לשים לב לסוגי קריאות השירות. ישנם קריאות שמטופלות בכל שעה 24/7, וישנם קריאות שאינם דחופות ומטופלות בשעות העבודה בלבד.