תחזוקת אתרי תדמית (לחץ לפירוט)

בעלים של עסק משפחתי? ככל הנראה יש לך הרבה התעסקויות על הראש! זה משאיר לך מעט מאוד זמן לאתר האינטרנט. גם כאשר יש לך מעט זמן להשקיע באתר, אתה לא בדיוק הולך לבצע עבודות תחזוקה נכון? בהיעדר ידע מקצועי, מפחיד מידי לבצע פעולות תחזוקתיות באתר, האתר עלול להישבר. אנחנו כאן כדי לעזור!

מה זה תחזוקת אתרים? תחזוקת אתרים הנה שם כותרת למגוון רחב של פעולות שוטפות שנועדו להבטיח שהאתר מעודכן לחלוטין כמו גם מאובטח כנגד סוגים שונים של פריצה לאתרים. התפקיד כולל מידה רבה של ניסיון, ידע מקצועי וכמובן סבלנות. 

איך אנחנו מספקים את השירות? שירותי תחזוקת אתרים הן בפועל 6 שירותים נפרדים שניתן לראות מעט מטה בעמוד זה.

אנא הקליקו על האייקונים מטה כדי לקרוא עוד אודות כל סוג של שירות בתחזוקת אתרים.

מה יוצא לנו מזה? שקט נפשי. אמנם אתה הבעלים של האתר. אך האחריות לדאוג לתקינות, בריאות ואבטחת האתר עוברת למישהו אחר (אלינו). 

לסיכום, אם אתה בעלים של עסק ואין לך זמן להתעסק בתחזוקת האתר, יש לנו פתרון בשבילך. שירות מקצועי במיקור חוץ אשר נותן לך מענה בזמן אמת לכל סוג של בעיה/תקלה ואו סתם תמיכה טכנית מקצועית בשימוש באתר.

תחזוקת אתרי אינטרנט ואתרי תדמית בפרט הנה חשובה במיוחד. רבים נוטים לשכוח את אחריותם לנהל ולתחזק את אתר התדמית שלהם ולכן האתר הופך עם זמן לאנדרטה חסרת תוחלת ושימוש בעיני המשתמשים הרבים.

תחזוקה שוטפת לאתרי תדמית חייבת לכלול עדכונים תכופים של המערכת, שמירה על נראות ויזואלית מדויקת ועדכנית בכל עת ובעיקר לוודא שהגולשים ממשיכים להביע אמון בשירותים אותן העסק מציג באמצעות האתר.

יתרונות בשירות תחזוקת אתרי תדמית

תחזוקת אתרי תדמית אינה עבודה מורכבת ובדיוק מסיבה זו היתרונות בשירות גדולים שבעתיים. כאשר מדובר בעבודה קלה יחסית אשר עלותה נקבעת בהתאמה, חבל לא להשקיע את הסכום הנדרש בכדי להבטיח שהאתר תדמית שלכם ממשיך לעבוד כנדרש!

תחזוקה שוטפת לאתרי תדמית איננה רק פתרון בסיסי לכך שהאתר יעלה וכמו שצריך אלא יש בשירות זה יתרונות נוספים. בעזרת נותני שירותי התחזוקה ניתן לבקש התאמות ושינויים שיבטיחו תוצאות טובות יותר עבור העסק בטווח הארוך.

עלויות וסיכום

עלות תחזוקת אתר אינטרנט נקבעת לרוב בהתאם למערכת ניהול התוכן ולרמת התחזוקה הנדרשת. כך לדוגמה, תחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת וורדפרס צפוי להיות זול משמעותית מתחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת דרופל.

מחיר תחזוקת אתרים נקבע בהתאם לצפי העבודה שנדרש יהיה להשקיע מידי חודש בכדי לשמור על תקינות האתר ואבטחתו. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם ואנו מבטיחים שתצאו שביעי רצון!

הרגש חופשי לשאול אותנו כל שאלה 🙂

מה אנחנו עושים עבורך?

אחסון אתר

הצפנת אתר

גיבויים סדירים

ניטור אתר

תחזוקת אתר

אבטחת אתר

מה הם תנאי השירות?

זמינות 24/7

התחייבות לSLA

ללא מגבלות

אין הוצאות נוספות

ניהול DNS

תמיכה טכנית

תן לנו לתחזק את האתר שלך, אנחנו טובים בזה 🙂

    אתר תדמיתי: מדובר לרוב באתר אינטרנט של נותן שירותים ואו חברה. ניהול אתר אינטרנט תדמיתי דורש הרבה השקעה בפרטים הקטנים כמו גם בקידום האורגני.

    תנאי השירות: שירותי ניהול אתרי תדמית אצלנו מבוססים על הסכם שירות (SLA) אשר כוללים התחייבות לזמני מענה, זמני טיפול ואופן ביצוע. השירות אינו כולל התחייבות אך כולל צורך בשיתוף פעולה מצד לקוח.