התאמה של אתר תדמיתי להופעה בפלט של כלי בינה מלאכותית איננה משימה קלה. איך גורמים לאתר תדמיתי של מותג זה או אחר להיות מומלץ על ידי כלי בינה מלאכותית שאינם בהכרח נשענים על אתר אחד בלבד? 

התאמת אתרי תדמית לבינה מלאכותית

כדי להתאים אתר להופעה אופטימלית בכלי חיפוש מבוססי בינה מלאכותית יש להבין את הלוגיקה מאחורי הכלים הללו. גם כלי הבינה המלאכותית החכמים ביותר בסוף נשענים על מידע מוצק שמקורו ברחבי האינטרנט. כאשר משתמש מבצע חיפוש או שאלה קולית לעוזרת קולית, הוא בעצם מבקש מהבינה המלאכותית לעשות את החיפוש, הקריאה, הסינון והבחירה עבורו!

אנחנו רוצים לעזור לבינה המלאכותית לבחור דווקא בנו! נעשה זאת בין היתר על ידי הוספת מגוון רחב של ערכים אשר משמשים את הבינה המלאכותית בקביעת תצורת הפלט והתאמתו אישית למבצע החיפוש/הפקודה.

ככל שאתר תדמיתי בנוי כמו שצריך, ככל שאתר תדמיתי מעניק מידעים מדויקים יותר אודות האנשי מקצוע, אופי השירותים, תנאי השירותים ובהתאמה ישירה למבצע החיפוש, כך הפלט יכלול את האתר בתוצאותיות בתדירות רבה יותר.


אולי תאהב גם: אופטימיזציה לAI לאתרי תדמית | אופטימיזציה לAI לאתרי מכירות | אופטימיזציה לAI לאתרי מידע ושירות


איך עושים אופטימיזציה לAI עבור אתר תדמיתי?

התאמה של אתר תדמית של עסק, חברה, תאגיד או אפילו פרילנסר קטן מתחילה בהבנה של צורכי הלקוחות. הבינה המלאכותית תסתמך על המופיע באתר כדי לשקלל את הופעת האתר בתוצאותיו אך כדי לאפשר זאת, על מבצע האופטימיזציה לפרק את התוכן ואת השירותים לפרקים ולאפשר כמה שיותר שיוכים והתאמות לחיפושים נרחבים שאינם דומים לחיפושים מבוססי ביטויי מפתח כפי שהכרנו.

כדי להתאים אתר תדמיתי לכלי בינה מלאכותית צריך לחקור, לנתח, לאפיין ולהגדיר מחדש את כל מרכיבי האתר וקהלי היעד. צריך לאפשר לאלגוריתם/לכלי הבינה המלאכותית להגיע למסקנות שתומכות בעסק המקודם על פני יתר העסקים ברשת.

לסיכום,

רוצה להתאים את האתר לבינה מלאכותית? מעוניין להבטיח תוצאות ארוכות טווח שיתרמו לפעילות העסקית לאורך שנים רבות? פנה אלינו והתייעץ עמנו בנושא זה. במידה ותרגיש שאתה עובד מול מקצוענים, תוכל לשכור את שירותנו ולהרוויח עליה בטוחה וארוכת טווח בפלט שהAI מפיק בכל חיפוש וחיפוש. שלח לנו פניה ואנו נחזור אליך בהקדם!

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!