ניהול אתרי תדמית (לחץ לפירוט)

אתם מנהלים עסק אשר מנוהל בקפידה ומייצר לכם הכנסות שנה אחר שנה, אך הנוכחות שלכם באון ליין חלשה למדי? זה די הגיוני אינך יכול לעשות הכל, אתה צריך מעט עזרה.

מה זה ניהול אתרים? ניהול אתר על ידי וובמאסטר מקצועי משנה לחלוטין את האופן שבו העסק שלך נראה באינטרנט. מנהל האתר לוקח אחריות על האתר שלך, הוא מנהל הכל – מהנושאים הטכניים, דרך כל התוכן ועד לשיווק בפועל.

איך אנחנו מעניקים את השירות? השירות ניתן אחד על אחד. יש לך מנהל אתר צמוד וקבוע ללא מתווכים באמצע. אתה תתקשר עם מנהל האתר שלך בדרך שנוחה לך, טלפון, וואטסאפ, מיילים. כך הוא אט אט לומד אותך והופך להיות חלק מהמשפחה!

אנא הקליקו על האייקונים מטה כדי לקרוא בהרחבה על מגוון החלקים של השירות

מה יוצא לך משירותי ניהול אתרים? בשלב ראשון, אתם מורידים מעצמכם מעמסה וכאב ראש. מגיע לכם לנוח קצת! אך מעבר לכך, מנהל אתרים מקצועי לרוב ידע להשיג עבורכם תוצאות טובות יותר בטווח הארוך!

בקצרה, אם יש לך אתר תדמיתי, אנחנו מציעים פתרון מושלם. עובד במיקור חוץ ללא כל התחייבות מצדך (חודש בחודשו), העובד יהיה זמין לכם בכל שעות יום העבודה ויבצע כל מטלה או בקשה שלכם, כמו כן ובמקביל הוא יבצע עבודות טכניות וקידומיות לפי הנחיית מנהליו אצלנו.

מתי בפעם האחרונה עדכנתם את אתר התדמית של העסק שלכם? האם אתם יודעים לשווק את האתר שלכם במנועי החיפוש וברשתות החברתיות? רוב בעלי העסקים נמנעים מעיסוק באתר האינטרנט שלהם ורואים בו עוד מטרד הדומה לביקור תקופתי במוסך..

אבל, בצורה זו אתר האינטרנט אינו משווק ואינו מביא תוצאות ראויות. לשם שיפור התדמית וניצול האתר, אתם מוזמנים לקרוא אודות "שירות ניהול אתרי תדמית" שלנו ולבחון האם אתם יכולים וצריכים להיעזר באנשי מקצוע לצורך ניהול האתר שלכם.

ניהול אתר תדמית על ידי אנשי מקצוע מבטיח חשיפה מקסימלית ושירות אופטימלי ללקוחות. ניהול אתר תדמית על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך תביא לכך שיותר ויותר אנשים יכנסו לאתר ויחשפו לתכנים שלכם ולאחר מכן ישכרו את השירותים שלכם.

יתרונות בשירות ניהול אתרי תדמית

אמנם אתר תדמיתי לרוב אינו אתר גדול, אך לבעל עסק הטרוד בענייני היום יום בעסק, מדובר במטרד לא קטן. בעזרת שירותי ניהול אתר תדמית, אתם יכולים ליהנות משקט תעשייתי ולדעת שהאתר מנוהל ומתופעל כהלכה על ידי אנשי מקצוע שעושים עבורכם את העבודה.

כל שינוי, כל פעילות חדשה, כל שעליכם לעשות זה ליידע אותנו ואנו מיד נדאג שהמידע יופיע באתר ויראה מושלם. יתרה מכך, אנו דואגים לנראות הכוללת שלכם ברחבי רשת האינטרנט ובכך מבטיחים שאתם נגישים ללקוחות הקיימים וללקוחות פוטנציאלים חדשים.

עלויות וסיכום

עלויות ניהול אתר תדמיתי משתנות מאתר לאתר בהתאם למורכבות שבו ולשעות העבודה הנדרשות מידי חודש. ישנם אתרים אשר עלות ניהולם השוטף נאמד בסכומי כסף קטנים ואילו אחרים שעלות ניהולם יקרה למדי אך משתלמת בהתאמה.

מחיר ניהול אתר תדמית יקבע לאחר שיחה עם הלקוח והבנת צרכיו כך שניתן יהיה לחשב את שעות העבודה שנדרש להשקיע בקידום ובניהול שוטף מידי חודש.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!

הרגש חופשי לשאול אותנו כל דבר 🙂

מה אנחנו עושים עבורך?

אחסון אתר

הצפנת אתר

גיבויים לאתר

ניטור אתר

תחזוקת אתר

אבטחת אתר

ניהול תוכן אתר

ניהול תדמית

ניהול פאנל אדמין

ניהול מוצרים

ניהול שירותים

ניהול בלוג

מחקר שוק

עמודי נחיתה

אופטימיזציה לאתר

קידום אורגני

ניתוח ביצועים

ניתוח מתחרים

תן לנו לקחת אחריות, אנחנו טובים בזה 🙂

    אתר תדמיתי: מדובר לרוב באתר אינטרנט של נותן שירותים ואו חברה. ניהול אתר אינטרנט תדמיתי דורש הרבה השקעה בפרטים הקטנים כמו גם בקידום האורגני.

    תנאי השירות: שירותי ניהול אתרי תדמית אצלנו מבוססים על הסכם שירות (SLA) אשר כוללים התחייבות לזמני מענה, זמני טיפול ואופן ביצוע. השירות אינו כולל התחייבות אך כולל צורך בשיתוף פעולה מצד לקוח.