ניהול אתרי מכירות (לחץ להגדרה)

יש לך עסק אמיתי לנהל – אנחנו לגמרי מבינים את זה! מכירות און ליין לגמרי מעניין אותך אך אי אפשר להגיד שזו העדיפות הראשונה שלך. זאת בעיקר שרוב ההכנסות של העסק מקורן מהחנות הפיזית הישנה והטובה. אבל, באותה נשימה, גם אתה יודע שהעתיד של המסחר הנון און ליין ולכן עליך להחזיק חנות במקביל גם במרחב המקוון. אנחנו כאן לעזור לך ליהנות משני העולמות – און-ליין ואופליין!

מה זה ניהול אתרים? ניהול החנות האינטרנטית שלך על ידי מנהל אתרים מקצועי מאפשר לך להמשיך ולהתמקד בניהול הפעילית הפיזית בה אתה שולט היטב בו זמנית מבלי שתוותר על האופק במסחר המקוון. מנהל האתר שלך לוקח אחריות מלאה על האתר מכירות שלך ודואג להכל. הוא מנהל את האתר מרמה טכנית בסיסית ועד להעלאת מוצרים ואף הישר לשיווק.

איך אנחנו מציעים את השירות? אחד על אחד! זה אתה מול מנהל האתר הקבוע שהוצמד לך וללא כל מתווכים באמצע. אתה מתקשר איתו איך שנוח לך, במייל/וואטסאפ/טלפון העיקר שהמסרים יעברו והוא יוכל לבצע את עבודתו נאמנה. הוא כבר יעלה את המוצרים, יטפל בהכל עבורך!

ניתן ללחוץ על האייקונים מטה כדי לקרוא מידע נוסף על כל רכיב שירות

מה יוצא לי מזה? בשלב ראשון, תוכל לחזור ולהתמקד במה שאתה עושה היטב, לנהל את החנות הפיזית שלך. בשלב שני, תיהנה מהפירות של ההשקעה של מנהל האתר שמעלה מוצרים חדשים  לחנות, מעדכן מלאים ומחירים בהתאם לתחרות בשוק ואף מבצע פעולות שיווק שונות כדי להבטיח צמיחה עקבית בפעילות און ליין.

בקצרה, אם אתה בעלים של חנות איקומרס, יש לנו פתרון מלא עבורך. – מנהל אתר במיקור חוץ שאינו כולל כל התחייבות. מנהל האתר זמין לך בשעות העבודה לביצוע כל סוגי הבקשות כמו גם בקשות מקצועיות של צוות WEmanage. עם הזמן הוא גם ילמד אותך וכמעט לא תידרש לדבר בכדי לגרום לדברים להיעשות.

אתרי מכירות דורשים השקעה רבה בניהולם. מאיתור ואו ייצור מוצרים, דרך צילומם והכנות הרקע עליהם ועד עריכת התכנים ופרסומם באתר. תהליך המכירות אינו מסתיים עם קבלת פניה באתר אלא משם התהליך ממשיך עוד דרך ארוכה עד להגעת הפריט לבית הלקוח..

בעלי חנויות מקוונות רבות מלינים על כך שהם לא מגיעים לטפל באתר כנדרש מאחר והם כל הזמן עוסקים בטיפול בהזמנות וזה פוגע בהכנסותיהם. ובכן, הפתרון שלנו "ניהול תוכן לאתרי מכירות" נועד בדיוק עבור בעלי חנויות און ליין שאינם מספיקים לעמוד במעמסה ורוצים עזרה מקצועית בניהול האתר.

השירות שלנו מאפשר לבעל החנות להעביר לנו פרטים גסים במייל ואנו מבצעים את כל היתר ומוודאים שהפריט נראה מעולה ואף מופיע במחיר המבצע בתקופות שנקבעו מראש. שירות זה מאפשר לבעל החנות להתמקד בכסף ולא בעבודה הטכנית.

יתרונות בשירות ניהול תוכן לאתרי מכירות

היתרון הבולט ביותר בשירות ניהול התוכן לאתרי מכירות הנו כמובן היכולת של בעל החנות לחסוך זמן יקר ולהרוויח יותר כסף. אך זה לא רק החיסכון בזמן ואנרגיה שבא לידי ביטוי, מנהל אתר מקצועי ידע להציג את המוצרים בצורה טובה יותר ולהביא לגידול במכירות.

תקשורת טובה של בעל אתר מכירות עם מנהל אתר מקצועי מבטיחים תוצאות טובות יותר ומכך שהרווח מהעסק צפוי לגדול. השירות שלנו אינו מחליף את בעל האתר אלא מספק לו ידיים נוספות לביצוע משימות טכניות שאינם דורשות את בעל החנות בעצמו.

עלויות וסיכום

שירות ניהול תוכן לאתרי מכירות הנו ייחודי מאוד מאחר ומעטים החברות המוכנות לעבוד באינטנסיביות רבה בניהול אתרי לקוחותיהם. ניהול תוכן אתר מכירות מחייב היכרות עם המוצרים ועם המלאים ותקשורת טובה בין הלקוח ובין נותן השירות ואנו מאמינים ביכולות שלנו!

עלויות ניהול תוכן אתר מכירות יקבעו כמובן משעות העבודה וממספר השינויים הנדרשים מידי חודש. לכן, מומלץ מאוד לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאמה אישית ועל ידי הצעה זו לקבל את התמונה המלאה והמדויקת בהקשר לאתר שלכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המופיע בתחתית עמוד זה או בעמוד יצירת הקשר ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי ולהרחיב אודות השירות ואף לתמחר באופן מידי את השירות שנדרש לכם!

הרגש בנוח לשאול אותנו כל דבר 🙂

מה אנחנו עושים בשבילך?

אחסון אתר

הצפנת אתר

גיבויים לאתר

ניטור אתר

תחזוקת אתר

אבטחת אתר

העלאת מוצרים באתר

עדכון מחירים באתר

עדכון מלאים באתר

ניהול קופונים ומבצעים

ניהול ניוזלטר

ניהול אוטומציות

ניהול תוכן אתר

ניהול תדמית

ניהול פאנל אדמין

ניהול מוצרים

ניהול שירותים

ניהול בלוג

מחקר שוק

עמודי נחיתה

אופטימיזציה לאתר

קידום אורגני

ניתוח ביצועים

ניתוח מתחרים

תן לנו אחריות על האתר שלך, אנחנו טובים בזה 🙂

    הגדרת אתר מכירות: אתר אינטרנט שייעודו העיקרי הנו למסחר אלקטרוני. מדובר בחנויות אינטרנטיות עצמאיות ולא בחנויות בתוך זירות מסחר כדוגמת אמזון, איביי ועליבאבא.

    תנאי שירות: שירותי ניהול אתרים לחנויות אינטרנטיות הנם במתכונת של הסכם שירות (SLA) אשר מחייב אותנו בזמני מענה וטיפול קצרים במיוחד. בתקופות מבצעים אנו מעלים את מידת הזמינות אף יותר עבור בעלי חנויות און ליין.