תחזוקת אתרי מכירות(לחץ לפירוט)

בעלים של עסק קמעונאי? אתה כנראה מודע לכמות השינויים הנדרשים באתר מידי חודש. תחזוקת אתרי מכירות דורש התעסקות עם הרבה יותר תוספים, עם הרבה יותר מורכבות ולכל טעות/בעיה יש משמעות כספית מידית בכיס. יתרה מזאת, עבודת תחזוקה באתרי מכירות דורשת היכרות עם כלי סליקה, שילוח, ממשוקים חיצוניים ועוד.

מה זה תחזוקת אתרים? תחזוקת אתרים הנה שם כותרת למגוון רחב של פעולות שוטפות שנועדו להבטיח שהאתר מעודכן לחלוטין כמו גם מאובטח כנגד סוגים שונים של פריצה לאתרים. התפקיד כולל מידה רבה של ניסיון, ידע מקצועי וכמובן סבלנות.

איך אנחנו מספקים את השירות? שירותי תחזוקת אתרים הן בפועל 6 שירותים נפרדים שניתן לראות מעט מטה בעמוד זה.

אנא הקליקו על האייקונים מטה כדי לקרוא עוד אודות כל סוג של שירות בתחזוקת אתרים.

מה יוצא לנו מזה? שקט נפשי. אמנם אתה הבעלים של האתר. אך האחריות לדאוג לתקינות, בריאות ואבטחת האתר עוברת למישהו אחר (אלינו). וכמובן שיותר מכירות. אתר מתוחזק עובד טוב יותר!

לסיכום, אם אתה בעלים של עסק קמעונאי ואין לך זמן להתעסק בתחזוקת האתר, יש לנו פתרון בשבילך. שירות מקצועי במיקור חוץ אשר נותן לך מענה בזמן אמת לכל סוג של בעיה/תקלה ואו סתם תמיכה טכנית מקצועית בשימוש באתר.

תחזוקת אתרי אינטרנט ואתרי מכירות בפרט הנה חשובה במיוחד. אתר אינטרנט שאינו זוכה לעבודות תחזוקה שוטפות ישיג ביצועים פחות טובים הן ברמת ההופעות בתוצאות החיפוש והן בעיני הגולשים הרבים שמבקרים באתר.

תחזוקת אתרי מכירות כוללת בין היתר עבודה רבה על עדכניות מערכת האתר ותוספי המכירה השונים וזאת כדי לשמור על רמת שירות גבוהה ואבטחה מספקת (תעודת SSL) כדי שהגולשים ירגישו שמדובר באתר מודרני ובטוח לרכישה.

יתרונות בשירות תחזוקת אתרי מכירות

כאשר מתחזקים אתר מכירות כנדרש, כלל הרכיבים שאמונים לדבר זה עם זה עובדים כמו שצריך ולכן תהליכי הרכישה באתר והדיוור לאחריו עובדים ומשיגים את יעדיהם. כחלק מעבודות התחזוקה של אתרי מכירות, אנו עורכים בדיקות תכופות ומעדכנים את הרכיבים שיצאו מכלל שימוש ואו שאינם מתפקדים כהלכה.

תחזוקה שוטפת לאתרי מכירות הנה הפתרון הטוב והזול ביותר בטווח הארוך מאחר ועלינו לבסס לעצמנו שם טוב ולהציג לגולשים חוויית שימוש טובה ומהנה ובמידה והאתר יציג שגיאות ובעיות, הגולשים שלנו לא יחזרו בשנית.

עלויות וסיכום

עלות תחזוקת אתר אינטרנט נקבעת לרוב בהתאם למערכת ניהול התוכן ולרמת התחזוקה הנדרשת. כך לדוגמה, תחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת וורדפרס צפוי להיות זול משמעותית מתחזוקת אתר אינטרנט הפועל על בסיס מערכת מג'נטו.

מחיר תחזוקת אתרים נקבע בהתאם לצפי העבודה שנדרש יהיה להשקיע מידי חודש בכדי לשמור על תקינות האתר ואבטחתו. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם ואנו מבטיחים שתצאו שביעי רצון!

הרגש חופשי לשאול אותנו כל שאלה 🙂

מה אנחנו עושים עבורך?

אחסון אתר

הצפנת אתר

גיבויים סדירים

ניטור אתר

תחזוקת אתר

אבטחת אתר

מה הם תנאי השירות?

זמינות 24/7

התחייבות לSLA

ללא מגבלות

אין הוצאות נוספות

ניהול DNS

תמיכה טכנית

תן לנו לתחזק את האתר שלך, אנחנו טובים בזה 🙂

    הגדרת אתר מכירות: אתר אינטרנט שייעודו העיקרי הנו למסחר אלקטרוני. מדובר בחנויות אינטרנטיות עצמאיות ולא בחנויות בתוך זירות מסחר כדוגמת אמזון, איביי ועליבאבא.

    תנאי שירות: שירותי ניהול אתרים לחנויות אינטרנטיות הנם במתכונת של הסכם שירות (SLA) אשר מחייב אותנו בזמני מענה וטיפול קצרים במיוחד. בתקופות מבצעים אנו מעלים את מידת הזמינות אף יותר עבור בעלי חנויות און ליין.