האתר שלכם נבנה לפני שנים רבות? האתר שלכם כבר לא נראה עדכני? חשוב מאוד לשדרג את האתר בכדי לשמור על רלוונטיות ומיצוב של העסק במרחב המקוון. בדומה לעולם האופנה, גם אתרים חייבים לעבור שדרוג ומתיחת פנים בכדי לשמור על נראות עדכנית ותדמית ראויה.

שדרוג נראות אתר אינטרנט

יש סיבות רבות לכך שתרצו לשדרג את האתר שלכם, ייתכן והאתר ישן וקשה לתחזוקה, ייתכן והאתר נראה גרוע ומרתיע לקוחות, ייתכן ואתם מעוניינים לשמור על רלוונטיות והובלה בטרנדים החמים ביותר בעולם העיצוב. הסיבה אינה משנה בפועל. כאשר אנו משדרגים אתר, אנו לא בונים אתר מחדש בהכרח אלא משנים את נראות האתר מסביב לתוכן הקיים..

שירות שדרוג אתרים כולל:

  • אפיון מחדש של עיצוב האתר.
  • החלפת עיצוב האתר במראה חדש.
  • הטמעה כלים למדידת השפעת השינוי.
  • הטמעת רכיבי עזר לעידוד המרה באתר.

אנו משדרגים אתרים על בסיס מספר רבדים. בשלב ראשון, אנו מחליפים את נראות האתר לכזו העדכנית ומתאימה לצורכי העסק כפי שעלו באפיון עיצוב אתר מסודר. בשלב שני, אנו מתקינים מדידה לטיב השינוי ומסייעים לבעל העסק לקבל יותר פניות בדוא"ל ובטלפון כך שהשדרוג יאפשר לנו להבחין בתועלת כפועל יוצא.


אולי תאהב גם: ניהול שוטף לאתרים | עדכון אתרים | תחזוקת אתרים


מה ההבדל בין שדרוג אתר ובניית אתר חדש?

שדרוג אתר במקרים רבים דומה לתהליך בניית אתר. בשני המקרים עלינו לאפיין את צורכי העסק ולבנות את כל נראות האתר מחדש. אך, בשונה מתהליך בניית אתר, בתהליך שדרוג אתר אנו מעצבים את סביבת האתר מחדש מסביב לתוכן ורכיבים קיימים. יתרה מזאת, בשדרוג אתר יש בידינו היכולת לבצע השוואה בין העיצוב הישן והעיצוב החדש ולמדוד את כדאיות השדרוג לאחר תקופה קצרה למדי.

אך ההבדל בין שדרוג אתר ובין בניית אתר גדול אף יותר. בבניית אתר חדש, בעל העסק אינו יודע מה נדרש לו ומה חסר לו. בשדרוג אתר, בעל העסק כבר יודע מהו אתר, מה הן הרכיבים החשובים לו ואיך ברצונו לשוחח עם הגולשים בחיי היום יום. לכן, שדרוג אתר כולל לעתים צורך בהתקנתם של רכיבים חדשים שיסייעו לשיפור המרות האתר.

לסיכום,

שדרוג אתר אינו זול אך קל יחסית להוכיח היתכנות כלכלית לביצוע השדרוג הרצוי. כלומר, ניתן לבחון מולנו את הצפי לגידול בפניות לאתר ומכך לרווחים שיווצרו מעצם השדרוג. שדרוג שנעשה בצורה הנכונה יביא לרוב לידי גידול בתנועה לאתר וברווחים הנוצרים כתוצאה מכך ולכן השאלה היחידה שיש לשאול – כמה תהליך זה שווה לנו?

במידה ואתם מחזיקים באתר מיושן, במידה ואתם לא מצליחים לקבל פניות מהאתר, פנו אלינו ונבחן יחד את הכדאיות בשדרוג האתר לנראות טובה יותר ולביצועים טובים בהרבה בטווח הארוך. פנו אלינו ואנו מבטיחים כי נחזור אליכם בהקדם!

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!