מומחה אמזון - מומחה לליווי ניהול חנות באמזון

מומחה אמזון: בחירת מומחה אמזון לליווי הקמה וניהול חנות באמזון בהצלחה!

עסקים קטנים כגדולים נערכים לכניסתה של ענקית הקמעונאות אמזון לישראל. ישנם עסקים שנערכים מבחינה לוגיסטית ושירותית כדי להעניק שירותים טובים יותר מחוץ לאמזון וישנם עסקים אשר מתכננים פעילות מלאה באמזון ורואים בה זרוע שיווק נוסף עבור העסק שלהם. בכל המקרים, מומלץ להתייעץ ואו לבקש ליווי מקצועי ממומחה אמזון שיעזור לכם להבין איך להיערך ומה הן החולשות והחזקות של אמזון בישראל.

מיהו מומחה אמזון?

זו שאלה מעולה. מאחר ואין הכשרה מקצועית ואו תעודה המעידה על אדם כאל מומחה אמזון, עלינו לנסות ולהגדיר זאת בכוחות עצמנו. ובכן, כך אנו רואים את הדברים:


צריכים עזרה? התייעצו עם מנהלי האתרים של WEmanage!


מומחה אמזון הנו איש מקצוע המתמחה במתן שירותי ניהול אתרים עם מיקוד בפלטפורמת אמזון. כלומר, על איש המקצוע לנהל לכל הפחות 5 סוגים שונים של חנויות באמזון בכדי להחזיק בידע ובניסיון הנרכש בכדי להבין ולייעץ גם לאחרים אודות ניהול חנות באמזון בעולם ובישראל בפרט.

יש לא מעט בעלי חנויות ישראלים באמזון וחלקם אף מרוויחים סכומים גבוהים במיוחד (מיליונים לפעמים..) אך לא מספיק לנהל חנות עצמאית בהצלחה כדי לקרוא לאדם מומחה אמזון מאחר ובכל מוצר ובכל תחום כללי המשחק שונים לגמרי הן ברמת התחרותיות והן ברמת הכללים שאמזון מציבה בפני הסוחרים דרכה (לדוגמה: הפקדת פיקדון בגובה 5,000$ על מכירת תכשיטים) וכמובן לגבי כל הקשור לעמלות שמשתנות מענף לענף.

לפי הגדרה זו, יש מעט מאוד מומחי אמזון אמיתיים בישראל. אנו בהחלט ממליצים להקטין סיכונים ולפנות דווקא למומחים אלו (הי, אנחנו בהחלט עומדים בהגדרה זו!).

איך מומחיות באמזון מגיעה לכדי ביטוי?

כאשר מומחה אמזון מייעץ לכם, מלווה אתכם ואו מנהל את החנות שלכם באמזון, אתם יודעים שמדובר באיש מקצוע עם וותק וניסיון ואשר ראה את כל סוגי המקרים. הצלחות ככישלונות. בכל אחד מהמקרים הללו המומחה לאמזון למד משהו חדש ואסטרטגיית הניהול שלו השתפרה עוד ועוד ואתם כלקוחותיו נהנים מכך מאוד.

מומחה אמזון שניהל מספר חנויות שונות, יודע לרוב איך לנהל חנות לפי כללי המשחק, ממה להיזהר בפעילות השוטפת וכמה משמעותי אמזון יכולה להיות עבור העסק שלכם. במקרים רבים, במידה והמומחה ניהל חנויות באמזון בענף בו אתם פועלים, ביכולתו אף להעריך עבורכם את סיכויי ההצלחה ופוטנציאל הרווח על בסיס ידע מוקדם מלקוחות קודמים וזה חשוב לצורך הכנת תכניות עסקיות ולקבלת החלטות.

מה הן תפקידיו של מומחה אמזון?

תפקידו של מומחה אמזון נחלק לשלושה חלקים:

  1. ייעוץ בענייני ניהול חנות באמזון.
  2. ליווי בהקמה של חנויות באמזון.
  3. ניהול חנויות אמזון עבור הלקוח.

השלב הראשון יהיה ברוב המקרים בחינת היתכנות כלכלית לפתוח ולנהל חנות באמזון. בשלב זה, המומחה יבחן את המוצרים שלכם, את המתחרים שלכם בארץ ובעולם ובעיקר ינסה להבין מה פוטנציאל הרווח הריאלי לאחר הוצאות על שירותיו ושירותים נוספים של אמזון (פרסום, עמלות, לוגיסטיקה ושילוח).

השלב השני יהיה ברוב המקרים הקמה בפועל של חנות באמזון על ידי הלקוח ובליווי המומחה ואו על ידי המומחה מלכתחילה. בשלב זה, המומחה נותן הרבה מאוד מידע חיוני שישפיע לאורך שנים על ביצועי המותג באמזון ולכן במרבית המקרים כדאי להעביר שלב זה לניהול של מומחה האמזון.

השלב השלישי הנו המתמשך והמורכב מכולם וזהו השלב התפעולי בו מנהלים את החנות באמזון ומתפעלים את הפרוצדורות הנלוות שנמצאות מחוץ לפלטפורמה עצמה.תוך דגש על השגת חוות דעת חיוביות רבות ככל האפשר וגידול מתמשך במכירות בשוק המקומי והבינלאומי.

לסיכום,

מנהלים פעילות רווחית בישראל? רוצים לפתוח במכירות און ליין? ייתכן מאוד ואמזון הנו אפיק הצמיחה הבא שלכם. השאירו פרטים להתייעצות עם מומחה אמזון בעל ניסיון רב שיוכל לקחת אתכם יד ביד עד להצלחה המיוחלת באמזון!


צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של WEmanage ונשמח לעזור! 0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
הרגש חופשי לשאול שאלה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *