ניהול אתרים לחברות - לשחק נכון

ניהול אתרים לחברות – למה כל כך משתלם לחברות להחזיק שירותי ניהול אתרים?!

בכל שיחה שאנו מקיימים עם מנהלי שיווק של חברות וארגונים אנו שומעים את אותן הדרישות ואת אותן החששות. לאחר השיחה הראשונה, אנו תמיד מקבלים את התשובה: איך לא ידענו על שירותי ניהול אתרים קודם?!

במאמר זה, אנו נציג את עיקרי השיחה שאנו מקיימים עם מתעניינים בשירותי,


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  ניהול אתרי אינטרנט לחברות

  כאשר מתעניין חדש פונה אלינו לשמוע עוד על שירותי ניהול אתרים עבור החברה/ארגון בו הנו עובד, השיחה נשמעת בערך כך:

  שלום, אני עובד בחברת _____ ואשמח לדעת האם השירות שלכם כולל עריכה של עמודים, הקמה של עמודי נחיתה, עדכונים שוטפים ועוד פעולות שוטפות באתר?

  התשובה שלנו כמובן היא כן רבתי. יתרה מזאת, אנו מסבירים להם שאנו נוטלים את מלוא האחריות על האתר משלב האחסון ועד שלב השיווק כאשר בסופו של תהליך אנו מצפים שהלקוח כלל לא ייכנס לאתר האינטרנט שלו אלא יעביר הכל דרכנו לשם הבטחת תוצאות טובות יותר!

  בשלב זה, הפונה עושה את החישובים שלו ויכול להסיק מסקנות ברורות באשר לכדאיות הכלכלית של השירות עבורו (פינוי זמן יקר לעיסוקים חשובים יותר) וביעילות גבוהה יותר עבור העסק (תצוגת העסק טוב יותר ברשת, קבלת תוצאות משופרות בקידום אורגני וממומן)

  אבל, פרטי השירות אינם עדיין מציגים את מלוא התועלת אשר גלומה בשירותי ניהול אתרים,

  למה כדאי לשכור מנהל אתר מקצועי?

  בחברות וארגונים גדולים יש עומס רב על מנהל השיווק. מנהל זה, נדרש לעסוק בשלל משימות חיצוניות אך לא פחות חשוב מכך גם פנימיות. שלל פעולות אלו דורשות אישורי תקציב כל פעם מחדש על ידי ההנהלה והתהליכים מתקדמים בעצלתיים.

  הבעיה היא, שהאתר משמש כפנים של החברה כולה. זה הערך הראשון שרואים לקוחות פוטנציאליים. אתר אינטרנט מוזנח יכול לגרום לאיבוד לקוחות מבלי שמנהל השיווק ואו בעלי החברה יודעים על כך.

  ככלל, לא ניתן לנהל אתר כבדרך אגב. יש צורך בתכנון אסטרטגי מסודר ובניהול שוטף של תכני האתר. יתרה מזאת, לא ניתן לעכב כל שינוי באישורי תקציב ואו באישורי הנהלה.

  בעזרת שירותי ניהול אתרי אינטרנט חיצוניים, ניתן לאשר את כלל הפעולות של מנהל האתר באישור גורף אחד לעלות השירות ולאחר מכן תהליכים רצים קדימה מבלי שיידרשו משאבים נוספים. בנוסף, מרגע שהאתר מנוהל כהלכה על ידי מנהל אתרים מקצועי, מידע בעל ערך זורם הישר לידיו של איש המקצוע והוא דואג שהחברה תיראה טוב יותר ולאורך זמן.

  לסיכום,

  מרגישים שהחברה שלכם פשוט לא עוברת מסך? מתקשים לקבל אישורי תקציב מההנהלה על כל שינוי/פיתוח באתר? שירותי ניהול לאתר פותרים אתכם מכל בעיות אלו. השירות כולל בתוכו את כל מה שאתם צריכים כדי להיראות נפלא ובמקביל לפתח/לשנות/להטמיע ולשפר את מערכת האתר ויתר פעולות השיווק שאתם מתפעלים.

  אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים ולהתייעץ איתנו ללא עלות וללא כל התחייבות. בהצלחה!


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *