ניהול אתרים לעסקים - עבודה על מחשב

ניהול אתרים לעסקים – איך עלי לבחון את הכדאיות בשירות ניהול אתרים לעסק שלי?

בין אם אתם עסק קטן, בינוני או גדול. עליכם להקדיש כמה דקות לבחון האם ביכולתכם לחסוך זמן יקר ולזכות ביתרון תחרותי מול המתחרים שלכם בכך שאתם שוכרים שירותי ניהול אתרים לעסקים. במאמר זה, אנו מתמצתים עבורכם את היתרונות והחסרונות בשירותי ניהול אתרים בכלל ובשירותי ניהול אתרים לעסקים בפרט.

ניהול אתרים לעסקים

יש מגוון רחב של סיבות לכך שעסקים דורשים סיוע במגוון תחומים, כאשר מדברים על תחום ניהול האתרים הסיבות העיקריות הן:


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


  1. צורך בסיוע מקצועי לקידום/שיווק האתר של העסק.
  2. מחסור חמות בזמן פנוי שאינו מאפשר ניהול לאתר.
  3. רצון בחיסכון עלויות של החזקת עובד לניהול האתר.

כלומר, אם אחת הסיבות מעלה חלות עליכם, ככל הנראה ישתלם לכם לשכור את שירותינו ואו שירותי חברה אחרת לניהול אתרים.

איך עלי לבחון את הכדאיות בשירות ניהול אתרים לעסק שלי?

בכל הקשור לזמן:

כדאיות של כל שירות תיבחן תמיד ביחס לתועלת שהיא מעניקה לעסק. כך, עסק שערך שעת פעילות בו שווה 500 ש”ח ויידרשו לבעליו יותר מ-3 שעות חודשיות לצורך ניהול האתר (לרוב: כ-10 שעות), יעדיף לשלם 1,500 ש”ח לאיש מקצוע שינהל עבורו את האתר ובכך בעצם לתעדף שעות עבודה ליצירת הכנסה נוספת לעסק. מצד שני, עסק שערך שעת פעילות בו שווה 50 ש”ח או עסק אשר יש לבעליו זמן רב מיותרת מידי יום, יוכל לוותר על שירותים אשר ביכולתו לבצע עצמאית.

בכל הקשור לערך מקצועי:

בעלי עסקים שעוסקים בתחום הדיגיטל ואו שיודעים להסתדר בעולם המקוון כנדרש יכולים לעתים קרובות לוותר על שירותי ניהול אתרים. זאת משום שביכולתם לבצע עבודות אלו בזמנם החופשי ואו בשעות שקטות במהלך היום. התוצאות לא יהיו אופטימליות אך הן אכן יחסכו כסף. לעומת זאת, בעלי עסקים אשר אינם שולטים בדיגיטל, בעלי עסקים אשר אינם סומכים על רמת מקצועיותם, הרי שכדאי להם לפנות ולשכור שירותים מקצועיים ולהשיג תוצאות טובות יותר.

בכל הקשור להחזקת עובד:

במקרים רבים, לבית עסק יש עובד בעל ידע מקצועי מתאים וזמן על הידיים ובמקרים אלו ניתן “להפיל את האחריות” על עובד זה. במקרים בהם צורכי הניהול מעטים, זו תהיה החלטה נכונה. במרים בהם יש צורכי ניהול רבים מידי חודש, הרי שעדיף לייצא את האחריות לגורם מקצועי וכך לחסוך אבטלה סמויה של העובד, עלויות שכרו של עובד, עלויות תנאים סוציאליים והחזרי נסיעה לעובד ועוד..

לסיכום,

שוקלים לשכור שירותי ניהול אתרים מחברה מקצועית ואמינה? מתלבטים לגבי הכדאיות ואו העלויות של השירות? פנו אלינו להתייעצות חינם וללא כל התחייבות ונשמח לעזור לכם!


צריכים עזרה? התייעצו בחינם עם מנהלי האתרים של WEmanage!


0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
הרגש חופשי לשאול שאלה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *