מעט על שיפור אתרי אינטרנט

יש בישראל למעלה ממיליון אתרי אינטרנט! כאשר לכל עסק יש אתר אינטרנט עלינו להיות טובים יותר מרוב האתרים האחרים בכדי לעלות בתוצאות חיפוש ובכדי להצליח להתחרות על המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.

מאחר ואנו לא רוצים לבנות אתר חדש כל מספר שנים, עלינו לשמור על קו שיפורים מתמשך באתר שלנו. זאת נעשה על ידי שאיפה לשפר את ביצועי האתר חודש אחר חודש עד להגעה לרף העליון ביותר שניתן. שיפורי אתר יכולים להתבצע בשלל דרכים וצורות ואנו תמיד נעדיף להיעזר בכמה שיותר מהדרכים הללו בכדי להיות טובים יותר מכולם!

נהוג לומר:

"באינטרנט הנדל"ן מוגבל ל-10 תוצאות בעמוד הראשון
משום כך, עלינו להשקיע מאמצים רבים להיות ראשונים"

קרא עוד

יש לך שאלה? התייעצ/י איתנו, נשמח לעזור!

  סוגי שיפור אתרים

  01

  אופטימיזציה לאתרים

  אופטימיזציה לאתרים הנו הליך מרוכז של שיפור ביצועי אתר. הליך זה נעשה באופן חד פעמי אחת למספר שנים בכדי להבטיח שאנו עדיין עומדים בחוד החנית וזכאים ליהנות מתנועת חיפוש.

  02

  שיפור חווית שימוש באתר

  סגנונות עיצוב משתנים מעת לעת. מאפייני ניווט ותצוגה אף הם משתנים מעת לעת. שיפור חוויית השימוש למכשירים סלולריים ולמחשבים נייחים הכרחית מפעם לפעם.

  03

  שיפור יחסי המרה

  אתר נבנה מתוך מטרה להמיר (המרה: יצירת קשר). קשה להשיג גולשים חדשים אך ניתן די בקלות לשפר את אחוז מספר הפונים מהגולשים הקיימים לנו באתר. לכן, שיפור יחסי המרה הכרחי!

  04

  אפיון אלגוריתם לאתר אינטרנט

  אפיון אלגוריתם באתרים נדרש רק במערכות מורכבות בהם יש לבנות תהליכים מסובכים. כך לדוגמה, אתרי השוואת מחירים, אתרי ניהול ומערכות המדברות זו עם זו ופעולות בעצמן.

  עלויות וסיכום

  עלות שיפור אתר אינטרנט נקבע בין היתר על בסיס אופי העבודה. ישנם מקרים בהם יש צורך בשינויים גדולים ויקרים, ישנם מקרים בהם יש צורך בשינויים קטנים ופשוטים וישנם אף מקרים בהם נדרשים שינויים קטנים אך מאוד משמעותיים שדורשים תשומת לב רבה – באתרים שכבר מתפקדים מעולה. והם היקרים ביותר לביצוע.

  כמו כל שירות אחר, טווח המחירים רחב למדי ויש לפנות לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם.