מעט על אפיון אתרים

בישראל נבנים מידי שנה מאות אלפי אתרי אינטרנט. כ-80% מהן, נבנים ללא אפיון אתר מסודר. המשמעות היא, שאתרים אלו אינם ממשים את היעד שהוגדר להם ואתרים אלו אינם מבטיחים לבעליהם תוצאות ראויות.

כאשר בוחנים מדינות אירופאיות, מגלים שאין אתר שנבנה ללא אפיון מסודר ומבוסס העונה על כל המאפיינים החשובים לעסק. במדינות מתקדמות מבינים שאתר אינטרנט איננו רק "כרטיס ביקור", אלא רואים באתר האינטרנט כסניף נוסף של העסק ולכן הלקוחות דורשים תכנון מוקפד ותהליך הקמה מסודר של האתר.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  נהוג לומר:

  "בישראל, מתכננים מעט ועובדים הרבה
  ביתר העולם, מתכננים הרבה ועובדים מעט"

   

  סוגי אפיון אתרים

  • אפיון עיצוב אתר אינטרנט

   אפיון עיצוב אתר מאפשר לנו להשיג את הנראות הטובה ביותר שניתן להשיג במגבלות התכנה והתקציב. תכנון עיצוב חוסך לא מעט כסף בטווח הארוך במניעת תיקונים מיותרים ויקרים.

  • אפיון קהל יעד לאתר אינטרנט

   אפיון קהל יעד מאפשר לנו להבין טוב יותר מי הם לקוחותינו ומכך גם לתכנן עבורם אתר נוח וידידותי לצורכיהם. ככל שהאתר נוח יותר, התוצאות טובות יותר!

  • אפיון אלגוריתם לאתר אינטרנט

   אפיון אלגוריתם באתרים נדרש רק במערכות מורכבות בהם יש לבנות תהליכים מסובכים. כך לדוגמה, אתרי השוואת מחירים, אתרי ניהול ומערכות המדברות זו עם זו ופעולות בעצמן.

  • אפיון טכני לאתר אינטרנט

   אפיון טכני לאתר הנו אפיון בו אנו מתייחסים לכל מגוון המורכבויות הטכניות שאינם בהכרח גלויות לעין. כך לדוגמה, נושאים של היררכיה, הרשאות, תהלכים מתפתחים ועוד..

  פנו אלינו להתייעצות

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: