מעט על שיפור אתרים

יש בישראל למעלה ממיליון אתרי אינטרנט! כאשר לכל עסק יש אתר אינטרנט עלינו להיות טובים יותר מרוב האתרים האחרים בכדי לעלות בתוצאות חיפוש ובכדי להצליח להתחרות על המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.

מאחר ואנו לא רוצים לבנות אתר חדש כל מספר שנים, עלינו לשמור על קו שיפורים מתמשך באתר שלנו. זאת נעשה על ידי שאיפה לשפר את ביצועי האתר חודש אחר חודש עד להגעה לרף העליון ביותר שניתן. שיפורי אתר יכולים להתבצע בשלל דרכים וצורות ואנו תמיד נעדיף להיעזר בכמה שיותר מהדרכים הללו בכדי להיות טובים יותר מכולם!


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  נהוג לומר:

  "באינטרנט הנדל"ן מוגבל ל-10 תוצאות בעמוד הראשון
  משום כך, עלינו להשקיע מאמצים רבים להיות ראשונים"

   

  סוגי שיפור אתרים

  • שיפור חווית שימוש באתר

   סגנונות עיצוב משתנים מעת לעת. מאפייני ניווט ותצוגה אף הם משתנים מעת לעת. שיפור חוויית השימוש למכשירים סלולריים ולמחשבים נייחים הכרחית מפעם לפעם.

  • אופטימיזציה לאתרים

   אופטימיזציה לאתרים הנו הליך מרוכז של שיפור ביצועי אתר. הליך זה נעשה באופן חד פעמי אחת למספר שנים בכדי להבטיח שאנו עדיין עומדים בחוד החנית וזכאים ליהנות מתנועת חיפוש.

  • שיפור יחסי המרה

   אתר נבנה מתוך מטרה להמיר (המרה: יצירת קשר). קשה להשיג גולשים חדשים אך ניתן די בקלות לשפר את אחוז מספר הפונים מהגולשים הקיימים לנו באתר. לכן, שיפור יחסי המרה הכרחי!

  • שיפור מהירות אתר

   יש שאומרים שבמידה ואתר אינו עולה בתוך 2 שניות בלבד, הגולשים בורחים! כיום, המשימה מורכבת אף יותר מאחר וגולשים רבים מגיעים באמצעות המכשיר הנייד. יש לשפר מהירות לשיא חדש.

  פנו אלינו להתייעצות

    
   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה: