אחסון, תחזוקה לאתר אינטרנט

אחזקת אתרים: כמה עולים שירותי אחזקת אתר אינטרנט והאם זה כדאי?

אתם מרגישים שהאתר שלכם לא מתוחזק כנדרש? מגלים כל הזמן באגים ומקבלים תלונות מהלקוחות? ייתכן מאוד שזה הזמן לבחון כדאיות מעבר מחברת הפיתוח של האתר לחברת תחזוקת אתרים. מה ההבדל בין חברת פיתוח לבין חברת תחזוקת אתרים? מה הפערים במחירים ביחס לעלויות השירות שאתם משלמים כעת? על שאלות אלו בדיוק ננסה לענות כעת.

אחזקת אתרים

בעבר, רוב בעלי העסקים נהגו להמשיך ולהחזיק את אתר האינטרנט שלהם בידיו של מפתח האתר. כיום, רוב בעל העסקים מבינים שבכדי להבטיח נראות אופטימלית, עליהם לפנות לחברה המתמחה בתחזוקת אתרים ולאו דווקא להישאר באותו אחסון לאורך שנים רבות.


  צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


  זאת בעיקר משום ומאז משבר הקורונה, כולם מבינים שהאתר אינטרנט הוא הוא הפנים של העסק עבור מרבית הלקוחות הפוטנציאליים של העסק. וככזה, הם נדרשים לשמור על האתר עדכני ורלוונטי כל הזמן ובלי פספוסים או פאדיחות.

  אז כן, יש צורך אמיתי בשירותי אחזקת אתר אינטרנט אבל מה פער המחירים, כמה זה עולה לנו?

  אחזקת אתרים – עלויות

  אצל רוב חברות הפיתוח, אחסון ותחזוקת אתר אינטרנט סטנדרטי (תדמיתי) יעלה לרוב בין 100-150 ש"ח לחודש. אחסון ותחזוקת אתר אינטרנט מתקדם (מכירות/שירותים) יעלה לרוב בין 100-300 ש"ח לחודש.

  ניתן לומר שבסך הכל מדובר בעלויות נמוכות למדי.

  במידה ופונים לחברת אחזקת אתרים, המחירים גבוהים יותר. מחיר אחזקת אתר סטנדרטי (תדמית) יעמוד לרוב על כ-500 ש"ח לחודש ואילו מחיר אחזקת אתר מתקדם (מכירות/שירותים) ינוע בטווח המחירים של 500-1,000 ש"ח.

  על פניו, המחירים יקרים יותר אך כמובן שיש לכך סיבה טובה.

  למה חברת אחזקת אתרים יקרה יותר?

  כאשר מבקשים מחברת פיתוח לתחזק אתר אינטרנט, הם יבצעו את המינימום הנדרש וזאת כי עיקר עיסוקם בפיתוח אתרים חדשים (בכל זאת, כסף טוב יותר..). הם ישמחו להעניק שירותי תחזוקת אתר בכדי לשמור אתכם קרובים אך כל בקשה מעבר למינימום המתחייב תדרוש סבלנות מצדכם ואף עלויות נוספות.

  כאשר פונים לחברת אחזקת אתרים, חברה שזה כל מה שהיא עושה – מתחזקת אתרי אינטרנט, הרי שאתם בעדיפות עליונה, אין המתנות, אין תוספות בעלויות, אין הפתעות לא נעימות. אתם במקום הראשון כל הזמן והם תמיד שמחים לתת שירות מהיר ומקצועי.

  בחברות ניהול אתרים כדוגמתנו אף מתחייבים להסכם שירות מסודר בו אתם יודעים מראש תוך כמה זמן תקבלו מענה, תוך כמה זמן יתחילו לעבוד על האתר שלכם וכמובן תוך כמה זמן העבודה תסתיים וזאת בהתאם לסוג הדרישה ורמת דחיפותה.

  כך לדוגמא, אם יש פריצה לאתר או תקלה מסוג אחר, חברת אחזקת אתרים תספק לכם מענה 24/7 כולל בשישי בלילה או בשבת בצהריים ואילו בחברות פיתוח פשוט לא יהיה מענה 🙁

  יתרה מזאת, אם יש אירוע חריג כדוגמת פריצה לאתר, בעיות מורכבות שאינם סטנדרטיות, בחברות פיתוח יידרשו לזמן רב לאיתור וטיפול בבעיה, לעומת זאת בחברת אחזקת אתרים, כבר ראו הכל בעבר והם יודעים לזהות את מקור הבעיה, לפתור אותה ולהחזיר את האתר לפעילות מלאה בתוך זמן קצר במיוחד!

  יש כמובן יתרונות נוספים כדוגמת ניטור קבוע, תהליכים מסודרים ועוד. אך זאת לפעם אחרת.

  לסיכום,

  כן, חברת אחזקת אתרים תהיה יקרה מחברת פיתוח אתרים, אבל אתם משלמים יותר על כוח אדם מיומן, זמינות גבוהה ובעיקר שקט נפשי שאין בשום מקום אחר. בקיצור, פנו אלינו ונעניק גם לכם את השירות המושלם שלנו! 🤗


   צריכים עזרה? התייעצו איתנו בחינם בטלפון: 073-3745552 או בפניה:


   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   תרגישו חופשי לתרום!

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *